X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
800
ej @Styl judasza x Amstaff a to nie Ty 3 razy zasysałeś defa jak największy defociag bo fejki na Ciebie leciały, a potem jak poleciała akcja to Ci plemie nie uwierzyło i oczy zjadł Ci pół konta?
To był rozjazd po naszej akcji xd nie miałem mobila i mobil też był zablokowany ale co ja tam wiem :D a no i ktoś mi strollował rano i karety ocza do ignora wrzucił xD
 

El Diabolo

Chłop
Wynik reakcji
41
Czy Xmas kiedykolwiek wygrało wojne na topory i lk??? Bez kos banów machlojek i różnej kombinatoryjki??? Pytam calkiem powaznie...po prostu wychodzą i się biją...jedna jakas???

I drugie pytanie...czy Xmas wygrało kiedykolwiek wojnę za pomocą kos banów machlojek i kombinatoryjki kiedy mieli więcej jak jednego wroga na mapie???
 
Wynik reakcji
395
Czy Xmas kiedykolwiek wygrało wojne na topory i lk??? Bez kos banów machlojek i różnej kombinatoryjki??? Pytam calkiem powaznie...po prostu wychodzą i się biją...jedna jakas???

I drugie pytanie...czy Xmas wygrało kiedykolwiek wojnę za pomocą kos banów machlojek i kombinatoryjki kiedy mieli więcej jak jednego wroga na mapie???
xD
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.218
Boże jaki ten Buczek jest ułomny to głowa mała, pośmiewisko szkolne, pośmiewisko w życiu dorosłym a najlepsze że tacy ludzie jak ty i tak żyją w swoim świecie bo są zwyczajnie zbyt głupi żeby dostrzec jak są głupi i jak się z tej głupoty każdy śmieje XD

@Bl-ack sno-w patrz na tego delikwenta
 
Do góry