Zmiany w regulaminie/funkcjonowaniu gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser39392
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser39392

Guest
Zacznę od wypowiedzi mojego znajomego na pewnym forum: "Kto z Was nie spotkał sie z chamstwem administracji - po prostu za krótko gra..."

Ale odejdźmy od tego pozytywnego początku i przejdźmy do sedna sprawy.
Regulamin... Niedopracowany, pozostawiający wiele możliwości różnej interpretacji i obchodzenia go we wszystkie możliwe strony...

Główne zastrzeżenia mam do trzech rzeczy, przy czym dwie z nich dotyczą wysyłki surowców... Wiadomo, pushing jest zakazany, ale co określa granice pushingu, a standardowej wysyłki bez znaczenia pushingowego.
Osoba posiadająca surowce, jako że gra sama dla siebie, może z nimi zrobić co chce, prawda?
Otóż sie dowiedziałem, że nie ~~ Nie może ich nigdzie wysłać, nawet, jeśli przelewają jej sie wszędzie, ma wybite mnóstwo monet, zapełnione zagrody etc. Jest zmuszana do kiszenia ich w mieście...
//Niech wspomoże słabszych współplemieńców, albo niech sobie kogoś zaatakuje, posprzedaje na rynku na niekorzystny stosunek, wiele rzeczy można z tym robić, zapytaj innych, na pewno chętnie przyjmą
Jeszcze ciekawszą rzeczą jaką usłyszałem, jest to, że jeśli surowce otrzymacie od kogoś nieznajomego - musicie to zgłosić do administracji ??
Myślałem, że to głupi żart, ale to niestety fakt. Powiedzmy nie ma was dwa dni, pierwszego ktoś wam surke wysłał w baaaardzo dużych ilościach i co?
Jesteście oskarżani o pushing i ukarani ~~
//To jakieś konkretne przykłady? Czy tylko tak sobie wymyślasz? Jak konkret to się odwołuj, GO widzi kiedy byłeś, a kiedy nie i nie Ci nie grozi.
Kolejną rzeczą (po części tą samą) jest nieprzystosowanie regulaminu do gry, bądź jak ktoś woli - gry do regulaminu....
Administracja, zamiast pomyśleć i napisać regulamin w taki sposób, żeby był jasny i klarowny, a przy okazji zablokować w grze możliwość złamania przez kogoś takowego... System zastępstw, dzielenie łącza etc nie ograniczają możliwości łamania regulaminu, a powinny...
//A kodeks karny nie ogranicza możliwości popełniania przestępstw. Nawet policja czasem nie ogranicza. Należy więc pewnie usunąć wszelkie możliwości łamania wszelkich regulaminów. Jakieś propozycje?
Na sam koniec, wrócę do swojego pierwszego zdania, nie zostało ono bynajmniej użyte bezcelowo ~~ W odpowiedziach od administracji dostawałem różne dziwne teksty, jakich kulturalni ludzie używać nie powinni.
Bardzo częstą odpowiedzią jaką ostatnio dostaje jest "To Twój problem"... Jest to tekst wyjątkowo bezczelny, jakim część administratorów rzuca, gdy nie mają innych argumentów...
//Jeśli Cię ktokolwiek obrazi to to zgłoś, osobiście nie wierzę żeby jakakolwiek osoba z teamu chciała Cię obrazić. Moja wiara nic tu do rzeczy nie ma, ale może to rzeczywiście był Twój problem
Propozycja do administracji - zanim zaczniecie leczyć społeczność, uleczcie swoje szeregi... Spotykam sie u was często z niekompetencją, ticketerzy znają regulamin znacznie gorzej ode mnie - sic!!!, oni są po to żeby znać mechanike gry i regulamin i tłumaczyć to ludziom, nie odwrotnie!!!
Przeszkólcie tych nowych, bo to tragedia jest jak mi ticketer pisze, że niedokładnie zna regulamin ~~
//Nikt tu nikogo nie próbuje leczyć, od leczenia są doktory. Znasz dobrze regulamin - gratulacje - zgłoś się, sam będziesz odpowiadał na tickety.
Pozdrawiam kompetentnych adminów, wg mnie jest takich tylko 4 ~~ co nie jest liczbą imponującą patrząc na ilość osób w waszych szeregach.

No to sie rozpisałem troche ;p
Prawdopodobnie zostanie skasowane, ale kilka osób i tak przeczyta ;p
Ależ po co kasować? Żeby produkować pseudo-męczenników?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser39392

Guest
A jeszcze takie niedociągnięcie w regulaminie:

§3) Zastępstwo

Jeśli gracz ma zastępstwo, oba konta objęte są ograniczeniami podanymi w §2, poza tym z obu kont nie można wysyłać pomocy do jednego gracza. Dopiero 24 godziny po zakończeniu zastępstwa te akcje są dozwolone.


Gdzie błąd? już mówię, żeby była akcja, musi sie coś dziać? Otóż nie według plemion :D
Powiedzmy, że macie zastępstwo, kończycie je o 15:00 pierwszego dnia i grzecznie czekacie, żeby wysłać atak na tą samą wioske (24h dają 15:01 dnia następnego), więc wysyłacie wspólne ataki na 15:01 i co sie dzieje?
Oboje macie bana :D Dlaczego? Akcją według administracji jest wydanie rozkazu, nie zaś sama walka... Zaatakowaliście wioske po 24h od zakończenia fakt niby, ale ze strony administracji niepodważalne jest, że jesteście źli, chytrzy i przebiegli, macie przewrotną nature i na pewno na tym by sie nie skończyło, gdyby wam dali troche luzu, więc profilaktycznie walnąć banika na 3 dni ~~
//Aha, kolejna wymyślona sytuacja, fajna, szkoda że wymyślona. - ambafatimabyloinima
@a i żeby nie było że podwójny post, ja tam pomiędzy nimi jedną rzecz wywaliłem, jakbym to połączył to straciłoby cały urok


/// Powiem tak, tickety są na stronie zewnętrznej... Moge podać link, każdy sobie bez hasła to obejrzy, co ty na to? ~~

edit: znikają posty coś :p

Hahahaha, kim są doktory? :p

Przejdźmy do konkretów... Robienie z siebie męczennika ~~, ok, niech będzie przytoczę na początek jedną z łagodniejszych sytuacji zwanej "foch admina"

Otóż, za atak po 24 i 1 minucie dostałem bana na 3 dni... Ok, niech będzie, ale co było później... 3 dni mijają, zgłaszam sie do odbanowania i co? i nic... Myśle sobie "ok, już śpią, też ludzie", napisałem dnia kolejnego, i co? i nic ~~ Zanim konto zostało odbanowane po banie na "3 dni" minęło 11 dni!!! sic!!! I jeszcze musiałem latać za adminami na czacie, nikt tego nie chciał odbanować, a z jakiego powodu? "Nie ja nałożyłem bana, poczekaj sobie..."

Wracając do moich codziennych postów, żeby konto zostało odblokowane, dostałem 11 dnia odpowiedź:

30.04.07 10:40
za spam też jest ban więc nie pisz bezsensownych ticketów bo będę zmuszony wykonać swoją powinność..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ciekawa sprawa, nie widzę, żebyś kiedykolwiek miał bana, nie widzę także byś aktualnie grał, więc do czego pijesz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry