za ile kończy się ochrona początkowa ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6429
  • Data rozpoczęcia

za?

  • tak

    Głosy: 66 86,8%
  • nie

    Głosy: 10 13,2%

  • W sumie głosujących
    76
Status
Zamknięty.

DeletedUser6429

Guest
mam pomysł aby wprowadzono dla nowego gracza informacje za ile skończy się ochrona poczatkowa lub kiedy ...Tutaj macie screena za ile się skończyl...kiedy wygląda podobnie.Coś jeszce??
nie ;)
czas.JPG


I oto cały pomysł ;/...1 linijka pisania ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: za ile kończy się ochrona początkowa ?

Bardzo przydatny pomysł
ale bardzo łatwo można obliczyć koniec swojej ochrony;p:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: za ile kończy się ochrona początkowa ?

Oczywiście tak. Chodz takie nooby nawet nie będą wiedzieć o co chodzi. Ale inny świat pojawi się...hm sądzę że to dobry pomysł ale takie "sprawdzanie gdzie?co?kiedy? to tylko przy koncie premium!
 

DeletedUser

Guest
Odp: za ile kończy się ochrona początkowa ?

kolejny świetny pomysł shotera. Oczywiście głosuję na tak. Sam kiedy zacząłem grać na 5 świecie nie miałem pojęcia kiedy ta ochrona początkowa się skończy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: za ile kończy się ochrona początkowa ?

Pomysł bardzo dobry, tego mi brakowało zawsze, gdy zaczynałam grę na nowych światach.
Wprawdzie znajomi pomagali, próbując atakować i podając mi później informacje o ochronie początkowej, ale jak się zaczyna samotnie...
Gratuluje pomysłu!
 

DeletedUser

Guest
Odp: za ile kończy się ochrona początkowa ?

może być przydało by się bo chyba nie mam innego sposobu na sprawdzenie z wyjątkiem ataku
 

DeletedUser14347

Guest
Odp: za ile kończy się ochrona początkowa ?

może być przydało by się bo chyba nie mam innego sposobu na sprawdzenie z wyjątkiem ataku

Jeśli nie skasowałeś otrzymanej na starcie wiadomości od Plemiona Team, to dodaj sobie 5 dni do daty i godziny jej otrzymania. To właśnie w tym momencie mija Twój okres ochronny ^^
 

DeletedUser19838

Guest
Odp: za ile kończy się ochrona początkowa ?

Dobry pomysł bo jak grasz to już nie mozesz się połapać ile i byłoby to bardzo przydatne dla nowych graczy.
 

Załączniki

  • 36527[1].gif
    36527[1].gif
    12,6 KB · Wyświetlenia: 87
Status
Zamknięty.
Do góry