X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.859
Jakby nie patrzec to byl bardzo ladny tydzien akcyjny :) 19.12 akcja xmas z dobitkami 20.12 oraz 21.12 akcja miskow z polowaniem nocnym 22.12

Gratuluje wysadzenia wyspy thumba i prawie dwukrotnego przebicia dziennego RO!

Staty z tego akcyjnego dwumeczu ponizej:

View attachment 56500

Stosunek RA:RO prawie identyczny :)

Coraz bliżej święta <3
Jak możesz chwalić się statystykami z wojny z członem Rafałów, gdzie Buczek od początku pewnie sprzedawał wam cele akcji i stalki. Dodatkowo zostawili rozjebane plemię, rozwiązując człon żeby cofnęły się stalki z frontu. Jak radny bije kose w swoich ludzi to raczej pewniaczek, że ustawki szły ładne od początku wojny.

85689789-8974-4658-A915-45C04B7714AD.jpeg

1.X-Mas
2.Miśki
3.Rafaly

Bić w sprzedane plemię łatwo, zobaczymy jak wszystko się unormuje. Z nami tak łatwo nie macie :3
 

Aventurion

Łucznik
Wynik reakcji
497
Nie popieram decyzji Buczka. Ja bym na jego miejscu pewnie skończył grę z szacunku do współplemieńców, ale ludzie prezentują odmienne podejścia do gry. Nie wiem czy sprzedawał info czy nie, nie wiem czy był wcześniej dogadany z Xmas, ale członu Rafałow na pewno nie rozwiązał, bo zrobił to Menelszon.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
A, menelszon, ten wielki frontowiec, pamiętam jego skilla ze świata 184.

No, bardzo możliwe że to on się tak brzydko zachował a nie Buczek, bo to w jego stylu.
 

Aventurion

Łucznik
Wynik reakcji
497
Ale bez obaw, wiele wskazuje na to, że po zamknięciu skladow w mniejszym lub wiekszym stopniu karma znów wróci do Xmas podobnie jak to było na 143 i 160.

Jak to mawiają, Coraz Bliżej Święta! :cool:
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.859
Nie popieram decyzji Buczka. Ja bym na jego miejscu pewnie skończył grę z szacunku do współplemieńców, ale ludzie prezentują odmienne podejścia do gry. Nie wiem czy sprzedawał info czy nie, nie wiem czy był wcześniej dogadany z Xmas, ale członu Rafałow na pewno nie rozwiązał, bo zrobił to Menelszon.
Nigdy nie napisałem, że zrobił to Buczek.
 
Wynik reakcji
397
@Landoś rozpisałes same offy na mnie bez fejkow ?
@Buczek ten od płytek zaraziłem się syfem od Ciebie chyba, śle fejki w nocny

View attachment 56511
Screenshot_2023-12-24-13-10-16-87_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
Ty śmieszku .

Ogólnie bardziej czytelnej akcji niż Twoja to chyba nie widziałem.

Dostałem 150 offow , 15 fejkow XD

I wychodzę 1 na + XD , gdzie 80% offow przeleciało na czysto , bo obstawy mi się cofnęły dzień przed akcją

Najs


Ale mimo wszystko życzę wszystkim wesołych i spokojnych świąt ❤️
 
Do góry