X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Marionetki też beka, podpisali się z typami którzy od pierwszego dnia byli ugadania na to że będą waleni xD
 

Qwerk

Chłop
Wynik reakcji
3
Cześć, powiedz nam kim jesteś i skąd do nas przychodzisz. Tylko spierdoliny pokroju Isarisu wstydzą się przyznać na jakim koncie grają

Ewentualnie to nie on się wstydzi, tylko właściciel konta zabrania mu powiedzieć. Bo przekazać passy Isarisu to jednak trochę wstyd. A nawet jak nie wstyd, to ryzyko aktywowania wojsenowej klątwy przegrywu
Cześć choć i to za dużo powiedziane. Nie grałem ( całe szczęście ) nigdy w plemieniu przez Ciebie prowadzonym. Wpadłem na plemionka z przypadku i trafiłem na ten świat więc pisze swoje odczucia . Ale grałem na 143 św i wiem że piszesz coś innego, mówisz coś innego a robisz zupełnie coś innego. Jeśli pasuje to Twojej grupie adoracji to wasz problem. Nie gram już od 143 św ale zbliża sie 200 i może się skusze choć czasu zdecydowanie mniej. Bawcie sie dobrze i kombinujcie dalej :D
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Wróciłem w styczniu z kradzieży konta i robię z Was debili na gierce, nie potrzebne mi do tego forum, by się dowartościowywać jak Wy.
To mój pierwszy i ostatni post w waszą strone. Powyzywamy się jak już padniecie a chyba co raz bliżej skoro Landoś uciekł już na 198 do Kruków.

Miał to być twój ostatni post kosowniku a jednak dalej szczekasz.
Ha tfu na kosiarzy.
Mam nadzieję że znowu ktoś ci wbije na konto, bo trzeba mieć strasznie niskie iq żeby tyle ludzi znało twoje hasło xD
 
Do góry