Zwiększenie dynamiki gry bez zwiększania predkości świata :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20307
  • Data rozpoczęcia

Czy koszty szlachcica powinny spadać?

  • Tak - koszty szlachcica powinny maleć z czasem

    Głosy: 8 10,0%
  • Tak - koszty szlachjcica powinny maleć ale co ileś wiosek

    Głosy: 30 37,5%
  • Nie

    Głosy: 34 42,5%
  • Nie bo i tak zawsze jestem na nie

    Głosy: 8 10,0%

  • W sumie głosujących
    80
Status
Zamknięty.

DeletedUser60946

Guest
Jak lecicie w kilku to i przejęte wioski dzielone są na kilku :p Nie wiem ile na raz można rozwalić bunkrów po kilkadziesiąt k każdej jednostki :p chyba, że macie jakiś cienkich przeciwników, ale to nie powód, żeby zmieniać grę ;)
 

DeletedUser106372

Guest
Powiem że ma to swoje plusy i minusy, obecny system nie jest zły, acz jest dość upierdliwy z powiększeniem ilości wiosek.

Ale powiedzmy że ja sam mając maksymalne eko i 1600 wiosek posiadając KP i po 24 godzinach byłem wstanie wybić około 2-5 razy tyle monet.

Więc można mieć dość tanio na te grubaski :D a i fakt faktem że w każdej wiosce musi stać pałac ;]
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry, mając już kilkadziesiąt wiosek to bardzo się przyda.
 

DeletedUser20307

Guest
Nie? To zbyt ułatwiłoby grę.

to znaczy???
chyba, że chodzi o to że ty masz 5 wiosek bo nie chce ci się grać a ktoś ma ich juz 100 i ma więcej szlachty??
uzasadnij bo nie wiem o co chodzi ;-)

Powiem że ma to swoje plusy i minusy, obecny system nie jest zły, acz jest dość upierdliwy z powiększeniem ilości wiosek.

Ale powiedzmy że ja sam mając maksymalne eko i 1600 wiosek posiadając KP i po 24 godzinach byłem wstanie wybić około 2-5 razy tyle monet.

Więc można mieć dość tanio na te grubaski :D a i fakt faktem że w każdej wiosce musi stać pałac ;]

jedna uwaga w obecnym systemie czy się ma 1 wioskę czy 1600 to liczba grubych do produkcji na dzień jest taka sama
powoduje to dysproporcje pomiędzy ilością ofów a posiadaną szlachtą na jakąkolwiek akcję wraz z zwiększeniem się liczby posiadanych wiosek

bo zauważ, że masz 100 wiosek i powiedzmy w tym 50 ofów i 20 grubasków to wygląda super można się bawić
ale jak już masz jak napisałeś 1600 wiosek i w tym powiedzmy 800 ofów i 20 grubasków to trochę już zaczyna być śmieszne ;-)
 

DeletedUser

Guest
Widzę że, zaliczono mnie do "nobów" :p Dziękuję, dziękuję :) No i życzę wylądowania koło mnie pod tym samym nickiem :D

Ja bym dodał że, większość osób które tu się wypowiada nigdy nie miała pokaźnego konta i po prostu powtarzają bezmyślnie to co poprzednik a przynajmniej prawie wszędzie tak jest.

Nie wiem też czy ja jestem jakiś inny/dziwny czy może nieświadomie jakieś kody wklepuję bo grubych zawsze miałem i mam aż nadto a offy też nie próżnują.

Mając dużo wioch wchodzisz raz dziennie potem w KP i masowe wybijanko. Choćbyś przejmował wszystko jak leci to i tak takiej ilości grubasków jaką ja miałem a także byli zdolni do produkcji to nie wybił byś :)

Jeśli ktoś regularnie wybija monetki to nie narzeka na ich ilość. Tak więc kolejny raz tak samo jak w życiu systematyczność popłaca :)


@Livius nie wiem jak ty możesz być taki zdolny :p Zawsze gdy szykowała się akcja grubasków było ho ho i jeszcze więcej :)
Dysproporcji nigdy nie odczuwałem a nie jestem typem gracza który kisi wojo. Wręcz przeciwnie lata w każdą stronę bo po co ma stać. Dwa tygodnie i się odbuduje więc wolę sąsiadów pognębić i ich brzemię punktowe uszczuplic :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20307

Guest
to chyba gramy w dwie różne gry

wczytałeś sie w to?
jedna uwaga w obecnym systemie czy się ma 1 wioskę czy 1600 to liczba grubych do produkcji na dzień jest taka sama
bo zauważ, że masz 100 wiosek i powiedzmy w tym 50 ofów i 20 grubasków to wygląda super można się bawić
ale jak już masz jak napisałeś 1600 wiosek i w tym powiedzmy 800 ofów i 20 grubasków to trochę już zaczyna być śmieszne ;-)

tak więc co cię ratuje 20 grubasów jak masz 800 ofów ..
4 ataki po 5 grubasów = max 4 wioski zdobyte
można liczyć na mega fuksa i puszczać po 3 grube ;-)

ale pytanie czy atakowałeś kiedyś gracza równego lub z większym dorobkiem punktowym?
tu się liczy zaskoczenie - przejąć jak największą liczbę wiosek masz 500 wiosek i atakujesz gracza co też ma ich 500 ..
jak atakujesz graczy z 5 wioskami to rozumiem, że nie brakowało szlachty ;-)
 

DeletedUser136824

Guest
a może tak od 1000 wiosek zatrzymać koszt rosnącej szlachty ???


mam dość pokaźne konto na 18ś i dla mnie ilość posiadanej szlachty jest ciągle problemem :/

aktualnie:
26 miejsce w rankingu graczy przy średniej na wioskę 9.800 pkt
12 miejsce jako agresor z wynikiem 74 mln
 

DeletedUser

Guest
Ja juz przy 100 wioskach nigdy nie odczułem brak grubasów :)
Ba - wcześniej niż przy 100 wgl mało co odczuwam taki brak :)

Na nie. :)
 

DeletedUser91221

Guest
Ja nigdy się nie spiesze z przejmowaniem wiosek, wole najpierw w poprzednich lepiej rozbudowac wojsko.
Przez co nie brakuje mi szlachty.
 

DeletedUser

Guest
NA NIE.

Ludzie by w dzień po 100 wiosek przejmowali :D

Oczywiście przesadzam, ale to nie ma sensu. Potem ma się tyle wiosek, że często surka i tak się marnuje w niektórych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry