zmiana w zgłoszeniu kradzieży konta

  • Rozpoczynający wątek oosa
  • Data rozpoczęcia

czy zastępca powinien mieć prawo zgłoszenia kradzieży konta ?

  • tak

    Głosy: 28 84,8%
  • nie

    Głosy: 3 9,1%
  • nie wiem

    Głosy: 2 6,1%

  • W sumie głosujących
    33
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
wg regulaminu kradzież konta może zgłosić jedynie właściciel konta
proponuje ustanowić wyjątek od tej reguły i dopuścić możliwość zgłoszenia kradzieży konta przez osobę która miała na nim zastępstwo w przedziale jakiegoś określonego czasu -np 72 godzin

Ostatnio w naszym plemieniu doszło do kradzieży konta w czasie zastępstwa (złodziej je przerwał -lawinowo wioski poleciały do wroga) Jakiś czas jest potrzebny do tego aby się zorientować że to nie nasz druh.Druga sprawa -jeżeli było zastępstwo to powinno być oczywiste że właściciel nie gra z jakiegoś powodu i zastępca powinien mieć w tej sprawie głos -bo niemożliwe może być ściągniecie gracza po to by zgłaszał kradzież.
Przy takim zgłoszeniu kradzieży konta przez zastępce- adresy IP logowań nowych i starych można łatwo sprawdzić ,czy choćby to że było zmieniane hasło -i już podejrzane ruchy powinny nałożyć ochronę na konto do powrotu właściciela (pozostałe dni zastępstwa)
 

DeletedUser135398

Guest
całkiem sensowne... tylko z tą blokadą trzeba coś innego wymyślić
 

DeletedUser

Guest
Inny pomysł co do zastępstw:
proponuję, aby podczas zastępstwa był widoczny adres email właściciela, ale bez opcji jego zmiany.. są sytuacje, kiedy gracz daje zasta na określony czas ale zapomni przekazać kontaktu w sprawach awaryjnych to może choć odrobinę pomóc..
 

DeletedUser

Guest
Głos na tak, natomiast jeśli chodzi o to co proponuje Neo - widoczność maila zwiększy prawdopodobieństwo włamu (np gdy zastępujacy jest szpiegiem).
 

DeletedUser159480

Guest
Podoba mi się ten pomysł - jestem za jego wprowadzeniem do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry