Yuuuki vs R33D8

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser129924
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra pojedynek?


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser129924

Guest
Taki jesteś kozak, że musisz kłamać i grać z 5 kumplami żeby mnie atakować Prosze bardzo wypowiadam pojedynek o 400pp gramy 1vs1 sam off tak jak się gra pojedynki nie deff+lekka reszte ustalimy jak dojdzie do pojedynku jak kolega się nie wystraszy runde możesz sobie wybrać rano czy po południu tylko z 2 dnowym wyprzedzeniem bo nie zawsze mam czas atakujemy jak zrobimy 17k ofa nie klepiemy defa i bez defiaży
 

DeletedUser187336

Guest
;)

Taki jesteś kozak, że musisz kłamać i grać z 5 kumplami żeby mnie atakować Prosze bardzo wypowiadam pojedynek o 400pp gramy 1vs1 sam off tak jak się gra pojedynki nie deff+lekka reszte ustalimy jak dojdzie do pojedynku jak kolega się nie wystraszy runde możesz sobie wybrać rano czy po południu tylko z 2 dnowym wyprzedzeniem bo nie zawsze mam czas atakujemy jak zrobimy 17k ofa nie klepiemy defa i bez defiaży



Będziemy dogadywać,runda była uczciwie grana.
Złamałes sojusz,sam Cię atakowałem.
Zaprosiłeś Niemca do plemienia,większej hańby nie ma.
 

DeletedUser163386

Guest
Kogo zaprosił to jego sprawa czy to niemiec czy polak,jego decyzja.Akurad redd wiem że w kilku atakujesz:)
 

DeletedUser187336

Guest
Kogo zaprosił to jego sprawa czy to niemiec czy polak,jego decyzja.Akurad redd wiem że w kilku atakujesz:)

Proszę Cię człowieku,
to że akurat gram z DAAAAMN i go atakowaliśmy to nie mój problem.
A pod drugie nie redd tylko R33D8.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser164042

Guest
Nie rozumiem poglądów rasowych myślałem, że już nie ma nacjonalistów najwyraźniej się myliłem.
Dla mnie osobiście mógłby być to azjata...

A co do samego pojedynku w starciu 1vs1 zdecydowanie Yuuuki
 

milord11

Miecznik
Wynik reakcji
16
R33D8 powiem tylko tyle,że sam piszesz do wszystkich o sojusz a sam go łamiesz.Stawiam na tego 2,że ciebie zjedzie jak słabiaka.
 

DeletedUser129924

Guest
Będziemy dogadywać,runda była uczciwie grana.
Złamałes sojusz,sam Cię atakowałem.
Zaprosiłeś Niemca do plemienia,większej hańby nie ma.

DObrze wiesz że sam zerwałeś sojusz i mnie pierwszy zaatakowałeś a dalczego? bo wysłałem karete na twojego "kolege" z którym nie miałem sojuszu ani nic więc nie wiem jaki wtedy miałeś problem
Czym innym jest atakowaniem w kilku a czym innym kłamanie w swoim opisie na mój temat, oczernianie mnie i pisanie do każdego że to ja łamie sojusze i żeby mnie atakowali a wczoraj to już mnie rozwaliłeś jak napisałeś do gośćia że gram na kilka kont na SP:D

Jak jesteś taki dobry no to chyba spokojnie wygrasz 1vs1 i nie musisz wypisywać tych głupot w swoich opisach
 

DeletedUser129924

Guest
R33D8 rozumiem że pojedynek przyjęty jeżeli wyrażasz zgodę proponuje jutrzejszą poranną rundę
 

DeletedUser187336

Guest
;)

DObrze wiesz że sam zerwałeś sojusz i mnie pierwszy zaatakowałeś a dalczego? bo wysłałem karete na twojego "kolege" z którym nie miałem sojuszu ani nic więc nie wiem jaki wtedy miałeś problem
Czym innym jest atakowaniem w kilku a czym innym kłamanie w swoim opisie na mój temat, oczernianie mnie i pisanie do każdego że to ja łamie sojusze i żeby mnie atakowali a wczoraj to już mnie rozwaliłeś jak napisałeś do gośćia że gram na kilka kont na SP:D

