X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Santi

Miecznik
Wynik reakcji
45
Ty ziomek nie kręć. Bo piszesz raz że próbowano cb zapraszać na światy ale nie odpowiadasz na zaproszenia po czym w wcześniejszych postach napisałeś do czeski czy nie miał dobrych relacji na 190 z filipo. Bo darme tam robiłeś nie kleji sie coś.
Na dodatek piszesz o luk jako stary normalny xmas po tym co odwalał pod koniec świata xD

Przy czym prosze mi Blue nie zaczepiać kolego podszywający sie pod kogoś.
 

El Diabolo

Chłop
Wynik reakcji
41
Panie probo nie muszę grać by wiedzieć co się dzieje...to że ci się cos nie klei jest dla mnie najmniejszym problemem i nawet się tym nie przejmuje...
 

Kurumii x Roogh

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
796
Gościu XD, już nie pierdol i Ty przynajmniej. Aż wszedłem i sprawdziłem te wasze RO xD





View attachment 62549
Macie 381kk RO od początku świata , gdzie 243 kk macie w 2 miesięcznych statystykach wojny z Km+xmas View attachment 62550
A przez te 2 miesiące ( dokładnie 2 tyg , 80% z 240kk RO nabite jest w tym czasie ) dostaliście 2 akcje . Więc te pozostałe 140 kk RO to jest pewnie z wojny z KM która wam się skończyła . KM was nie biło , bo pisali akcje na EZ . Więc jakieś 140 kk RO wpadło wam na jakiś odbitkach KM .

Fakt faktem, że xmas dostało jakieś gówno akcje od miśków i od tamtej pory nie mieliśmy żadnej obrony . Ale jakbyście zajebali w nas jedna akcja , mielibyśmy więcej RO niż wy aktualnie. Tyle z waszych obron. Biedne black, tylko się broni , eh ..
Ty siebie sam orasz typie, macie mniej RO niż małe EZ które broniło się na mobilu, przecież to świadczy o was raczej chujowo xDD
 

Buzer27

Pikinier
Wynik reakcji
146
Jest skupiony na koordynacji rozbiórki Bonka, ale skoro właściciel już wrócił to może nam czyścić wioski i pewnie sprawniej pójdzie <3 Kto wie, może jeszcze dzisiaj Filippo wpadnie Was zaorać skoro się tak domagacie XD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Ty poważny jesteś? XD
Chyba niezbyt, skoro uważasz że typ który na początku świata rozsyła wszystkim bota, może kogoś zaorać.
 
Do góry