Znaki "Ostatni raport" i "Ostatnia wiadomość"

  • Rozpoczynający wątek Miki004
  • Data rozpoczęcia

Podoba się?

  • Tak

    Głosy: 12 37,5%
  • Tak, tylko KP

    Głosy: 9 28,1%
  • Nie

    Głosy: 7 21,9%
  • Nie wiem

    Głosy: 4 12,5%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Gdy pokazuje się znak informujący nas o nowym raporcie i o nowej wiadomości, czemu nie zastosowano tam patentu, który jest przy znaczku kierującym nas na forum plemienia. Te znaki mogą robić dokładnie to samo, tyle że (jeśli pomysł byłby zaakceptowany) przy tych ikonach widniałaby cyferka nformująca ile nowych raportów/wiadomości zostało jeszcze niesprawdzonych. Oczywiście jest tych raportów byłoby dużo to działałby system, że gdy wejdziemy normalnie na spis raportów to licznik się resetuje.

Pomysł chyba nie obciązałby servera a byłby bardzo pomocny szczególnie dla osób, których przeglądarki nie są skore do współpracy i wolno się ładują (zawsze to jeden "klik" mniej)

Czekam na opinie, sugestie, poprawki
 

DeletedUser55432

Guest
1) Niema Sondy Dodaj ja lepiej
2) To juz jest taki liścik jak wiadomość i taki zwój jak raport
3) Po co ci cyferki i tak musisz wejść w wiadomości żeby jakąś przeczytać!

Pomysł do 4 liter
 

DeletedUser

Guest
1. sonda jest bynamiej ja ją widze

2. chodzi o to ze klikając na TEN wlasnie obrazek przenosi cię od razu do ostatniego raportu/wiadomości tak jak w przypadku słoneczka do forum plemienia

3. numerki są po to by gracz wiedział ile ma nowych raportów/wiadomości bo wchodząc na ostatni raport nie ma okazji się dowiedzieć czy ma coś jeszcze
 

DeletedUser

Guest
dałem tak dla premium(może wprowadza jak trzeba będzie za to zapłacić;)), myślę ze przydatny pomysł pomogło by tym osobom które maja wolniejszego neta
 

DeletedUser

Guest
Tak ja mam radiówke...;)
Przydałoby się jakieś "przyspieszenie" tej obsługi.
 

DeletedUser14772

Guest
moim zdaniem ten symbol pokazujący ilość raportów mógł by być w KP
 

DeletedUser27977

Guest
Heh kolejne udogodnienie dla KP...
Ale pomysł sam w sobie bardzo dobry głos na TAK.
 

DeletedUser74235

Guest
Pomysł nawet, nawet, tylko niepotrzebne te liczby. I moim zdaniem powinno to być dla wszystkich, nie tylko dla KP.
 
Status
Zamknięty.
Do góry