Jak jesteś taki dobry no to chyba spokojnie wygrasz 1vs1 i nie musisz wypisywać tych głupot w swoich opisach


Zawsze staje w obronie swoich.
Mówiłem Ci że z nim gram on Cię nie atakował bo mu tak napisałem.
Proste że jak mówię że z nim gram to nie będzie Cię atakował.
Co do rundy wyznacz inny termin.
Mam zawodowe przedmioty do zdania,ważniejsza jest dla mnie szkoła.
Pojedynek jak najbardziej przyjęty i bardzo się ciesze że będziesz to właśnie Ty,to będzie mój pierwszy pojedynek i bardzo się cieszę że będzie on z Tobą.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser129924

Guest
Zawsze staje w obronie swoich.
Mówiłem Ci że z nim gram on Cię nie atakował bo mu tak napisałem.
Proste że jak mówię że z nim gram to nie będzie Cię atakował.
Co do rundy wyznacz inny termin.
Mam zawodowe przedmioty do zdania,ważniejsza jest dla mnie szkoła.
Pojedynek jak najbardziej przyjęty i bardzo się ciesze że będziesz to właśnie Ty,to będzie mój pierwszy pojedynek i bardzo się cieszę że będzie on z Tobą.

Pozdrawiam.

Jak zawieram sojusz z Tobą to nie robię tego z Twoimi sojusznikami automatycznie takim rozumowanie każdy z każdym by miał sojusz
Ale mniejsza o to zajmijmy się pojedynkiem bo to chyba o to chodzi podtrzymujesz 400pp? bo pisałeś na pw że chcesz o więcej Jak nie możesz jutro to ok ja poczekam jak będziesz mógł na tygodniu to pisz ja się postaram dostosować jak nie będe mógł to się zagra w przyszły weekend
 

DeletedUser187336

Guest
Jak zawieram sojusz z Tobą to nie robię tego z Twoimi sojusznikami automatycznie takim rozumowanie każdy z każdym by miał sojusz
Ale mniejsza o to zajmijmy się pojedynkiem bo to chyba o to chodzi podtrzymujesz 400pp? bo pisałeś na pw że chcesz o więcej Jak nie możesz jutro to ok ja poczekam jak będziesz mógł na tygodniu to pisz ja się postaram dostosować jak nie będe mógł to się zagra w przyszły weekend

Dzięki za wyrozumiałość, co do pp sam ustal bo mi to obojętne czy będziemy grać o 400pp czy tylko o satysfakcję.

--------------------------------------------------------------

R33D8 powiem tylko tyle,że sam piszesz do wszystkich o sojusz a sam go łamiesz.Stawiam na tego 2,że ciebie zjedzie jak słabiaka.

A to Ty leszczyku możesz wiedzieć czy łamię sojusz czy nie.
W tym wypadku Yuuki atakował.
Nie zrywam sojusz od tak sobie bo potrzebuje wioski.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
stawiam na yuukiego, bo go znam ze starych lat, a tego r33d8 to nawe nie kojarze^^
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
mloda gwardia xd hehe :D nie wiedzialem, ze juz cos takiego powstalo :p okej, nie bede sie sprzeczal :D
 

DeletedUser187336

Guest
Mam jedno zastrzeżenie,czemu 17k offa do ataku?

--------------------------------------------------------------

178.217.191.224:6390


Czekam jutro na ts żeby dogadać co i jak bo mi się nie chce tutaj pisać.
 

DeletedUser129924

Guest
Mam jedno zastrzeżenie,czemu 17k offa do ataku?

--------------------------------------------------------------

178.217.191.224:6390


Czekam jutro na ts żeby dogadać co i jak bo mi się nie chce tutaj pisać.

Wszystko dogadujemy tu bo potem będzie płacz jak przegrasz i znowu będziesz wszystko przekręcał a tak tu wszystko jest napisane
jak CI obojętnie gramy o 400pp nie pasuje Ci 17k ofa ok możemy atakować siebie kiedy chcemy jeden warunek 0 defa w wioskach, deff w wiosce=przegrana
 

DeletedUser180001

Guest
Stawiam na Yuuuki bo ostatnio coś widać gra na szybkich xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry