Zakłamane, załgane TRD

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849153659
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 849153659

Guest
Szanowni Państwo

Dziś na jaw wyszły ciekawe fakty dotyczące plemienia TRD.
Zachęcam do zapoznania się z faktami w wątku dotyczącym 'Sytuacji na świecie 190'

Otóż osoby decyzyjne w tym plemieniu, którym wydaje się, że są bóg wie kim, brutalnie wykorzystują swoją władzę do pacyfikowania własnych graczy.

Na jaw wyszło już kilka sytuacji, gdy przez własne błędy, brak doświadczenia i kwalifikacji do prowadzenia plemienia, przerzucali odpowiedzialność na własnych graczy i zarządzali nieuczciwe rozbiórki.
Próbują się wybielać, ale merytoryka obija im twarze.

Marnują czas graczy i niszczą tę grę, zniechęcając do udziału w rozgrywce.
Bo i po co grać, skoro nieuczciwe władze plemienia są tak zachłanne, że wyciągają brudne łapska po Twoje wioski?

Kopiują wyczyny nieuczciwego Pacika, który na ś178 stosował te same metody.

Byłbym w stanie pewne rzeczy zrozumieć, gdyby mieli honor i przyzwoitość. Gdyby potrafili uderzyć się w pierś, wziąć na siebie odpowiedzialność za własną niekompetencję.

To zapewne nie koniec ich wyczynów.
Dlatego ogłaszam krucjatę przeciwko nieuczciwemu i obłudnemu plemieniu TRD.


Każdy kto mnie zna, wie jak to się skończy.
Prawda @Pitek Tęgi?
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.655
Szanowni Państwo

Dziś na jaw wyszły ciekawe fakty dotyczące plemienia TRD.
Zachęcam do zapoznania się z faktami w wątku dotyczącym 'Sytuacji na świecie 190'

Otóż osoby decyzyjne w tym plemieniu, którym wydaje się, że są bóg wie kim, brutalnie wykorzystują swoją władzę do pacyfikowania własnych graczy.

Na jaw wyszło już kilka sytuacji, gdy przez własne błędy, brak doświadczenia i kwalifikacji do prowadzenia plemienia, przerzucali odpowiedzialność na własnych graczy i zarządzali nieuczciwe rozbiórki.
Próbują się wybielać, ale merytoryka obija im twarze.

Marnują czas graczy i niszczą tę grę, zniechęcając do udziału w rozgrywce.
Bo i po co grać, skoro nieuczciwe władze plemienia są tak zachłanne, że wyciągają brudne łapska po Twoje wioski?

Kopiują wyczyny nieuczciwego Pacika, który na ś178 stosował te same metody.

Byłbym w stanie pewne rzeczy zrozumieć, gdyby mieli honor i przyzwoitość. Gdyby potrafili uderzyć się w pierś, wziąć na siebie odpowiedzialność za własną niekompetencję.

To zapewne nie koniec ich wyczynów.
Dlatego ogłaszam krucjatę przeciwko nieuczciwemu i obłudnemu plemieniu TRD.


Każdy kto mnie zna, wie jak to się skończy.
Prawda @Pitek Tęgi?
a to dopiero początek ich zalet
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
Oj tak, TRD to jeden z najgorszych ścieków co psuje uczciwą grę. Już od 152 wpierdalali się na konta i wypierdalali wojska na barbę 00|00...

Aktualnie moim zdaniem to
TRD<JUTRO

Są najbardziej zakłamanym i nieuczciwym plemieniem z jakim miałem nieprzyjemność. Pluje z całego serduszka na każdego gracza z tego plemienia.

Najchętniej to bym wszystkim wpierdolił po kolei z tej ekipy.

NIENAWIŚĆ DO TRD, TAK ZOSTAŁEM WYCHOWANY
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
@Ar3sik co Cię bawi? Też Konfederata?

Samemu mi bliżej prawej strony niż lewej i szynki argumentowanie mnie rozbawiło jeśli faktycznie jest za konfą. Bardziej się interesuje geopolityką świata niż tymi pierdołami w pl bo to gówno coraz mniej mnie na szczęście dotyczy. Osobiście wysłałbym do obozów pracy całą śmietankę z wiejskiej, zapełniłbym nowymi głąbami, tylko po to by kolejnych wysłać do obozu pracy. Wtedy bym zapełnił znowu i patrzył im na ręcę. Wszelkie przypadki korupcji, nepotyzmu czy innych nieuczciwych zachowań karałbym obozami pracy.

Proszę nie obrażać dobrego imienia Tornada.
TRD jest czyste jak łza.

Spokojnie, dobrego imienia tornada nikt nie obraża.

Jak coś nie istnieje nie można tego obrażać.

