X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Wynik reakcji
3.042
HA HA HA, wchodzę w powiadomienia i widzę, że @Bl-ack sno-w dalej szuka atencji i co chwile mnie oznacza.
1700862025076.png
Nieźle, czas przeczytać, co tam znów nakłamał na mój temat. Pragnę jedynie zaznaczyć, że owy użytkownik nie posiada żadnych potwierdzeń na swoje słowa (chociażby screeny z nałożonych banów etc.). Jedynym jego potwierdzeniem jest: "no stary, mówię Ci".

Radzę uważać na tego użytkownika, niezły z niego wariat.

#stoppropagandzieblacka
 

Miloslawo

Chłop
Wynik reakcji
25
To jest dalej o nas temat? Bo już widzę takie offtopy że się gubię ;d
Wszyscy zgrywacie honorowych, a każdy gra to samo gówno. Weźcie się za grę zamiast za szczekanie i zaraz plemiona staną się mniej toksyczne.
 
Wynik reakcji
3.042
@TheSzumix x Ramajad Ty nie bądź taki agresywny. Przecież jesteś delikatny:)

Przypomnijmy Szumix raz obraził się na szybkich i odszedł ze świata, bo jego koledzy nazwali go....kastratem XD XD XD XD XD

Od tamtej pory zaczął donosić na forumowe wpisy:)
Nie jestem agresywny, wręcz przeciwnie, jestem tutaj oazą spokoju.

Eeee... wspominałeś o tym już kilkanaście razy, ale tak. Nie miałem kiedyś mutacji jak wszyscy mężczyźni i brzmiałem jak kobieta, przyznaję Ci rację.

Oczywiście, że donoszę jak ktoś łamie regulamin i mi podpadł. Zresztą hipokryto, nie raz się chwaliłeś, że masowo zgłaszałeś ludzi do supportu. Więc co tam donosicielu? Coś jeszcze masz do powiedzenia ciekawego?

Mam nadzieję, że nawrócona ostoja uczciwości @przemeczi za chwilę wpadnie i wdepcze w ziemię donosiciela forumowego, swojego kolegę z plemienia @TheSzumix x Ramajad

Pozwolę sobie zacytować oburzenie:




A teraz jego kolega donosiciel, którego zgłaszałem za ŁAMANIE ZASAD GRY:



Ej @przemeczi dlaczego Twój kolega z plemienia chciał 'zagłuszyć prawdę' donosami za forumowe wpisy?
Jak możesz z nim grać w jednym plemieniu!

Czekam z wypiekami na wyrazy Twojego oburzenia

Ale o czym mam z Tobą dyskutować? O tym, że nazywasz mnie donosicielem a sam graczy masowo zgłaszasz do supportu? Przecież dyskusja na ten temat nie ma kompletnie sensu xD

Nie dość, że donosiciel to jeszcze BANOWANY użytkownik forum. Hit.


#stoppropagandzieblacka
 
Wynik reakcji
3.042
Przyleciał na zawołanie i jak zwykle nakłamał.
Szumixowi zarzucam multi za które był na szybkich banowany.
A teraz spływaj.
O, kolejny post o mnie. Atencjusz ha tfu.
Oczywiście, nie mam z tym problemu. Jak widać odróżnieniu od Ciebie, zasady i uczciwość stawiam ponas sympatię i koleżeństwo

@TheSzumix x Ramajad
Wzywam Cię do zaprzestania grożenia ludziom donosami.
Absolutnie nie wolno Ci wpływać na wolność słowa innych użytkowników, poprzez tego rodzaju wpisy.

Mam nadzieję, że się to nie powtórzy, w innym przypadku będę zmuszony postawić Cię w jednym rzędzie z kapusiami z plemienia PIESKI.

Całe szczęście tym razem skończyło się tylko na głupich pogróżkach, które tak czy siak potępiam i które nigdy nie powinny mieć miejsca.

Swoją drogą @Bl-ack sno-w,
kapusiów z piesków pochwalasz, a przeszkadzają Ci sugestie Szumixa o ewentualnym wystosowaniu donosu?
Dziwna to rzecz.
Ależ ja nikomu nie grożę, po prostu ktoś łamie regulamin - to zgłaszam. Oczywiście bardzo rzadko mi się to zdarza, musi mi ktoś bardzo mocno podpaść. Raczej staram się wyjaśniać ludzi tutaj na FO.

#stoppropagandzieblacka
 

Deleted User - 849167984

Guest
Małe podsumowanie dzisiejszego dnia.

Kumple chyba już wiedzą w jakie gówno wdepnęli sprzymierzając się z Marionetkami i Xmas.
Nie dość, że musieli rozłożyć nogi, to jeszcze teraz automatycznie tworzą sobie wrogów.
Jedno z najśmieszniejszych plemion w chwili obecnej.

Co rzuca się w oczy, to potężne wycie. Starają się atakować każdego, kto źle się wyraża o Xmas.
Wiedzą już doskonale jak to się skończy i jak będę z nich w niedalekiej przyszłości szydził.

Przypomnijmy, że w składzie w chwili obecnej jest tam:

@TheSzumix x Ramajad - banowany za multi, obrażający się i odchodzący z plemienia za nazwanie kastratem XD XD XD


@DMC.- i @styl judasza - oszuści banowani za grę na bocie

@przemeczi - kret i kosownik ze świata 182

Ta ekipa próbuje tutaj przedstawiać co jest złe a co dobre.
To tak jakby Morawiecki dawał wykłady z prawdomówności XD XD XD

Przestańcie pozerzy się ośmieszać. Byliście, jesteście i będziecie oszustami a ja skutecznie zadbam o to, by świat plemion o tym pamiętał.
Brawa dla Arhelana, który z godnością przyjął niesłusznego bana za ich fałszywe donosy:)

P.S. Przemeczi łeeee dostałeś bana? Iks dee
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Czy jest jakikolwiek sens, brać na poważnie gościa, który w co drugim poście przeczy sam sobie?
W mojej ocenie nie. Nie wiem za co, nie ma bana.
Arhelan dostał nieuzasadnionego bana.

To jak, jest ten ban, czy go jednak nie ma?

XD

Od rana toczysz walkę na gołe pięści z własnymi myślami i niestety regularnie dostajesz w łeb.
Gdy przestaniesz już kłócić się sam ze sobą, to ustal wspólną wersję wydarzeń, przyjdź, przeproś i nam ją przedstaw.

W innym wypadku, dyskusja jest bezcelowa.
 
Wynik reakcji
3.042
Małe podsumowanie dzisiejszego dnia.

Kumple chyba już wiedzą w jakie gówno wdepnęli sprzymierzając się z Marionetkami i Xmas.
Nie dość, że musieli rozłożyć nogi, to jeszcze teraz automatycznie tworzą sobie wrogów.
Jedno z najśmieszniejszych plemion w chwili obecnej.

Co rzuca się w oczy, to potężne wycie. Starają się atakować każdego, kto źle się wyraża o Xmas.
Wiedzą już doskonale jak to się skończy i jak będę z nich w niedalekiej przyszłości szydził.

Przypomnijmy, że w składzie w chwili obecnej jest tam:

@TheSzumix x Ramajad - banowany za multi, obrażający się i odchodzący z plemienia za nazwanie kastratem XD XD XD


@DMC.- i @styl judasza - oszuści banowani za grę na bocie

@przemeczi - kret i kosownik ze świata 182

Ta ekipa próbuje tutaj przedstawiać co jest złe a co dobre.
To tak jakby Morawiecki dawał wykłady z prawdomówności XD XD XD

Przestańcie pozerzy się ośmieszać. Byliście, jesteście i będziecie oszustami a ja skutecznie zadbam o to, by świat plemion o tym pamiętał.
Brawa dla Arhelana, który z godnością przyjął niesłusznego bana za ich fałszywe donosy:)

P.S. Przemeczi łeeee dostałeś bana? Iks dee
Wypierdalaj, miałeś wrócić rano.
Znów kłamiesz? Czy ty potrafisz chociaż raz trzymać się tego co piszesz?
 

Deleted User - 849167984

Guest
Czy jest jakikolwiek sens, brać na poważnie gościa, który w co drugim poście przeczy sam sobie?



To jak, jest ten ban, czy go jednak nie ma?

XD

Od rana toczysz walkę na gołe pięści z własnymi myślami i niestety regularnie dostajesz w łeb.
Gdy przestaniesz już kłócić się sam ze sobą, to ustal wspólną wersję wydarzeń, przyjdź, przeproś i nam ją przedstaw.

W innym wypadku, dyskusja jest bezcelowa.

Wyrywasz moje wpisy z kontekstu, zestawiasz je i sądzisz, że na forum są sami idioci, którzy na to się złapią?
To jest zagrywka tak żenująco słaba, że aż śmieszna.
Totalna bezradność pudziana.

Ja wiem, że tam w plemieniu poziom intelektualny zbyt wysoki nie jest, ale bierz pod uwagę, że tu jest forum ogólne XD

Nie wiedziałem za co miał bana, więc o tym napisałem.
Gdy się dowiedziałem, że padł ofiarą waszej agresji, napisałem, że nieuzasadniony.

Teraz rozumiesz?
Oh wait, kogo ja pytam. Chłopa, który pisze słowo 'żadko' XD XD XD
Chyba zbyt wielkie mam oczekiwania, gdy chcę, żebyś rozumiał wpisy:)

Dyskusja być może jest bezcelowa, bo jak rozmawiać o jakichkolwiek banach z kimś, kto SPRZEDAŁ swoje plemię w zamian za uniknięcie katas.

Powiedz jak rano patrzysz sobie w lustro? Okazałeś się nawet nie panienką do wynajęcia. Bo panienka się ceni. A Ty za uniknięcie katas w wirtualnej gierce, byłeś w stanie sprzedać ludzi z którymi grałeś od x czasu.

Jesteś złym, podłym człowiekiem.
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Widzę tłumaczenia, więc pali się pod dupskiem.

Dobrze dobrze, tłumacz się do woli. Masz z czego.
Do później.
 

Deleted User - 849167984

Guest
Znowu to robi
Mulciak @TheSzumix x Ramajad znowu robi to co na ś186 XD

Znów dostaje odpowiedź a wtedy edytuje pierwotny wpis i dopisuje coś tam XD XD XD XD XD XD

Czas leci a Szumix dalej kombinuje iks de

Spadam
 

Deleted User - 849167984

Guest
Widzę tłumaczenia, więc pali się pod dupskiem.

Dobrze dobrze, tłumacz się do woli. Masz z czego.
Do później.

Sądzę, że jest spora różnica między tłumaczeniem się a przeoraniem Cię.
Taka być może niedostrzegalna dla kogoś, kto rozumie coś 'żadko'

Iks de XD XD XD

Żonka piękna moja za chwilę mnie zaciupie
 
Wynik reakcji
3.042
Znowu to robi
Mulciak @TheSzumix x Ramajad znowu robi to co na ś186 XD

Znów dostaje odpowiedź a wtedy edytuje pierwotny wpis i dopisuje coś tam XD XD XD XD XD XD

Czas leci a Szumix dalej kombinuje iks de

Spadam
No geniuszu edycje skończylem przed twoją odpowiedzią.

To multikonto mi udowodnisz? Jakies logi, adresy ip? Cokolwiek?
Czy tylko gadanie znów Ci zostaje?
 
Do góry