X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Shiroshiro

Chłop
Wynik reakcji
69
@Yamvor osrał zbroje i już mobila pod fejki ściągnął xDD pokaż jaką łyżwe na gaciach zrobiłeś. Jakiegoś boba judasza się przestraszył co za gość :D
obsrał zbroje to dzisiaj madam krasno gdzie leciały na niego same fejki a dla abandona na offy mobila nie starczyło, zresztą to nie pierwszy raz jak radni u was zasysają mobil a na resztę wyjebane
1711030132529.png
 

ellfikk

Chłop
Wynik reakcji
0
Makintosz drogi kolego, jak tam? Napisałeś o wioskach dla kolegów a sam zassales sporo ostatnio hehe
 
Wynik reakcji
20
Mordo tu chodzi o wasz całokształt, nie pamiętacie kto zrobił rozłam w Cartelu w którym sami uczestniczyliscie pomagać ustalać wersję i dał wam północ z obrzeżami ? Czy to nie wtedy miski zaczęły dostawać na dziurę ? I ty cos mi mówisz i wioskach xD
 

L44ndryn

Chłop
Wynik reakcji
22
Tak próbują gasić ale coraz więcej chętnych na ten bunt xd pewnie wieczorem dowiemy się więcej , póki co akcja STOP i jest akcja bicia 2 grajków
To , że Isarisu opierdolił Ci za takie bzdury to wszyscy wiemy, ale sam sobie zaprzeczasz w wiadomości. : D
Wciągnąłeś z 50 darm w ostatnich 2tyg.
Zejdź na ziemie i tak jak Ci napisałem - do spodu ;)
 

Pafciu123

Pikinier
Wynik reakcji
30
Ajj boli was dupa xD
Pisz gdzie chcesz zapierdol wiadomość na 3 strony i nie zapomnij wysłać grupowki by Ci posta polubili.
Bo takiego farmazonu co wypisujesz jeszcze nie widziałem ;)
 
Wynik reakcji
20
tak tak można łatwo zweryfikować w statsach ;) i tak zabrałem te darmy i to od zionka co startowaliśmy razem ale tu nie chodzi o darmy mordy tylko o to co robiliście , nie musisz spłycać do brania darm xD , jak rozbiliśmy Cartel robiąc u nich rozłam na końcu zabierając Władze Rikityki i rozwiazjuac plemię to wtedy wam pasowało ale z was hipokryci
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.699
Spoko chorągiewko :)
Przypomnę ci że xmas ma u was konta które zrobią to samo, więc może kiedyś też będziemy się z was śmiać, chyba że blacki was szybciej dojadą.
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
839
Spoko chorągiewko :)
Przypomnę ci że xmas ma u was konta które zrobią to samo, więc może kiedyś też będziemy się z was śmiać, chyba że blacki was szybciej dojadą.
XMAS MA U NAS KONTA XDDD mów dalej ahahha :D @Lord Filippo widzisz jakiś misiek dziś bez leków idzie przez dzień @Bl-ack sno-w widzisz go? chyba komornika nie było dłużej niż kilka dni, że mu tak odpierdala
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.699
Spoko, żyj sobie w nieświadomości.
Chociaż i tak obstawiam że black was rozjedzie jak kombajn więc xmas nie będzie musiało korzystać z tej opcji xD
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
839
obsrał zbroje to dzisiaj madam krasno gdzie leciały na niego same fejki a dla abandona na offy mobila nie starczyło, zresztą to nie pierwszy raz jak radni u was zasysają mobil a na resztę wyjebane
View attachment 61617
Ale my się śmiejemy z naszych radnych, że zasysają przecież to jest na porządku dziennym co nie ? @Madam Krasno odkurzaczu z teletubisi
 
Do góry