Zagraniczne Plemiona

  • Rozpoczynający wątek poszło
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Zapraszam wszystkich na świat 4 na amerykańskich plemionach, jest bardzo dużo polaków.
Powstaje już 2 plemię z Polakami, ponieważ nie mieszczą się w jednym, a dodam, że nie wszyscy Polacy maja plemię.
Aktualnie polskie plemię ma TOP3 i nie wiele traci do TOP2.

Link
 

DeletedUser145784

Guest
Zapraszam wszystkich na świat 4 na amerykańskich plemionach, jest bardzo dużo polaków.
Powstaje już 2 plemię z Polakami, ponieważ nie mieszczą się w jednym, a dodam, że nie wszyscy Polacy maja plemię.
Aktualnie polskie plemię ma TOP3 i nie wiele traci do TOP2.

Link

zobacz świat 3 amertykanski plemie top 3 WeGet.Wystartowali miesiąc po starcie światu, niektórzy nawet później.Grałem z nimi ale niestety musiałem zakończyć:(
 

DeletedUser

Guest
My możemy być i top1 z dużo przewagą nad top2 .
To jest początek gry, gdzie niektórzy walą w pkt, a niektórzy farmią.
 

DeletedUser158309

Guest
Ja bym chętnie na jakimś zagranicznym świecie wystartował. Ktoś zaprasza do jakieś ekipy lub cóś ? :D
 

DeletedUser

Guest
a kiedy start jakiegos swiata bez farmienia na zagranicznych?:) byłabym wdzieczna :*
 

DeletedUser159478

Guest
Ja bym się pisał lecz obczaje tylko jakie ma "parametry" ; )

@Edit
Gdzie masz to napisane?
 

DeletedUser

Guest
Gra ktoś na jakichś ? Jest jakaś ekipa ? Kiedy startują jakieś światy ? :]
 

DeletedUser125590

Guest
Kiedyś fajnie się grało na Japońskim ;dd . W jednym Plemieniu z topki jak byłem ( polskie plemię się rozpadło ) chyba połowa Europy tam była ^^ ale i tak po angielsku się pisało ;D była fajna zabawa , i paru polskich graczy ;] .
 

DeletedUser152641

Guest
ja chciałem pograc na jakims nowym zagranicznym swiecie ale nie moge zadnego znalesc a do tego samemu mi się nie chce:)
 
Do góry