Zagroda

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14854
  • Data rozpoczęcia

Czy zagroda powinna być większa?

  • Tak

    Głosy: 2 50,0%
  • Nie

    Głosy: 2 50,0%
  • Nie co bym zmienił

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    4
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser14854

Guest
Ilu z was męczy ta mała zagroda, 30lvl=24000ludzi, dla mnie to za mało marzy mi się większa zagroda mogąca pomieścic większa ilosc ludzi, więc mój pomysł jest następujący, proponuje aby zagroda miała max 40lvl i mieściła 60000ludzi, dzięki temu mozliwości jakie przed nami stoją byłyby duzo większe, pomyślcie co możnaby robić, ahhh...decyzje pozostawiam wam.;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zagroda

I żeby 1ck rozwaliła 2k pik i mieczy... Gorzej się nie da gry uprościć! Niech zostanie jak jest! A takich tematów powstało już tysiące! Temat proponuję usunąć
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: Zagroda

Ilu z was męczy ta mała zagroda, 30lvl=24000ludzi, dla mnie to za mało marzy mi się większa zagroda mogąca pomieścic większa ilosc ludzi, więc mój pomysł jest następujący, proponuje aby zagroda miała max 40lvl i mieściła 60000ludzi, dzięki temu mozliwości jakie przed nami stoją byłyby duzo większe, pomyślcie co możnaby robić, ahhh...decyzje pozostawiam wam.;p

wtedy można by mieć duuuuuuuuuuuuuże wojsko.
PS.gdzie sonda???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zagroda

Możliwości by się nic a nic nie zmieniły, bo tak samo jak można by zbudować większą armię ofensywną, tak samo i defensywną.

Poza tym temat już był!
 
Status
Zamknięty.
Do góry