Zwiadowca

  • Rozpoczynający wątek micro1236
  • Data rozpoczęcia

Pomysł

  • Bardzo dobry pomysł

    Głosy: 12 24,5%
  • Dobry pomysł

    Głosy: 7 14,3%
  • Może być

    Głosy: 9 18,4%
  • Wcale nie jest to potrzebne

    Głosy: 4 8,2%
  • Bardzo zły pomysł

    Głosy: 17 34,7%

  • W sumie głosujących
    49
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pewen pomysl dotyczy od zwiadowcy.Może jak wyślimy zwiadowce to nam pokarze jakie wojsko robi sie w stajni koszarach i warsztacie. Co o ty sadzicie
 

DeletedUser25414

Guest
Odp: Zwiadowca

po 1. jesli mialo by tak byc to musial by byc kolejny poziom do zbadania
2. a co ze stajnia??? tam tez jest wojsko
3. gdzie sonda

@edit
ale jakby sie zastanowic na powaznie to mysle ze by sie przydalo
@edit2
glosowalem na moze byc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiadowca

nie mi chodzi by odrazu na 1 poziomie bo ja osobiscie sie nie lubi ebawic w poziomy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiadowca

No nie chyba nie ryją na stajni ile jednostek sie tworzy? Głupi pomysł, to tak jak ja bym wiedział co zjesz na kolacje za 10 lat
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiadowca

No nie chyba nie ryją na stajni ile jednostek sie tworzy? Głupi pomysł, to tak jak ja bym wiedział co zjesz na kolacje za 10 lat

Mówie ogolnie by pisalo tak : Koszary: 1500 miecznikow, stajnia: 150 lekkiej kwalerii, warsztat: nic
 

DeletedUser23910

Guest
Odp: Zwiadowca

może byc, choc to naprawde wielkie ułatwienie dla agresora
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiadowca

i daltego pilny by bylo robienie wiosek zwiadowczych ale agresor tez musi cos miec obronca ma: szczescie mur i bonus a agresor ......
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiadowca

spoko pomysł wtedy można lepiej rozegrać atak wiedząc jakie woja się rekrutują by nie wysłać za mało
 

DeletedUser22105

Guest
Odp: Zwiadowca

Po co? Ja uważam, że i teraz zwiad pokazuje zbyt dużo, mogliby coś opuścić, a to jest kompletnie niepotrzebne.
 

DeletedUser16157

Guest
Odp: Zwiadowca

Po co ?? Przecież coś takiego jest już w pewnym sensie wprowadzone.
Otóż żeby dowiedzieć się co rekrutuje , należy wysłać skan , a potem jeszcze raz za parę godzin.Jak się pojawiają nowe jednostki ot najprawdopodobniej dorekrutował. Jestem PRZECIW.
 

DeletedUser24890

Guest
Odp: Zwiadowca

dla mnie clakiem niezle
jednak daje to przewage agresorowi
juz widze nastepne pomysly np ze zwiad sie pomylil - liczone w zaleznosci od szczescia lub przekupienie zwiadowcy przez zwiadowce obbroncy (taki podwojny agent) albo jeszcze lepiej sabotazysta (!!!) co poda szalej koniom w stajni :p - hmm w sumie to ostatnie to calkiem niezle musze to przemyslec

wracajac do tematu glosuje na moze byc z naciskiem na moze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiadowca

i daltego pilny by bylo robienie wiosek zwiadowczych ale agresor tez musi cos miec obronca ma: szczescie mur i bonus a agresor ......

...dlatego agresor musi być znacznie lepszy od obrońcy. To jest gra, ma być ciężko przejąć wioskę.

Niepotrzebne, dobrze jest, jak jest. Nie na wszystkich światach jest kuźnia z technologiami na wyższe poziomy, więc?

Jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiadowca

Jestem na nie ponieważ agresor będzie miał wielke ułatwienie i prościej będzie pokonać przeciwnika. Ja wolę sobie troche powalczyć zanim przejmę wioskę :) Popieram to co napisał Guisso

...dlatego agresor musi być znacznie lepszy od obrońcy. To jest gra, ma być ciężko przejąć wioskę.
:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiadowca

spoko pomysł wtedy można lepiej rozegrać atak wiedząc jakie woja się rekrutują by nie wysłać za mało

Ale jak rozegrasz atak jesli będzie miał tą informacje że rekrutuje 100pika i 100CK ? a jak rozegrasz jak nie będziesz o tym wiedział ?
To informacja zupełnie nic nie daje i nie pomaga nikomu, propozycja jest bez sensu, całkowicie zbędna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry