Zastępstwo + ewentualny ban

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser192294
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser192294

Guest
Witam :) Przychodzę z jednym bardzo ważnym pytaniem. Jak mam zastępstwo to ten podpunkt obowiązuje? 2.3) Gracze logujący się z jednego łącza internetowego / komputera (więcej niż 4 razy tygodniowo), muszą to podać w "Ustawienia -> Dzielenie łącza". Czy można dostać bana za nie ustawienie dzielenia łącza na zastępstwie? Jeżeli tak to bana dostaje konto zastępcy i konto, na którym jest zast czy tylko konto, na którym jest zast? Przepraszam za te powtórzenia ale nie przychodzi mi inne złorzenie tego zdania do głwy :/ Pozdrawiam
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Jak dajesz zastępstwo, to wpisujesz go jako zastępcę i tyle - wówczas zastępca może zalogować się na konto zaraz po przyjęciu zastępstwa i z takimi prawami, jakie mu ustawisz (a więc jak chcesz, by np. nie mógł opuścić/zmienić plemienia albo wysyłać wiadomości z Twojego konta, to nie będzie mógł - ustawienie tych opcji należy tylko i wyłącznie do Ciebie, jakiekolwiek żądania ustawienia tu czegokolwiek odgórnie są zabronione) aż do momentu, gdy zastępstwo zakończysz :)

Oczywiście dla jasności: podczas ustawiania zastępstwa NIE MOŻE dojść do przekazania hasła do konta - będzie to skutkowało blokadą konta niezależnie od tego, czy będzie wpisane dzielenie, czy też nie. Zastępca NIE potrzebuje hasła osoby zastępowanej do niczego*!

* -> No oprócz bana.
 

DeletedUser192294

Guest
Podziękował :D Dostałem w większości to co chciałem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry