Zobacz kto odczytał wiad. grupową

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27977
  • Data rozpoczęcia

Tak lub nie


  • W sumie głosujących
    33
  • Ankieta zostanie zamknięta: .
Status
Zamknięty.

DeletedUser27977

Guest
Obecnie gdy wysyłamy wiadomości grupową, nie mamy pewności że każdy ją odczyta. Można też napisać, żeby gracze którzy ją odczytali odpisali, ale wtedy robi się syf w skrzynce odbiorczej. Można to robić w o wiele prostszy sposób.
W wiadomościach grupowych będzie zakładka "zobacz kto odczytał wiadomość"
Przedstawienie graficzne:
pomysl1zd0.png

Wygląd zakładki:
pomysl2kp3.png


Co userzy na to?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Przypadkiem teraz nie jest tak, ze klikając tam gdzie jest odbiorca, czyli "wiadomość grupowa" jest dokładnie to co przedstawiasz na drugim obrazku-jeśli mnie pamięć nie myli, bo daawno grupowej nie słałem to widzisz kto wiadomośc odczytał a kto nie. Aczkolwiek mogę sie mylic:)
 

DeletedUser13210

Guest
Przypadkiem teraz nie jest tak, ze klikając tam gdzie jest odbiorca, czyli "wiadomość grupowa" jest dokładnie to co przedstawiasz na drugim obrazku-jeśli mnie pamięć nie myli, bo daawno grupowej nie słałem to widzisz kto wiadomośc odczytał a kto nie. Aczkolwiek mogę sie mylic:)

Dokładnie, chyba tak jest ;)
 

DeletedUser27977

Guest
Hmmm też dawno nie wysyłałem wiadomości gr. ale nie pamiętam żeby takie coś było:p Po kliknięciu wyświetlała się tylko treść. Niech ktoś mnie oświeci:p
 

DeletedUser

Guest
Przypadkiem teraz nie jest tak, ze klikając tam gdzie jest odbiorca, czyli "wiadomość grupowa" jest dokładnie to co przedstawiasz na drugim obrazku-jeśli mnie pamięć nie myli, bo daawno grupowej nie słałem to widzisz kto wiadomośc odczytał a kto nie. Aczkolwiek mogę sie mylic:)

Nawet sprawdziłem. Ta możliwość istnieje...
 

DeletedUser20307

Guest
jako że opcja już jest więc nie obraź się
ale na tak zagłosować nie mogę (bo jest)
na nie również (bo jest)
więc pozostaje ostatnia opcja :D
 

DeletedUser

Guest
Jednak moja teoria się sprawdziła;)

zagłosowałem na 3 opcje -Czesiu masz nieźle zrytą kabinę:p

tak to jest jak się gra w zaściankowym plemieniu jakim jest ~H~ :)
 

DeletedUser27977

Guest
Jednak moja teoria się sprawdziła;)

zagłosowałem na 3 opcje -Czesiu masz nieźle zrytą kabinę:p

tak to jest jak się gra w zaściankowym plemieniu jakim jest ~H~ :)

Trzecia opcja była inspirowana Tobą:p
To plemię źle na mnie działa:p
Temat do zamknięcia.
 

DeletedUser86502

Guest
haha, nawet nie sprawdził tej opcji, a zakłada nowy temat. Ta opcja juz jest wiec nie moge zagłosowac na nie i tak wiec zostaje ta ostania, przykro mi z tego powodu.:D
 

DeletedUser

Guest
każdemu może przydarzyć się pomyłka ;)

zapewne jakby nie zostało to napisane że ta opcja istnieje to zagłosowałbyś na tak:D
 

DeletedUser

Guest
Myśle że administratorzy powinni wziąć to pod uwage bo to jest super pomysł
 

DeletedUser

Guest
Wszyscy co myslą że czesio ma zrytą kabine jesteście w błędzie on chociaż daje pomysły i udziela sie normalnie a wy odrazu masz nieżle zrytą kabine to tylko żle o was światczy:(
 

DeletedUser

Guest
Wszyscy co myslą że czesio ma zrytą kabine jesteście w błędzie on chociaż daje pomysły i udziela sie normalnie a wy odrazu masz nieżle zrytą kabine to tylko żle o was świadczy:(

Sam dał taką opcję w ankiecie:):) Co świadczy o tym, że wesoły z niego człowiek, ma do siebie dystans i potrafi z siebie żartować-a może psychiatra coś mu "znalazł", on nie wierzy i chce to tu sprawdzić? :D
Adrin, Ci co piszą zę Czesiu ma zrytą kabinę, zapewne żartują:)



A że on się udziela, to widać bo jest dosłownie wszędzie:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry