Zbijanie zagrody

  • Rozpoczynający wątek luzak233
  • Data rozpoczęcia

Czy wojsko powinno znikać po zburzeniu zagrody?

  • Tak

    Głosy: 4 13,8%
  • Nie

    Głosy: 25 86,2%

  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Mam taką propozycje. Duża część graczy niszczy przeciwnikowi zagrodę na zapleczu deffowym. Tylko że tak naprawdę jedyną szkodą jaką wyrządzi jest zbicie zagrody, czy inny budynków do 0/1 poziomu. A wojsko które jest na froncie i tak istnieje. Chodzi o to , żeby po zniszczeniu zagrody znikało też wojsko.

pozdrawiam Luzak.
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
to jest przede wszystkim, aby Ci ze słabszą psychiką cofneli chociaż cześć defa z frontu:cool:
 

DeletedUser

Guest
Według mnie to ma sens bo gracz bunkruje się na froncie i ma gdzie co się dzieje na zapleczu
 

DeletedUser

Guest
No soory, ale przy rozmiarach kontach 20+ mln zapewne każdy posiada zaplecze deffowe w centrum plemienia, a front musi być obstawiony. Bez sensu byłoby znikanie wojska.
 

DeletedUser

Guest
Nie, bo to jest głupi pomysł. Robisz wojska, masz full zagrodę i ktoś ci rozwala, tracisz surowce zmarnowane na wojsko, wojsko i budynek...za dużo strat...
 

DeletedUser

Guest
Na rozwiniętych światach to jest główny środek dobrej obrony - mieć spore zaplecze deffowe do obstawy wiosek frontowych i nawalać we wroga. Jesli zburzenie zagrody miałoby niszczyć wojska to gra ciągnęłaby się w nieskończoność. Pomysł jest kuszący, ale gdyby miałby wejść, to proponowałabym raczej dać czas na odbudowę zagrody. Tzn. coś na zasadzie wymierania wojsk. Nie ma zagrody - żołnierze nie mają jedzenia. Nie odbuduje się zagrody zaczną wymierać - odbudujesz - przeżyją. To miałoby sens. Ale ogólnie jestem na nie ;)
 

DeletedUser55755

Guest
Nie
Wojsko ginie jak walczy. Inne rozwiązanie byłoby do bani.
Zburzenie zagrody na tyłach utrudnia odbudowę wojska i wystarczy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry