Zniesienie limitu s62

  • Rozpoczynający wątek Ambitny ekwilibrysta
  • Data rozpoczęcia

Pomysł?

  • Tak

    Głosy: 17 33,3%
  • Nie

    Głosy: 27 52,9%
  • Obojętnie

    Głosy: 7 13,7%

  • W sumie głosujących
    51
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witajcie..
świat 62 został puszczony na najlepszych ustawieniach jakie do tej pory zostały stworzone. Styl 3.0 jest najprostszy i chyba odpowiada wszystkim graczom, co do tego nie ma żadnych sprzeczności. klik, lecz gdzie tutaj jest napisane, że w wyżej wymienionym stylu jest jakiś cholerny, przeklęty ogranicznik farmienia? Styl stary, bez funkcji premium świadczy o tym, że jest to powrót to czasów świetności plemion, a tutaj niemiłe rozczarowanie.

Proponuje, ba! Wręcz nalegam o zniesienie tego nieporozumienia jakim jest ogranicznik farmienia na świecie 62.
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowane nie... nie pasuje limit? Zapraszam na św 60
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
UWAŻAM ŻE LIMIT JEST BEZSENSOWNY, PLEMIONA TRACĄ SWÓJ UROK PRZEZ TAKIE NOWOŚCI. JAK GRAŁEM NA 15 ŚWIECIE TO WTEDY BYŁA TO GRA, A TERAZ CORAZ WIĘCEJ WYMYSŁÓW KTÓRE ZAMIAST POMAGAĆ NISZCZĄ PIĘKNO GRY I OGRANICZAJĄ GRACZY.
 

DeletedUser121776

Guest
Glos przeciwko zniesieniu. Co jak co, ale limity czy tez ograniczenia farmingu to najlepszy ruch admistracji gry od dawien dawna:]
 

DeletedUser21202

Guest
Jeżeli Ci nie pasuje mogłeś nie startować, w opisie światu było chyba napisane czy będzie limit, wiec w czym problem? Po to jest limit żeby umożliwić równą grę dla graczy którzy nie mogą poświęcić tyle czasu w to.
 

DeletedUser

Guest
A w jakiej grze Ci zachłanniejsi i zdolniejsi mają mniejsze szanse? Czy w piłce nożnej ludzie, którzy więcej trenują mają ograniczyć treningi? Czy może w życiu realnym Ci, którzy chcą zarobić więcej mają nie pracować? W ogóle nie rozumiem tego usprawiedliwienia..
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Po prostu ci gracze z mniejszą ilością czasu mają równiejsze szanse i musisz się pogodzić, jeśli nie to św 60 czeka
 

DeletedUser159480

Guest
A w jakiej grze Ci zachłanniejsi i zdolniejsi mają mniejsze szanse? Czy w piłce nożnej ludzie, którzy więcej trenują mają ograniczyć treningi? Czy może w życiu realnym Ci, którzy chcą zarobić więcej mają nie pracować? W ogóle nie rozumiem tego usprawiedliwienia..

Nikt Ci nie kazał startować na tym świecie.. ustawienia były znane wcześniej, a teraz informacja, że Ci "nie pasują" jest troszkę nie na miejscu, Twoje "widzimisię" ma raczej słabe szanse na przebicie, z resztą widzisz jak prezentuje się wynik sondy ;)
 

DeletedUser

Guest
Wystartowałem, bo leżał mi w czasie i teraz założyłem zwyczajny temat o możliwości zniesienia limitu..
 

DeletedUser

Guest
Nie ma takiej możliwości i nie będzie dlatego bo ci się tak spodobało. Jesteś nikim. Temat do zamknięcia
 

DeletedUser

Guest
Nie ma takiej możliwości i nie będzie dlatego bo ci się tak spodobało. Jesteś nikim. Temat do zamknięcia

Ty także jesteś nikim, więc nie rozumiem dlaczego rozkazujesz komuś zamknąć temat, gdy ani głosy nie są przesądzone, ani twórca tematu tego sobie nie zażądał..
 

DeletedUser

Guest
Twoje zachowanie jest żenujące. Lecz odróżniam się od PRO tym, że nie robie spinek. To tyle w tym temacie z mojej strony.
 

DeletedUser

Guest
Zapewne też tym, że nie posiadasz żadnych umiejętności gry. ;)
 

DeletedUser150958

Guest
Nie ma takiej możliwości i nie będzie dlatego bo ci się tak spodobało. Jesteś nikim. Temat do zamknięcia
Czy Ty tu ustalasz kiedy i który temat ma być zamkniety?
Twoja wypowiedź mówi sama za siebie:) Do spania dzieciaczku jutro szkoła:p
Niezły sposób aby się dowartościować hah 1vs1 człowieku dorośnij i się nie pogrążaj każdym kolejnym postem...
 

DeletedUser42746

Guest
Nie zgodzę się z Majkiem. Limit farmienia jest (jak dla mnie) złym posunięciem. Nigdy się z tym nie zgadzałem.

Limit farmienia uderza w najaktywniejszych graczy, którzy spędzają jak najwięcej czasu na farmieniu żeby być w tej topce czy czym tam chcą. Limit farmienia ogranicza ich tempo rozwoju. Sam na pierwszym świecie z limitem farmienia byłem przez ten wymysł ograniczony. Jeśli ktoś chce spędzać cały dzień przed grą farmiąc to nie powinien mieć tego utrudnianego. Rozumiem zamysł tego limitu: żeby mniej aktywni gracze nie odstawali aż tak od farmerów którzy na tym budują swoją grę, ale dlaczego ma tak być. Prosta zasada: nie farmisz, nie spędzasz wiele czasu na graniu - odstajesz. Oczywista rzecz. Tak było jest i będzie. Jeżeli w coś nie wkładasz tyle co druga osoba to będziesz z tyłu.

Głos jak najbardziej ZA zniesieniem
 
Status
Zamknięty.
Do góry