Zmiana nicka za PP

  • Rozpoczynający wątek Gryzellda
  • Data rozpoczęcia

Wybierz:

  • Tak, sam bym skorzystał(a)

    Głosy: 100 43,9%
  • Tak, choć i tak nie użyję

    Głosy: 63 27,6%
  • Nie, zbędna rzecz

    Głosy: 53 23,2%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 12 5,3%

  • W sumie głosujących
    228
Status
Zamknięty.

DeletedUser64725

Guest
ogolnie na tak.
ale dodalbym że gracz który przejął konto mógłby zmienić nick za free... <oczywiście byłoby to elementem przekazania konta> z notką że nick został zmieniony gdzieś w profilu. Ewentualnie dla takich graczy wprowadziłbym te 100PP

co do pozostałych, zmiana nicku raczej byłaby bezsensowna więc te 500 PP jest tą "bezsensowną" ceną ^^. Skoro nie potrafią grać z nickiem wymyślonym przez nich samych... to niech za to płacą:p

Tu Popieram .

Dodając do tego że nick mógł by zostać zmieniony tylko raz , to co piszą niektórzy wyżej to czysta głupota i bezsens .
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
Każde konto ma własną historię "bytu" na danym świecie :)
Skoro sam nie osiągnąłeś nic, to czemu masz sobie przypisywać "dokonania" innej osoby?
Głos na NIE.
 

DeletedUser185842

Guest
Hmm... Pomysł jest na ogół interesujący ale nie do końca dobry. Podobał by mi się jeżeli w profilu byłby napisany stary nick.

Dlaczego?
- Przykładowo gram z kimś we 2 (znajomość tylko z gry) wszystko fajnie się rozmawia pomaga etc.
Potem spotykam się z kimś, a on inny nick (jakbym miał ten sam to może on by poznał) ale jak Ja też se zmienię to już w ogóle masakra.

Wiec jeżeli w profilu byłby napisany stary nick to popieram :)
 

DeletedUser180001

Guest
Fajny pomysł , ale trochę drogi , no cóż utworzenie nicku wymaga.
 

DeletedUser185204

Guest
Macie problem.
Zawsze komuś źle.
Zróbcie nick jaki chcecie na początku.
Teraz nie trzeba robić nowych kont jak coś nie tak z nickiem.
Lepiej za 500pp niż w ogóle.
 

DeletedUser160591

Guest
Przecież ta propozycja ma właśnie wejść do gry, więc nie wiem po co oddajecie głosy :)

Ale tak to już jest na tym forum, nie ma odrębnej zakładki dla już wprowadzonych propozycji i robi się bałagan.
 
Status
Zamknięty.
Do góry