zablokowanie przesyłania surowców

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11361
  • Data rozpoczęcia

zablokowanie przesyłania surowców

  • jestem na tak

    Głosy: 33 58,9%
  • jestem na tak, ale wprowadziłbym/łabym pewne zmiany

    Głosy: 4 7,1%
  • jestem na nie

    Głosy: 10 17,9%
  • jest mi to obojętne

    Głosy: 9 16,1%

  • W sumie głosujących
    56
Status
Zamknięty.

DeletedUser11361

Guest
Chodzi mi tu głównie o zmiany wprowadzone w regulaminie, a konkretniej o przesyłanie surowców do silniejszych osób przez słabszych graczy. Można wprowazdićby mozliwość zablokowania gracza, który przesyła do nas surowce, by nie pisać z tym do supportu tak jak jest z blokowaniem wiadomości od innych graczy. Z pewnością ułatwi to życie administratorom, a i gracze nie będą musieli z tym pisać do administracji, bo czasami taki raport można przeoczyć, gdzie raportów przyjdzie 40 z samego rynku, to szansa na to, że się tego jednego raportu nie zauważy jest dosyć duża. Wyglądałoby to tak, jak jest z blokowaniem nadawcy, tylko blokowałoby się w raportach, bądź na rynku.
 

DeletedUser11885

Guest
Odp: zablokowanie przesyłania surowców

moim zdaniem równiez to jest dobre rozwiazanie bo czasami człowiek moze pogubić się w tych raportach
 

DeletedUser13363

Guest
Odp: zablokowanie przesyłania surowców

jestem za, czasami przychodzi tyle raportów że sie nie chce czytać wszystkiego :D:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: zablokowanie przesyłania surowców

Jestem jak najbardziej za.Tu chyba chodzi o pushing?
 

DeletedUser12090

Guest
Odp: zablokowanie przesyłania surowców

po prostu: TAK...swietny pomysl, jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) w ostatnim czasie :p i nie tylko dla bajeru, tylko bardzo przydatny i pomocny graczom ;]
 

DeletedUser14236

Guest
Odp: zablokowanie przesyłania surowców

moim zdaniem równiez to jest dobre rozwiazanie bo czasami człowiek moze pogubić się w tych raportach

do tego masz filrt, tam możesz zablokować niektóre raporty aby ich nieotrzymywać:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: zablokowanie przesyłania surowców

świetny pomysł bo ktoś chcąc pozbtc się kogośmoże celowo przesyłac surowce. Znakomity pomysł.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zablokowanie przesyłania surowców

Jestem w sumie na tak:)
Jeden z lepszych pomysłów...
 

DeletedUser8503

Guest
Odp: zablokowanie przesyłania surowców

pomogłoby to nawet przy blokowaniu wrogów. Mnie ostatnio wkurza, że wszystkie moje oferty zbierają moi wrogowie. Można by wprowadzić takie osobiste embargo na plemie czy gracza:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry