zmiana ochrony przed botami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser88744
  • Data rozpoczęcia

Czy mój pomysł jest do zaakceptowania?

  • tak

    Głosy: 77 87,5%
  • nie

    Głosy: 11 12,5%

  • W sumie głosujących
    88
Status
Zamknięty.

DeletedUser88744

Guest
Taka prośba do administracji zmieńcie ochronę przed botami z tych kółek na np. podaj wynik 2+5. Już mówie dlaczego, mianowicie wielokrotnie wchodzę na plemiona.pl z komórki (blue connecta mam), i gdy wyskakuje ochrona przed botami to niestety nie dam rady nacisnąć w te kółko, bo zaznacza mi się cały obrazek.


Proszę, zróbcie coś z tym.
 

DeletedUser

Guest
Niektóre światy "przodują" z tą ochroną :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Ja na takim świecie wytrzymuję do miesiąca:(
Czy toto jest potrzebne?
Czy toto jest skuteczne?
 

DeletedUser88744

Guest
Niektóre światy "przodują" z tą ochroną :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Ja na takim świecie wytrzymuję do miesiąca:(
Czy toto jest potrzebne?
Czy toto jest skuteczne?

Zwłaszcza jak na komie jesteś, i za żadne skarby nie dasz rady kliknąć w to, a powiedzmy neta nie masz przez tydzień :/
 

DeletedUser

Guest
To akurat mnie nie dotyczy ale mogę sobie wyobrazić:mad:
Chodzi o zwykły atak wysyłasz wojo co do sekundy i przed ostatnim walą się kółeczka na ekran.
Jeżeli masz wolnego neta to w najlepszym wypadku atak nie wyjdzie.
Ale niech mi ktoś odpowie
DLACZEGO NIEKTÓRE ŚWIATY SĄ WOLNE OD TEJ ZARAZY
 

DeletedUser93445

Guest
U mnie też się pojawia ten problem. Jestem za zastąpieniem tych kółeczek czymś innym.
 

DeletedUser40104

Guest
Czymś nieobciążającym użytkownika? Byłbym zachwycony... Aktualny system jest bardzo, ale to bardzo denerwujący...
 

DeletedUser3200

Guest
A ja mam inny pomysł-Dawać ochronę przed botami tylko przy logowaniu w formie tego właśnie pytania. Oszczędziłoby to denerwowania ludzi przez niemożność wysłania w porę ataku czy coś.
 

DeletedUser40104

Guest
Nie mam pojęcia, jak działają boty, ale może możliwe by była odpowiedź na pytanie, a następnie uruchomienie bota koordynującego ataki, bądź robiącego cokolwiek innego...
 

DeletedUser

Guest
Nie mam pojęcia, jak działają boty, ale może możliwe by była odpowiedź na pytanie, a następnie uruchomienie bota koordynującego ataki, bądź robiącego cokolwiek innego...

Ja też tego nie łapę ale grałem kiedyś z informatykiem w jednym plemieniu,
który oświadczył co następuje:Żadna ochrona antybotowa nie jest skuteczna bo pisze się bota który ją omija
Nie mam pojęcia prawda czy nie ale po efektach w farmieniu wierzę raczej jemu.
 

DeletedUser88744

Guest
zapewne tak, ale i tka mozna zmienić tą ochronę, aby można było korzystać z plemion z komórki
 

DeletedUser92971

Guest
dobrze jest tak jak jest treaz, a jak ktos nie umie doddawać to co? :D
 

DeletedUser88744

Guest
Wchodziłeś kiedyś z komy na plemiona? Jeżeli nie to spróbuj innych zrozumieć
 

DeletedUser66504

Guest
na psp jest to samo, jak wchodzę na neta przez psp to nie da sie kliknąć tego kółka... taki sam problem jak na komórce, cały obrazek się zaznacza :confused:
 

DeletedUser94430

Guest
Zgadzam się z większością użytkowników gdy loguje się do plemion przez telefon nie ma szans kliknąć kółka można ustawić dodawanie łatwe typu 2+3 albo 7-2 .
Ułatwiło by to części osób grę np ja podczas przeprowadzki nie mogłem przez tą ochronę sprawdzać plemion proszę o zmianę tego na inny system ochrony przeciw botowej.
 

DeletedUser

Guest
Jeszcze czego :eek:, kółko kliknąć można szybko a i tak nie wybronisz ataku albo spierdzieli sie synchro atakując kogoś, a jeszcze mam wpisywać wyniki dodawania ? poroniony pomysł, moja propozycja to nie grać na lekcji w szkole tylko się uczyć.
Tą ochronę powinno się znieść całkowicie, niech sobie administracja zrobi narzędzie do wykrywania botów.
 

DeletedUser92720

Guest
Coś w tym jest. Ochrona przeciw botowa już nie raz mnie wyprowadziła z równowagi.

Przykładowo podczas otwierania (klikania kółkiem myszki, mozilla) ponad 60 okienek, w których są wioski defensywne, ofensywne lub inne, w celu rekrutacji wojsk. Jeżeli okaże się, że po 3 kliknięciu wyskoczy ochrona przeciw botowa, nic o tym nie będę wiedział. Otworzę jeszcze 50 innych okien, a później okaże się, że w każdym z nich wyskoczyła mi owa weryfikacja. Wówczas nie jest mi do śmiechu. Jednak rozumiem to całkowicie, wiem czemu ma to służyć. Trudno, trzeba to przeżyć.

Jednak również często korzystałem z komórki, żeby łączyć się z plemionami i nie pamiętam, żebym miał z tym jakikolwiek problem.
 

DeletedUser

Guest
Jeszcze czego :eek:, kółko kliknąć można szybko a i tak nie wybronisz ataku albo spierdzieli sie synchro atakując kogoś, a jeszcze mam wpisywać wyniki dodawania ? poroniony pomysł, moja propozycja to nie grać na lekcji w szkole tylko się uczyć.
Tą ochronę powinno się znieść całkowicie, niech sobie administracja zrobi narzędzie do wykrywania botów.

I o to chodzi!!!
 

DeletedUser20939

Guest
Niektóre światy "przodują" z tą ochroną :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Ja na takim świecie wytrzymuję do miesiąca:(
Czy toto jest potrzebne?
Czy toto jest skuteczne?




U mnie to chyba juz z rok nie wyskoczyły te śmieszne kółka choc dawniej dosc czesto to sie zdazało

-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
Wyślij 4 grubasów w sekunde a bana za free dostaniesz :D
 

DeletedUser40104

Guest
Zależy, który świat kolego :)

A jeżeli chodzi o podpis kolegi. Czy i u nas wprowadzili zasadę? Nigdzie nie zauważyłem żadnej informacji...
 

DeletedUser

Guest
skoro innym się to nie podoba to się z tym zgadzam chociaż ja z komórki nie wchodzę bo net strasznie u mnie na kome drogi (chyba 3 zeta za minutę siedzenia) i tak wolę grać przez kompa... I nigdy żadne kułeczka mi nie wyskoczyły...
 
Status
Zamknięty.
Do góry