Zakładanie wątków/Tematów

 • Rozpoczynający wątek DeletedUser152632
 • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się propozycja?

 • tak

  Głosy: 22 71,0%
 • nie

  Głosy: 4 12,9%
 • trzeba poprawić.

  Głosy: 5 16,1%

 • W sumie głosujących
  31
Status
Zamknięty.

DeletedUser152632

Guest
Tak więc, ostatnimi czasy mam trochę więcej wolnego, co przekłąda się na Moją aktywność na FO"forum" i zaobserwowałem, że "nowe" sondy jak i tematy świerze są zakładane przez osoby "nowe" a ich treść to wałkowane sprawy już niejednokrotnie przedstawionej, bądź wprowadzanie głupot do gry.. Z tąd myśl, czy nie lepiej dla Nas osób egzystujących tu jak i dla modków byłoby ograniczyć dostęp "nowym" forumowiczom, np poprzez zablokowanie osobom z rangą "Chłop" zakładania teamtów, co więcej sam zablokowałbym też randze "Pikinier" jako że to są przeważnie nowe osóby, nie wiedzą co tutaj mamy i zamiast poświęcić chwilę na poszukanie topicu wolą założyć nowy..


UpSS - jakby któryś modek był tak mily i przeniósł to do "Propozycji dla forum" bo chyba tam powinno być ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jarek217921

Guest
...

Ja na tak . Coraz więcej tematów które gdzieś już są , przeważnie tylko chłopi zakładają nowe żeby się zapytać np. jak zrobić wojsko . A wszystko można znaleźć .
 

DeletedUser152632

Guest
Właśnie z moich obserwacji wynika to samo, dla tego dalem taką a nie inną propozycję!
 

DeletedUser135247

Guest
Kochany, pomysł jak najbardziej trafny, ale nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, że to jest w sumie przebudowanie forum, i to raczej musiała by wprowadzić wpierw strona niemiecka, bo polacy sobie po prostu nie dopisz paru linijek kodu.
Uważam, że support powinien to rozpatrzeć!
 

DeletedUser152632

Guest
Wiem że to nie takie prostę, sam prowadze swoję forum, co przysparza mi tylko problemów a wynikem jest zlość, bo portal forum.pl blokuję mi wszystko i co lepsze dodają tylko reklamy ;/ zastanawiam się na zakupienie servera i przebukowaniem ;/ bo administruję je dla pewnej "gwiazdy" sceny i raczej nie chcieli byśmy zaczynać od nowa ;/

Lecz wiem że wprowadzenie takiej opcji jest możliwe - a jak to się mówi dla chcącego nic trudnego - chwila cierpienia a ile spokoju potem? ;))
 

Say.

Topornik
Wynik reakcji
97
Nie którzy mają konto z 2007 roku , a mają pikiniera, to powinno jakoś inaczej działać. ;)
 

DeletedUser152632

Guest
To już troche problem, ale myślę że takie rozwiązanie jest prostrze niż rozwiązanie czasowe..

Osoby czytające i nie piszące i tak zbyt ambitnie tematów nie zakłądają ;)
 

Mr.occultus

Guest
Mi się to nie podoba, ponieważ sam mam rangę chłop, i nie uważam bym zakładał jakieś głuuuuupie tematy....
 

DeletedUser152632

Guest
;]
a miałem napisać że prosiłbym by ranga 'chłop' nie brała udziału w ankiecie ;]
 

szeregowy popierdółko

Guest
ograniczenia dla nowych użytkowników w zakładaniu tematów będą niektórych odpychac od forum co nie jest pozytywne.Proponowany krok jest zbyt drastyczny i niesprawiedliwy bo kosztem durni będą cierpiec osoby mało udzielające się na forum oraz osoby nowe mające jakąkolwiek inteligencje:) (będą musiały ponabijac posty aby założyc temat i tak spam się narobi więc skutek jeszcze gorszy bedzie niż jest zakładany po wprowadzeniu takowej zmiany.)
Lepszy skutek odniosłaby notka po rejestracji która brzmi np. "jeżeli masz jakieś pytanie użyj opcji szukaj lub zajrzyj do FAQ.Jak tam nie znajdziesz odpowiedzi zadaj pytanie w odpowiednim dziale"
 

DeletedUser123948

Guest
Popieram powyższy post... ale też coś takiego powinno być... czasem faktycznie jest poważna sprawa o którą chłop zapyta a czasem pierniki od łucznkiów... więc na razie nie głosuje :-/|\
 

Ares28

Guest
Pomysł poroniony i to z dwóch powodów:

Pierwszy już tu poruszyliście, ktoś ma niską rangę ale długo już na forum funkcjonuje, nieraz nie dlatego, że go to nie interesuje, ale po prostu wypowiada się tylko w ważnych kwestiach i nagle ma taką bardzo ważną rzecz i nie może założyć tematu - bzdura numer jeden.

Drugi powód to jeżeli ktoś nowy ma wg niego ważne pytanie czy sprawę to nie mogąc założyć tematu zacznie pisać w innych, więc zrobi się jeszcze większy bałagan, a przecież nie zakażesz nowym w ogóle pisać, bo jakoś tą wyższą rangę muszą zdobyć, chyba że za chwilę będziesz miał pomysł, że do pikiniera to tylko za czytanie :D
 

DeletedUser156889

Guest
Już bardziej sensownie byłoby ograniczyć zakładanie nowych tematów przez pierwsze x dni od zarejestrowania :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry