X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
45
weź się lepiej za fejkowanie, te fejki na nocny miały większy sens niż to Twoje odklejone odklejenie.
Tego sie boicie jako x-mass, ze za to co Filipooo zrobił to dostaniecie wiochy po miskach zalane betonem, a km dostanie free wiochy i bedzie trzeba złamać te wszystkie obietnic w strone km bo zaczną sie tak rozrastać, ze nawet te kreciki u nich wam nie pomogą xD dlatego jest ta jego cisza w eterze zeby bardziej nie prowokować... :)
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
800

Tego sie boicie jako x-mass, ze za to co Filipooo zrobił to dostaniecie wiochy po miskach zalane betonem, a km dostanie free wiochy i bedzie trzeba złamać te wszystkie obietnic w strone km bo zaczną sie tak rozrastać, ze nawet te kreciki u nich wam nie pomogą xD dlatego jest ta jego cisza w eterze zeby bardziej nie prowokować... :)
Mordo prędzej ty w kiblu pójdziesz sie złamać niż złamiesz nasz sojusz XD kapiszi ?
 
Wynik reakcji
117
A ja od początku mówię, że świat wygrają EZY. Kiedyś się śmiali,teraz gacie pełne mają hehe
Blacki padają,my lecimy w sam środek plemion x-mas i ezow i oni nas walą z obu stron i zwycięsko z tego starcia wychodzą EZY.
Oto głos rozsądku KM, pozdrawiam i miłego weekendu!
 

IniP2991

Chłop
Wynik reakcji
26
A ja od początku mówię, że świat wygrają EZY. Kiedyś się śmiali,teraz gacie pełne mają hehe
Blacki padają,my lecimy w sam środek plemion x-mas i ezow i oni nas walą z obu stron i zwycięsko z tego starcia wychodzą EZY.
Oto głos rozsądku KM, pozdrawiam i miłego weekendu!

W Ez wystarczy wpierdolić 5000 offów od 2 rodzin plemion i KM ma masę darm. Katapulty na zagrodę i zdychają. Black wsparcia im nie da przecież, ale to nie na rękę xmasom.
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
800
Spoko, próbujemy akcją jutro ;)
Bawimy się znów w obstawianie wyniku ?;)

Judasz zaczynaj...
Jak myślisz ? przejmiemy coś ? A jak tak, to ile ?
jak główny człon to max 20 i zależy jakim potencjałem lecicie i pod kogo lecicie a jeżeli w drugi człon to może więcej niż 20 ale życzę wam żebyście wyszli jeszcze na minus xDD Bo twoje prognozy ostatnio się trochę nie sprawdziły podbiliśmy 3x więcej niż postawiłeś xD Jaki wynik ty obstawiasz
 
Wynik reakcji
67
jak główny człon to max 20 i zależy jakim potencjałem lecicie i pod kogo lecicie a jeżeli w drugi człon to może więcej niż 20 ale życzę wam żebyście wyszli jeszcze na minus xDD Bo twoje prognozy ostatnio się trochę nie sprawdziły podbiliśmy 3x więcej niż postawiłeś xD Jaki wynik ty obstawiasz


Kurcze sam nie wiem szczerze mówiąc...
Taktyka jaką obrał KO może oddać bo wygląda to ciekawie aczkolwiek do tej pory nie atakowaliśmy xmass więc nie znamy przeciwnika.
Obstawiam w ciemno tak 50 na + jutro.
 
Do góry