Jesteście największym gównem a na 190 pokazaliście że nawet jutro nie zabierze wam tego tytułu
 

Deleted User - 849153659

Guest
Proszę nie obrażać dobrego imienia Tornada.
TRD jest czyste jak łza.

Jeszcze nawet nie zacząłem. Ale spokojnie, doczekacie się Morfusie. Tym razem raczej będziemy po przeciwnej stronie barykady.

--

@Ar3sik - nie zgodzę się. Chcesz karać ludzi za to, że korzystają z głupoty innych? To wyborcy wsadzają ich na stanowiska i to wyborcy pozwalają robić się w konia.
Oni tylko jak każdy człowiek korzystają z okazji
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Niby pisze podobnie, ale to nie jest prawdziwy Black. Widać niuanse w wyrażaniu zdań XD
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
To nie może tak działać. W holandii jak jest ktoś posądzany o korupcje najczęsciej sam rezygnuje z urzędu. Często jak jest niewinny również.

W PL ogłupiają ludzi, osoby chodzące na wybory to ameby ogłupiane przez rządową propagandę które zostały kupione rozdawnictwem "bo pis daje".
Nie dochodzi do nich że przez to że im daje, to oni za wszystko więcej muszą płacić.
W tym momencie ceny w pl są bardzo podobne do cen w nl, a zarobki nadal są kilka razy mniejsze.
 

Deleted User - 849153659

Guest
ale z was miernoty, sprawa oczywista, ze jest to prawdziwy black

Daj spokój, trzeba być upośledzonym, żeby nie zauważyć, że wróciłem.
Ale co tu tłumaczyć chłopu od wideł @Adchar1 , który mądrosci swoje do mnie szerzył o uczciwości a jak mu przypomniałem jak oberwał bana za oszustwa, to miesiąc się nie odezwał
 

Deleted User - 849153659

Guest
Moim zdaniem to legit bałwan, choć na dam sobie ręki uciąć. Troszkę za miły dla mnie, ale może zobaczył jak tęskniłem za nim

Nie sądź, że zapomniałem jak wbiłeś kose Stefanom i poszedłeś do tego zdrajcy Paki.
A potem Tajemnica oberwała.

Po prostu widzę w chwili obecnej większych obłudników. Na przypomnienie Twoich dokonań przyjdzie czas.

--

To nie może tak działać. W holandii jak jest ktoś posądzany o korupcje najczęsciej sam rezygnuje z urzędu. Często jak jest niewinny również.

W PL ogłupiają ludzi, osoby chodzące na wybory to ameby ogłupiane przez rządową propagandę które zostały kupione rozdawnictwem "bo pis daje".
Nie dochodzi do nich że przez to że im daje, to oni za wszystko więcej muszą płacić.
W tym momencie ceny w pl są bardzo podobne do cen w nl, a zarobki nadal są kilka razy mniejsze.

Czekaj czekaj. Bo chyba nie rozumiem czegoś. Albo Ty źle zrozumiałeś.
A czy ja mówię, że osoby którym udowodniono korupcję mają dalej sprawować funkcję?
Niestety w naszym kraju strategiczne spółki, molochy energetyczne są w rękach państwa.
Zatem można doić te spółki, bez cienia korupcji. Na całkowitym legalu.
Nie sądzę, by ktoś był tak głupi, by mając milion legalnych sposobów, posuwał się do zachowań korupcyjnych będąc u władzy.
Więc chcąc skazywać za korupcję wiele byś nie zwojował.
Cała walka polityczna dotyczy właśnie fuszek dla wujów, ciotek, szwagrów, żon i kochanek.
Chcesz porządnych ludzi u władzy?
Trzeba sprywatyzować państwowe spółki, tak by je całkowicie odpolitycznić.

Co do 'pis daje' przestań obwiniać tylko PiS, bo każdy rząd w ostatnich 25 latach dał ciała na maksa i każda partia ogłupiała ludzi
 

Deleted User - 849153659

Guest
Bana tak, ale nie za oszustwa, tylko jak Black za nazwę wioski

O widzisz
Teraz już chyba masz pewność, że to ja?
Musiałem Ci przypomnieć.

Wtedy nie tłumaczyłeś się, że za nazwę wioski, tylko po prostu napisałeś, że zapomniałeś o tym i zaskoczony zniknąłeś
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Nie muszę wszystkiego pamiętać na zawołanie. Potem nie było już warto odpisywać, bo były inne tematy. Rzycie XD
 

Deleted User - 849153659

Guest
Nie muszę wszystkiego pamiętać na zawołanie. Potem nie było już warto odpisywać, bo były inne tematy. Rzycie XD

Dobra dobra, toż ja Cię za to nie krytykuje. Poddałeś w wątpliwość moją autentyczność, więc Ci w sekundzie przypomniałem nasze potyczki.

Co u Ciebie? Zmądrzałeś?
 
Do góry