xxx zmienil zakladki na forum

  • Rozpoczynający wątek Dj Haker
  • Data rozpoczęcia

xxx zmienil zakladki na forum

  • Zgadzam sie z kolega :)

    Głosy: 32 84,2%
  • Nieee, tego nie powinno byc :(

    Głosy: 6 15,8%

  • W sumie głosujących
    38
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuje zrobic tak, zeby w zakladce: Przegląd wypisywane także były zmiany na forum ( jak jest xxx zmienil prawa yyy, to moglo by tez byc xxx zmienil zakladki na forum ). Rozchodzi mi sie o to, poniewaz dzis ktos usunal cale forum w moim pleminiu, pozostawil tylko glowna zakladke i nie ma teraz winowajcy... Prosze poprzyjcie ten projekt
 

DeletedUser

Guest
Odp: xxx zmienil zakladki na forum

Praktycznie to się zgodzę z kolegą, tyle że uszkodzenie, że tak powiem jego forum plemiennego jest po trochu jego winą...prawo do moderowania, czy dyplomacji dajesz zaufanym ludziom...albo dajesz jednej to wówczas wiesz kto to zrobił...tak to możesz mieć tylko do siebie winę, bo świat jest pełny od takich, którzy nie szanują pracy innych, a ci uczciwi mają tylko strzec się przed takimi...
W niektórcych sytuacjach anonimowość jest potrzebna, mi nie przeszkadza to, bo mam do swojego moderatora zaufanie i uważam go za 100% poważną i godną zaufania osobę i w sumie jestem na nie...:cool:
 

DeletedUser7472

Guest
Odp: xxx zmienil zakladki na forum

ja jestem na tak ale zgadzam sie z eskim jak dajesz co drugiemu moda to tak jest
 

DeletedUser

Guest
Odp: xxx zmienil zakladki na forum

Urocza magia masówek:D
Przeciw gdyż to tylko twoja wina że masz takich modów...
 

DeletedUser

Guest
Odp: xxx zmienil zakladki na forum

Poprostu przeszlismy kilka fuzji i zaoferowalem prawa rowne w dawnym plemieniu jakie mieli... no i po 3 fuzjach mamy 4 modrratorow, dwoch zlozycieli i 5 adminow... Jetsem zdeydowanie za dobry, nawet jeden chlopak sie we mnie zakochal <lol2>
 

DeletedUser2590

Guest
Odp: xxx zmienil zakladki na forum

Moim zdaniem, ta opcja bardzo by się przydała. Czasami się zdarza, że ktoś złośliwie kasuje tematy (choć sytuacja Dj Hakera to trochę jego wina).
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: xxx zmienil zakladki na forum

Proponuje zrobic tak, zeby w zakladce: Przegląd wypisywane także były zmiany na forum ( jak jest xxx zmienil prawa yyy, to moglo by tez byc xxx zmienil zakladki na forum ). Rozchodzi mi sie o to, poniewaz dzis ktos usunal cale forum w moim pleminiu, pozostawil tylko glowna zakladke i nie ma teraz winowajcy... Prosze poprzyjcie ten projekt

Również jestem za, i jeszcze mogłoby być, aby wyświetlały się takie wiadomości jak "zzz zawarł sojusz (pakt o nieagresji) z plemieniem xxx" Ponieważ zdarzyło się w plemieniu w którym ja byłam, że ktoś zmienił forum, na takie zboczone (;) :D) I później szukaj winowajcy! Ciekawe jakim sposobem :(
Jestem na
TAK
 

DeletedUser

Guest
Odp: xxx zmienil zakladki na forum

Proponuje zrobic tak, zeby w zakladce: Przegląd wypisywane także były zmiany na forum ( jak jest xxx zmienil prawa yyy, to moglo by tez byc xxx zmienil zakladki na forum ). Rozchodzi mi sie o to, poniewaz dzis ktos usunal cale forum w moim pleminiu, pozostawil tylko glowna zakladke i nie ma teraz winowajcy... Prosze poprzyjcie ten projekt

Zgadzam się z Tobą w tej sprawie. Takie coś pomoże wykryć ewentualnych sprawców zniszczenia od środka forum plemienia lub wykrycia tego gracza, który działa na szkodę plemienia.

Dodatkowym atutem tej propozycji powinno być informowanie w przeglądzie forum, kto i z kim zawarł sojusz lub pakt o nieagresji. To samo tyczy się wojny.
 

DeletedUser12030

Guest
Odp: xxx zmienil zakladki na forum

Bardzo przydatne bo znasz winowajcę :D
 

DeletedUser14

Guest
Odp: xxx zmienil zakladki na forum

przydalo by sie osobne okienko "przeglad forum" poswiecony tylko na zmiany na forum :]
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: xxx zmienil zakladki na forum

jestem za ponieważ ktoś by narozrabiał w forum i możnaby go ukarać a tak to nikt się nie przyzanaje i trzeba robić wszystko od nowa
 

DeletedUser

Guest
Odp: xxx zmienil zakladki na forum

mysle ze to juz przeglosowane.. prosilbym o zamkniecie
 
Status
Zamknięty.
Do góry