X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Wynik reakcji
201
Ty sie splakales ze musiales bronic konta 2 miesiace i wbiles kose xD i nazywasz kogos "bobkiem"
japierdole XD

Zamknij już morde zacięta płyto.

Wyzywacie nas od miernot, a jesteście najprostszym frontem przeciwko jakiemu ostatnimi czasy grałem.
Co trzeba mieć we łbie, żeby dostając taki wpierdol mieć czelność jeszcze się tutaj odzywać.
Mi by na to wstyd nie pozwolił, a na pewno nie obrażałbym graczy którzy szczają mi do ryja co 4 dni na akcji.
Blache po tym co prezentujecie tutaj musieliście z przypadku wygrać, nie ma na to innej szansy... Chyba świat był bardzo prosty - ten wasz wygrany.



Co tam sid? Ja dzisiaj +4

Miernoto bo się spuścisz... Napraw ten wynik maskoto miśków :)
I odpisz mi na PW, bo wysłałem do Ciebie na konto spalika.

1707701638317.png
 
Wynik reakcji
20
Nie ma jak wchodzić co akcje i znowu płakać bo się dostaje na pizde. Straszne płaczki w tych miskach (homomomo) to was do psychologa niech weźmie po tym świecie bo słabo z wami panowie i możecie nie doczekać 200 w takim składzie chodź patrząc jakie ekipy tam się wybierają to marny wasz los. Płacz rozpaczy bo znowu wam nie wyszło tu nie pomoże
 

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.720
Nie ma jak wchodzić co akcje i znowu płakać bo się dostaje na pizde. Straszne płaczki w tych miskach (homomomo) to was do psychologa niech weźmie po tym świecie bo słabo z wami panowie i możecie nie doczekać 200 w takim składzie chodź patrząc jakie ekipy tam się wybierają to marny wasz los. Płacz rozpaczy bo znowu wam nie wyszło tu nie pomoże
mam nadzieje ze Wy zaprezentujecie na s200 taki poziom jak tutaj(ez win)
 
Do góry