X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.739
Imponująca obrona koledzy z KM!
Miło się obserwuje, jak sojusznik który przez dwa miesiące był w opałach, dzięki ciężkiej pracy i uczeniu się na błędach wychodzi na prostą. Identyczną drogę przeszło X-MAS od listopada do stycznia, więc tym cieplej na serduszku, że gracze z którymi rozegramy finał równie ciężko sobie na niego zapracowali. Aż się nie mogę doczekać tej pierwszej wspólnej, epickiej akcji, gdy Miśki znikną z naszego zasięgu i staniemy kratka w kratkę z BLACK od K53 po K55 :>

P.S.
@Styl judasza x Amstaff
@TheSzumix x Ramajad
Czy zaczęli już do Was wypisywać gracze BLACK, którzy chcą oddać swoje wioski, by zrobić na złość X-MAS? Bo tak jak Was niedawno straszyli kosą od nas, tak ja wczoraj zostałem ostrzeżony, że na taki scenariusz oddawania wiosek się zanosi. W domyśle: jeśli nie chcemy szybkiego rozrostu KM i tym samym przegranej w finale, to powinniśmy zawrócić ze ścieżki wojennej przeciwko BLACK xDD
wszystkie akcje black+ez do tej pory 50/70 na +
nagle dziwnym trafem KM zaczyna ustawiac zajebiste obrony,niespodziewanie jakis pedalek wychodzi z blackow i wrzuca zasta buczkowi
nawet majac przewage 60 do 40 boicie sie przegranej i musicie zaczynac swoje pizdowate zagrywki?
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.701
No tak, oni sobie teraz to będą tłumaczyć tak samo jak xmas kose w wojsen, nic nowego xD
Psy i tyle.
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.867
pasta pt. styl judasza to debil

>judasz obraża miśki

>judasz z banem na fo1709130456822.png
>judasz dostaje upomnienie, że jeszcze raz i dostanie cancel
1709130517499.png

>judasz przeprasza i muwi ze to zarty
1709130537773.png

>judasz
>bonć jak judasz
 
Do góry