zastępstwo

  • Rozpoczynający wątek labedz
  • Data rozpoczęcia

Podoba ci sie pomysł??

  • Tak, bardzo przydatny

    Głosy: 18 35,3%
  • Nie, wogóle niepotrzebny.

    Głosy: 27 52,9%
  • Mi to obojętnie

    Głosy: 6 11,8%

  • W sumie głosujących
    51
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Bardzo często każdy kto wyjeżdża na wakacje i zapomniał dać zastępstwo koledze martwi sie o swoje konto. Mam rozwiązanie tego problemu!! Każdy wybierałby sobie przyjaciela "na zastępstwo":D . Chodzi o to że po tygodniu (lub dwóch) system sam dawałby zastępstwo temu przyjacielowi. Co o tym sądzicie??:p
 

DeletedUser10667

Guest
Odp: zastępstwo

Mi się niepodoba ten pomysł ponieważ każdy kto gra i dba o swe konto nie zapomni o takiej rzeczy :):):)
 

DeletedUser

Guest
Odp: zastępstwo

Zgadzam sie z przedmowca.. :) A kto zapomni ma pecha ! To bylo by bez sensu poniewaz kazdy by sie mogl konto zostawic i kolega by sie nim zajol pozniej.. i zadne konto nie bylo by usowane po 14 dniach ! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: zastępstwo

nawet fajny pomysł nobo do jeżeli ktoś specjalnie niezna się na plemionach i niewie jak ustawić zastępstwo to...
 

DeletedUser10667

Guest
Odp: zastępstwo

No Jak tu wejdzie jakiś administrator to niech zamknie temat. :)
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: zastępstwo

Tak bo Ty musisz tu za każdym razem wchodzić i odpisać aby nabić postów??
Ja też proszę o zamknięcie tematu lub usunięcie:p
 

DeletedUser5487

Guest
Odp: zastępstwo

zastepstwo jest bardzo dobre.. i dlatego wole plemiona od ogame..
 

DeletedUser9985

Guest
Odp: zastępstwo

Mi się niepodoba ten pomysł ponieważ każdy kto gra i dba o swe konto nie zapomni o takiej rzeczy :):):)

glupota, a jesli mam pilny wyjazd z brakiem dojsca do internetu to co wtedy? tu wcale nie chodzi o zapominalstwo.
 

DeletedUser10667

Guest
Odp: zastępstwo

No może i troche pomocne ale mi sie nie podoba zbyt ten pomysł itak ;)
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: zastępstwo

ehh kolega sobie gra a tu nagle dostaje zastępstwo i zabardzo nie wie o co chodzi
NIE
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: zastępstwo

ja mam przyjacieli jako kumpli ze szkoły i np jeden zaczą 3 dni temu , drugi tydzień, a trzeci wczoraj i co jakby dostali moje konto mam 3,5k ptk(może to mało ale dla nich to i tak sporo) no to by zwariowali odrazu na jakiegoś silnego by poszli defem:mad:
ale pomysł spoko
 

DeletedUser

Guest
Odp: zastępstwo

pomysł bardzo fajny ale i tak (jak większość) nie wejdzie w życie :)
 

DeletedUser11511

Guest
Odp: zastępstwo

To nie jest zły pomysł.Jestem na tak:) :) :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: zastępstwo

jestem na nie bo jeśli sie ma wioske to sie o nią dba i zastępstwo już jest a że ktoś zapomni to ma pecha każdy przegranmy w tej grze ma jakieś ulepszenia ale na swoją kożyść :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: zastępstwo

Tak bo Ty musisz tu za każdym razem wchodzić i odpisać aby nabić postów??
Ja też proszę o zamknięcie tematu lub usunięcie:p

co 3 post na tym forum jest Twój .... ( tylko sugeruje )

a wracając do tematu ja tam jestem na TAK ... ale myślę że ta opcja by była dla noobów bo jeśli komuś zależy to nie zapomni dać zastępstwa :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry