Zniesienie licznika postów i rang na Forum Ogólnym

  • Rozpoczynający wątek -Toolbar-
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się?

  • Tak

    Głosy: 7 43,8%
  • Nie

    Głosy: 9 56,3%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuję zniesienie rang oraz licznika postów na FO. Zniknęli by wtedy nabijacze postów, którzy piszą byle co, aby dobić tylko do takiej rangi i podwyższyć sobie liczbę postów. Zostali by na forum tylko prawdziwi jego użytkownicy, którzy wypowiadają się w kilku-zdaniowej, czytelnej wypowiedzi i zostają na forum, po tym, jak zaproponują jakiś pomysł, lub zadadzą pytanie.

Co Wy na to?

PS. Wczoraj sprawdziłem i licznik postów mamy tylko my, Arabowie, Chińczycy, Japończycy oraz Rosjanie.
 

DeletedUser

Guest
Na moje ten licznik postów to nie potrzebny jest, to tylko jakby taki dodatek na FO
 

DeletedUser115870

Guest
Moj glos nie pasuje do ankiety.
1. Jesli ktos SPAMuje, lub pisze bez sensu, (nabija sobie posty) to interweniuje admin i leci ban, wiec to nie jest az tak potrzebne.
2. Nawet dobry pomysl, ale tak jak mowilem mi to obojetnie, to nic raczej nie zmieni.

Pozdro :cool:
 

DeletedUser

Guest
Licznik wogóle nie potrzebny jest, w pełni się zgadzam z założycielem tematu :)
 

DeletedUser115829

Guest
Proponuję zniesienie rang oraz licznika postów na FO. Zniknęli by wtedy nabijacze postów, którzy piszą byle co, aby dobić tylko do takiej rangi i podwyższyć sobie liczbę postów. Zostali by na forum tylko prawdziwi jego użytkownicy, którzy wypowiadają się w kilku-zdaniowej, czytelnej wypowiedzi i zostają na forum, po tym, jak zaproponują jakiś pomysł, lub zadadzą pytanie.

Co Wy na to?

PS. Wczoraj sprawdziłem i licznik postów mamy tylko my, Arabowie, Chińczycy, Japończycy oraz Rosjanie.

Ale to dla niektórych jest motywacja, żeby udzielać się na forum. Jak to usuniemy, to z pewnością będzie mniej tych osób,a chyba nie o to nam chodzi. Głos na NIE
 

DeletedUser

Guest
A dla mnie to dodatek który w sumie mam gdzieś ale jednak wolałbym żeby został. Może to kwestia przyzwyczajenia z innych for gdzie moje posty sa liczone. Zaznaczam od razu że nie wszędzie są jakiekolwiek rangi. Czasem posty liczone są ot tak. Dlatego ja jestem za tym żeby ten licznik został.
 
Status
Zamknięty.
Do góry