Zaznaczenie nowych postów w temacie.

Podoba Ci się pomysł?


  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
Witam.

Daaawno mnie nie było na forum, ale mam pewna propozycję.
Mianowicie. Większość z nas denerwuje się jak widzi co chwilę niebieską kropkę koło swojego rankingu i punktów. Jak wchodzimy w nią to widzimy, gdzie są nowe posty. Wchodzimy i widzimy...pierwszy post na stronie na którą kliknęliśmy.

I tu mój pomysł.
Proszę administrację aby jakoś zaznaczali NOWO NAPISANE posty w danym temacie na jakiś kolor lub w ramce. Nie wiem jakby to wyglądało, ale jakieś testy przeprowadziłaby administracja aby zobaczyć jakby to wyglądało.

Dlaczego taki pomysł?
Załóżmy, że wyjeżdżamy na 3 dni i nie dajemy zastępstwa. Wracamy, klikamy na 'gwiazdkę' i...bach! Widzimy multum nowych (albo nie?) tematów gdzie nasi "koledzy" pisali swoje posty. OSOBIŚCIE nie chce mi się szukać gdzie skończyłem czytać wątek a gdzie nie.

Dlatego ta możliwość 'widzenia' nowych postów pozwoli nam szybko i łatwo wyszukać gdzie skończyliśmy czytać.


Czekam na Wasze opinie.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli dobrze zrozumiałem to tym kolorem miałyby być zaznaczane nowe posty w temacie... Jeśli możnaby od razu jednym klikiem mieć wyświetlony post, którego nie przeczytaliśmy jako pierwszego to bardzo mi się podoba...
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
Jeśli dobrze zrozumiałem to tym kolorem miałyby być zaznaczane nowe posty w temacie... Jeśli możnaby od razu jednym klikiem mieć wyświetlony post, którego nie przeczytaliśmy jako pierwszego to bardzo mi się podoba...
Owszem, zgadza się. Jeśli kliknęlibyśmy na temat gdzie NAPISANO NOWE POSTY, pasek (ten po prawo - góra/dół) przesunąłby nas na ostatni post który przeczytaliśmy i ten post byłby zaznaczony jakimś kolorem.
 

DeletedUser116373

Guest
Albo że będzie wyświetlana opcja "(nie przeczytano)"

Tak jak na tym zdjęciu:
beztytulu43.png



Mam nadzieję, że dobrze was zrozumiałem :rolleyes:
Chodzi mi oto, że zamiast koloru może być ta opcja (nie przeczytano).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry