zaznaczanie plemion na mapie

  • Rozpoczynający wątek arabinhuo
  • Data rozpoczęcia

Czy to dobry pomysł ?

  • tak

    Głosy: 102 83,6%
  • średnio

    Głosy: 12 9,8%
  • nie

    Głosy: 8 6,6%

  • W sumie głosujących
    122
Status
Zamknięty.

DeletedUser26050

Guest
Tak

Pomysł bardzo dobry, zawsze gdy chciałem się dowiedzieć gdzie ludzie z plemienia kolesia którego chciałem przejąć musiałem poprosić wodza żeby zaznaczył na chwile ich jako wrogów :)
 

DeletedUser

Guest
uwazam ze też powinno się to wprowadzić bo ułatwi to znacznie życie dla tych którzy KP nie mają...
jestem za ;)
 

DeletedUser

Guest
uwazam ze też powinno się to wprowadzić bo ułatwi to znacznie życie dla tych którzy KP nie mają...
jestem za ;)

Jeśli będzie to wprowadzone to i tak wątpię w to żeby działało to bez KP. Ogólnie jestem za bo mimo tego że korzystam z KP to zaznaczanie wszystkich graczy z plemienia jest czasochłonne. Jest tylko jedna wada, te mapy i tak już się mienią kolorami, kto nie miał nigdy pozaznaczanych członków kilku plemion ten nie wie jak bardzo taka mapa później denerwuje bo wygląda jak obraz jakiegoś abstrakcjonisty :p
 

DeletedUser

Guest
Co powiecie na opcje taką jak z grzczami w KP czyli zaznaczanie plemiona na jakiś wymyślony kolor tak jak graczy ?...byłoby to przydatne zwłaszcza jak przejmuje kolesia to go zaznaczam i jego plemie i patrze czy sa blisko i czy moga np. podesłać mu szybko wojo, ale nie tylko bo jak czuje sie zagrozony to sobie zaznaczam do lepszej widoczności.

jak już się mądrze wypowiedziałeś TO OPCJA KP. na nie
 

DeletedUser119234

Guest
Stare !
Nie, bo sie nie podoba i jest jak wyzej stare !
 

DeletedUser

Guest
Owszem, jest, ale dlaczego nie ułatwić tego, co już jest? Wiadomości można usunąć, do komunikacji wystarczy atakować gracza, wioski z których idzie atak nazywając po kolei w wiadomość. Plemiona? Też niepotrzebne, wystarczy, że wpiszesz sobie w profil graczy z którymi masz sojusz osobisty, forum zewnętrzne i po kłopocie... Tak można traktować wszystko, ale po co? Ta gra ma sprawiać przyjemność, nie frustrację :)

Absosmerfnie popieram Andrulisa. Pomysł świetny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry