Zmiana nazwy wioski

  • Rozpoczynający wątek Mistycom
  • Data rozpoczęcia

Opcja zmiany wioski

  • Za

    Głosy: 35 76,1%
  • Przeciw

    Głosy: 3 6,5%
  • NIe mam zdania

    Głosy: 8 17,4%

  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.

DeletedUser75292

Guest
Według mnie,pomysł genialny.Dla graczy z większą ilością wiosek... powiedzmy 100-300 i więcej bardzo ułatwi to pracę.
W końcu na tym poziomie jesteśmy w stanie przejąć nawet do 20-30 wiosek w ciągu dnia ;) i wyobraźcie sobie..
w nocy wysyłasz synchro na 20 wioch,wstajesz przed robotą/szkołą o 6 rano i zmieniaj nazwę 20 wioskom :p

Oczywiście na tak

//Do Autora// Skoro ci wyżej się tym zainteresowali to jest sytuacja na dobrej drodze :)

Z doświadczenia wiem, że aktywny gracz nigdy nie przejmie tyle wiosek w krótkim odstępie. Nie wiem kto naopowiadał Ci tyle bajek, ale to są duże bzdury. Gdyby taka sytuacja miała by szanse wystąpić, taki pacjent musiałby zbierać na te grubasy z pół roku. Chyba, że własnie o takich graczach mówimy, w takim razie ominę ten temat głośnym milczeniem. A tak nawiasem mówiąc, jest taka opcja jak przegląd kombinowany wiosek i tam można bez problemu zmienić te nazwy.

Dziwię się administracji, że zainteresowali się właśnie takim słabym pomysłem i łatwym do zrealizowania. Tak jest wygodniej rozumiem.
 

DeletedUser

Guest
@Javi

przegląd kombinowany pozwala na zmianę dużej liczby wiosek, ale nie bierzesz pod uwagę tego, że nazwy wiosek mogą się różnić lokalnie, a niestety nie wyodrębnisz ich już w tym przeglądzie. A co więcej chyba masz jeszcze mało doświadczenia, bo ja przez 32 dni, bez przerwy przejmowałam po minimum 10 wiosek dziennie i wiem jak wiele czasu zajmowało mi wchodzenie do ratusza nowej wioski i zmienianie jej nazwy. Stąd ten pomysł.


Ciesze się jednak, że został on zauważony przez Administrację. Jestem przekonana, że jeśli zostanie wprowadzony, to zaoszczędzi on czasu wielu graczom. Szczególnie tym, których Internet do najszybszych nie należy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser75292

Guest
@Javi

przegląd kombinowany pozwala na zmianę dużej liczby wiosek, ale nie bierzesz pod uwagę tego, że nazwy wiosek mogą się różnić lokalnie, a niestety nie wyodrębnisz ich już w tym przeglądzie. A co więcej chyba masz jeszcze mało doświadczenia, bo ja przez 32 dni, bez przerwy przejmowałam po minimum 10 wiosek dziennie i wiem jak wiele czasu zajmowało mi wchodzenie do ratusza nowej wioski i zmienianie jej nazwy. Stąd ten pomysł.


Ciesze się jednak, że został on zauważony przez Administrację. Jestem przekonana, że jeśli zostanie wprowadzony, to zaoszczędzi on czasu wielu graczom. Szczególnie tym, których Internet do najszybszych nie należy.

Co do lokacji masz racje, ale ja mam zawsze zasadę - której trzymam się od zawsze - żeby wioski numerować 001, 002 itd. tak nauczyłem się na początku gry. Od lokacji mam grupy.

Odnosnie ilosci przejętych wiosek, moj poprzedni post to była odpowiedź na komentarz Leon330.
 

DeletedUser

Guest
Z doświadczenia wiem, że aktywny gracz nigdy nie przejmie tyle wiosek w krótkim odstępie. Nie wiem kto naopowiadał Ci tyle bajek, ale to są duże bzdury. Gdyby taka sytuacja miała by szanse wystąpić, taki pacjent musiałby zbierać na te grubasy z pół roku. Chyba, że własnie o takich graczach mówimy, w takim razie ominę ten temat głośnym milczeniem. A tak nawiasem mówiąc, jest taka opcja jak przegląd kombinowany wiosek i tam można bez problemu zmienić te nazwy.

Dziwię się administracji, że zainteresowali się właśnie takim słabym pomysłem i łatwym do zrealizowania. Tak jest wygodniej rozumiem.

Javi... brak mi słów, :rolleyes:
Wiesz co to znaczy wyobraźcie sobie 20 wiosek ? TO znaczy ,że nie koniecznie musi to być akurat 20 wiosek ale powiedzmy 10 wioch.Czyli wychodzi to ,że to jest przykład,sens mojego zdania było przekazanie innym ,że warto zagłosować na tak,bo nie każdemu chcę się nazywać 5000,2000,100,20 czy 6 nowo przejętych wiosek...:rolleyes: Zauważyłem ,że lubisz się czepiać takich głupot,nie wiem co chcesz przez to udowodnić.


Co do tych 20 wiosek to ja powiem z mojego doświadczenie ,że zdarza się tak ,że gość przejmię 10,14,18 wioch w pewien dzień,więc nie wiem kto tu bajki opowiada.

Pozdrawiam


P.S pomysł wcale nie jest słaby,skoro kmic się wypowiedział to znaczy że jest jednym z tych lepszych.
 

DeletedUser37348

Guest
Status
Zamknięty.
Do góry