X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.866
A nie masz może kontynuacji? XD Nieironicznie super napisane naprawdę, masz do tego rękę. Zasugerowałam Wattpada, bo szybko byś zdobył na popularności wobec tamtejszego dziadostwa, a Twoje jest super napisane

A że można było dodatkowo się pośmiać z Filippo to same plusy
Oddasz Lanoj czy dalej w piwnicy zamknięta na 4 spusty siedzi?
 

Madam Krasno

Miecznik
Wynik reakcji
95
Ok, miałem kończyć...
Aleee, czy ktoś z KM szuka coopa, do starcia z patogenicznym typem, który zawiesza swoją śmieszną i ( słynną) cisze w eterze aby dogryzać swoim "ziomkom" którzy wystartowali tu dla niego oraz byli za nim przez długi czas namawiając wileczka do zmiany zdania, schowania honoru w kieszeń i dogadania się z delikwentem, który sprzedał black jako człon xmass w pierwszej lepszej gadce dyplomatyczniej narażając nas na totalna klęskę i napór z kilku stron.
Fajnie, że przerwałeś tą ciszę!
Pokazałeś tym postem tylko jaki jesteś żałosny :)
Dawaj do mnie <cisza>
 

jendrus6

Chłop
Wynik reakcji
7
szkoda ze jest to ustawienie o braku mozliwosci zmiany plemienia :( Czesc graczy Black moglo by sie polaczyc z EZ, lub stworzyc cos nowego i dalej walczyc o wygrana na swiecie. tak ich sytuacja jest troche utrudniona :(
 

Tevii

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
667
szkoda ze jest to ustawienie o braku mozliwosci zmiany plemienia :( Czesc graczy Black moglo by sie polaczyc z EZ, lub stworzyc cos nowego i dalej walczyc o wygrana na swiecie. tak ich sytuacja jest troche utrudniona :(
+1
Rozumiem założenie blokady składów ale uważam ją za duży minus nowych światów
Pewnie w Xmas i Km też by woleli żeby jej nie było
Choćby pierwsza z brzegu sprawa-łatwiej wtedy utrzymać aktywność ludzi w drugim/trzecim członie
 
Do góry