Zmiana systemu płatności Premium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27504
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sadzicie?

  • Jestem na TAK

    Głosy: 8 80,0%
  • Jestem na NIE

    Głosy: 2 20,0%

  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.

DeletedUser27504

Guest
Jak widzicie liczba graczy na dzien 24 czerwca 2010 godzina 14 wynosi 415.071 i ciagle sie zminiejsza.Jeszcze nioedawno bylo grubo ponad 500.000 spowodowane jest to tym ze jakies 2/3 graczy nie ma mozliwosci zakupy konta premium bo korzystali wylacznie z opcji SMS (ja takze).

Teraz konkret.Gdyby wrocic do systemu platnosci SMS za 10,98 PLN na 14 dni.To liczba graczy stale by rosla.Gra przynosiłaby wieksze zyski bo teraz raczej zyski sie zmniejszaja widzac po liczbie graczy.

Co o tym sadzicie?
 

DeletedUser135398

Guest
dokładnie... teraz żeby kupić KP za smsa, trzeba wysłać 3x 10,98... ale to raczej od Niemców zależy ...
 

DeletedUser

Guest
Taki problem założyć konto na paypalu? Pójść na pocztę? Opcja z tańszymi płatnościami SMS realna nie jest.
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście każdy zagłosuje na tak, ale jest to nierealne - IG podniosło ceny za SMS, bo nie opłaca im się prowadzić takiego systemu płatności.

Idźcie do banku, zróbcie zrzutkę z kolegami itp. a wyjdziecie na tym tak samo jak wcześniej, może nawet lepiej.
 

DeletedUser27504

Guest
wiem ze to nie realne.ale denerwuje mnie to ze ludzie przestaja grac.

np.zalogowalem sie na sw 40 gram juz ponad 2tyg i obok mnie nie pojawila sie zadna nowa wioska jestem sam jak palec kogo przejme?
 

DeletedUser113653

Guest
Jestem na NIE! To i tak od nas nie zależy, więc po co głosować na TAK? Było już tyle hałasu przez KP. Jeśli by zależało od KP startowanie nowych światów to byli byśmy gdzieś 0,3%- kupujących te konto premium:) To jest firma, więc pewnie wiedzą co jest dla nich dobre a co złe od tego mają ekonomów:) Co do światów to teraz pewnie będziemy czekac co pare miesięcy na nowy świat, bo pewnie się nie wyrabiają programiści xD Jest kryzys wszystko idzie w góre. Niektóre kraje nawet mają to na plus, bo mają większe zarobki:/ Cóż... Wszystko zależy od Niemców^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry