X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

IniP2991

Chłop
Wynik reakcji
26
Jedno jest pewne KM są teraz w czarnej dupie, bo Xmas ich wystawi tak, by sami się rozpierdolili o ile rzeczywiście u nich taki pomór świń. Później wezmą ich wioski i z przewagą przystąpią do wojny z Blackami. Międzyczasie podpierdolą im wioski frontowe w ramach braterskiej pomocy. Jedno i drugie plemię musi się starać, by dostać jak najmniej po piździe od Czarnuchów. KM są jeszcze w gorsze dupie, bo na tyłach mają EZ, a fajnie sobie robić w takim miejscu zaplecze deffowe. Takiego chuja sobie zrobią.
Tak myśli Lord Fillippo aka pizda/psiocha, jak to było na 94 świecie między RAV, a X-masami i Powstańcami na końcu. Ci ostatni za bardzo w ogóle ich nie atakowali, a na koniec oddawali im wioski i włazili na copiki. Ciekawe czy to samo zrobi KM?
W lato będzie kolejny pomór świń.
Chujowo mieć sojusz z wilkiem w płaszczu Świętego mikołaja... <lol>
 

Pafciu123

Pikinier
Wynik reakcji
24
Skończy sie taryfa ulgowa kazdy recznie bedzie teraz slac rozpiski juz bociki w nocy nie beda slac atakow :p
a jak nie ma bocika w xmas to i ludzi nie bedzie :D

Widzisz Filip dawaj olej ekipe i popisz cos nudno nie bedzie :)

tak for fun
 

IniP2991

Chłop
Wynik reakcji
26
Skończy sie taryfa ulgowa kazdy recznie bedzie teraz slac rozpiski juz bociki w nocy nie beda slac atakow :p
a jak nie ma bocika w xmas to i ludzi nie bedzie :D

Widzisz Filip dawaj olej ekipe i popisz cos nudno nie bedzie :)

tak for fun

a mnie zawsze zastanawiało jak oni kurwa na tym 94 świecie tyle fejków i ataków słali...
Przecież to ręcznie ochujeć można puszczać i w nocy po 500 krzyży dosyłać.
O kurwy podłe, bociarze jebane w dupę.
Coś widziałem pisali o Klimku, że te boty tam gdzieś dawał. Grał taki Klimekkop na 94 świecie. Pewnie ten sam i w xmasach się jebaniutki znalazł jak reszta przegranej spierdoliny z powstańców na copach.

Tak sobie myślałem wtedy może rzeczywiście tak siedzą i wysyłają. Przecież grał tam taki Miranda czy jak mu tam. Górnik na emeryturze czy chwilę przed emeryturą wtedy i pewnie ma dużo czasu w nocy siedzieć, ale oszusty pieprzone.
 

*Aikid*

Łucznik
Wynik reakcji
56
a mnie zawsze zastanawiało jak oni kurwa na tym 94 świecie tyle fejków i ataków słali...
Przecież to ręcznie ochujeć można puszczać i w nocy po 500 krzyży dosyłać.
O kurwy podłe, bociarze jebane w dupę.
Coś widziałem pisali o Klimku, że te boty tam gdzieś dawał. Grał taki Klimekkop na 94 świecie. Pewnie ten sam i w xmasach się jebaniutki znalazł jak reszta przegranej spierdoliny z powstańców na copach.

Tak sobie myślałem wtedy może rzeczywiście tak siedzą i wysyłają. Przecież grał tam taki Miranda czy jak mu tam. Górnik na emeryturze czy chwilę przed emeryturą wtedy i pewnie ma dużo czasu w nocy siedzieć, ale oszusty pieprzone.
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Nie używałem nigdy botów. Jestem za stary na takie nowinki techniczne i zawsze byłem,jestem i bedę przeciwny takim praktyką.
 

viatrix

Miecznik
Wynik reakcji
217
Ale jaki ten świat jest przewrotny. Jeszcze dosłownie parę dni temu podniecali się, mało siusiaczkami pyzami swoich gaci nie rozpruli, jak Bonka zgłosili i na banie tyle wiosek zdobyli a teraz bany lecą w xmas xD
 
Ostatnia edycja:
Do góry