X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
800
XDD jedna dioda już Bogowie gry się odpalają :D szkoda, że ja jak wam wbijałem diode za diodą nie pytałem jak się spało :D Jak was pacniemy to jak muche pozwalacie sobie za dużo eziaki noobaski. Wsoaniałe ez cieszy się z jednej małej diody a sojusznik im pada xdd Są priorytety niestety :p
 

Tevii

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
661
XDD jedna dioda już Bogowie gry się odpalają :D szkoda, że ja jak wam wbijałem diode za diodą nie pytałem jak się spało :D Jak was pacniemy to jak muche pozwalacie sobie za dużo eziaki noobaski. Wsoaniałe ez cieszy się z jednej małej diody a sojusznik im pada xdd Są priorytety niestety :p
Codziennie wam jakieś diody wbijamy :(
Ale nie stresuj się, może Cię rada nie rozbierze za brak budzika
 

Tevii

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
661
Wątpie :D może was black nie rozbierze jak im się wioski będą kończyły :/ przypomnisz ile wiosek na akcji podbiliście wczoraj?
Ile wiosek podbiliśmy na burzeniu? XD
Więcej niż planowaliśmy o dziwo, gdyż planowaliśmy zero
A to, że Black nam weźmie wioski jest równie prawdopodobne jak to, że yestnie przestanie zasysać
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
800
Ile wiosek podbiliśmy na burzeniu? XD
Więcej niż planowaliśmy o dziwo, gdyż planowaliśmy zero
A to, że Black nam weźmie wioski jest równie prawdopodobne jak to, że yestnie przestanie zasysać
Ta tylko grubych szło magicznie sporo na pewnego gracza :D weź się schowaj tevii nie błaźnij się :D u was sami zasysacze na froncie nic innego. Zresztą zaraz będzie masowe zjadanie blacków to przetrzepiemy wam skóre a ciebie na deser opierdole. Ew xmasy zajebią wam 5k offów i będziecie happy
 

Tevii

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
661
Ta tylko grubych szło magicznie sporo na pewnego gracza :D weź się schowaj tevii nie błaźnij się :D u was sami zasysacze na froncie nic innego. Zresztą zaraz będzie masowe zjadanie blacków to przetrzepiemy wam skóre a ciebie na deser opierdole. Ew xmasy zajebią wam 5k offów i będziecie happy
XD zapraszamy z ofami
Podpytaj na 200, może Oczy albo Loki ci wytłumaczą koncept fejk grubasków
 
Wynik reakcji
3.046
Ile wiosek podbiliśmy na burzeniu? XD
Więcej niż planowaliśmy o dziwo, gdyż planowaliśmy zero
A to, że Black nam weźmie wioski jest równie prawdopodobne jak to, że yestnie przestanie zasysać
No ty się o prawdopodobieństwie nie wypowiadaj, kiedyś pisałeś, że będziemy grać po jednej stronie jako KM i EZ xD
 

Tevii

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
661
No ty się o prawdopodobieństwie nie wypowiadaj, kiedyś pisałeś, że będziemy grać po jednej stronie jako KM i EZ xD
Pod skórką Cię uszypnąć chciałem ale za sztywny jesteś żeby się dobrze bawić
Nie obrażaj Dżudi na mesku bo śmietnik to na bani masz, że obrażasz kogoś bo ci wioskę zajebał XD
 
Do góry