X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Deleted User - 849167984

Guest
Oczywiście, że nie masz takiego obowiązku. Jednak na twoim miejscu bym poszukał, póki co wychodzisz na kłamcę i oszusta. Także to tylko i wyłącznie twoja sprawa, czy będziesz szukał czy nie :)
Tak, zamiataliście mną na 186 na FO, mam przytoczyć twoje słowa z prywatnych wiadomości? Nie do końca to tak brzmiało :) Znów kłamiesz?
Zostało udowodnione? XDDDD W taki sposób, że napisałeś, że jestem kłamcą i tyle XD XD XD 0 konkretów, standard.

Przyznaję się do tego, że dostałem na łeb mając dwukrotną przewagę. Żaden problem. Po prostu nie grałeś na szybkich, nie wiesz jaka tam jest dynamika etc., uwierz, że tam większość graczy nie siedzi w rankingu i nie patrzy czy mam przewagę dwukrotną czy trzykrotną xD Ale nie będę Ci tego tłumaczył, bo to tak jakbym próbował głuchemu coś powiedzieć.

Granie na koncie pchelki na szybkich xD Dowód? Czy znów tylko stukać potrafisz w klawiaturę?

Tego nawet nie komentuję.

Tak więc ogłaszam, że Black Snow jest krętaczem i oszustem. Ogłaszam to bez jakichkolwiek dowodów itd. po prostu tak jest bo tak mówię. Mam nadzieję drodzy państwo, że wystarczająco poparłem swoją tezę.


Tak, poproszę prywatne wiadomości ze świata 186, gdy Cię zamiatałem na forum. Tu publicznie, śmiało. Nie mam nic przeciwko.

Bo to, że tutaj dobrze się o Tobie wypowiadałem, to żadna tajemnica. Publicznie przecież to pisałem XD XD

Zatem czekamy na screeny.
A ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem słowny. I tak jak napisałem, póki jesteś obsrany z powodu swoich wpisów, nie zawracaj mi dupy.

Pozdrawiam
 

Deleted User - 849167984

Guest
Ogólnie niezłe combo tam mamy.

Oszuści z Xmas dogadani z Marionetkami, które Kuwejt chciał pojechać a finalnie przed nimi klęknął wpuszczając na obrzeża.
Tylko czekać jak @Kuwejt zrobi to co na świecie 186, gdy pomógł Overowi stworzyć plan rozwiązania plemienia i oskarżenia Witam.
Teraz pewnie rozwiąże swoje plemię i oskarży Pacika.
Przecież przyzwyczajenia się nie zmieniają.
Jakby tego było mało w rozwiązaniu plemienia maczał palce również @TheSzumix x Ramajad , który finalnie jednym nieodpowiednim screenem sprzedał Overa XD
Dalej mało? Dziś Kuwejt gra w jednym plemieniu z Szumixem. I to w sytuacji, gdy na starcie wioska Szumixa była oddalona o 30h drogi wojsk.

Ale też świat jest malutki:)
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
813
Aktualizacja stanu na dzień 24.11

1. Nie ma kolacji północnej, jak napisała osoba w postaci Kuwejta Xmas, łowcy, pieski, mniam, Mario/kumple musiałyby się dogadać ale... Łowcy+psy grają vs mario/kumple a xmas jest bierne dla każdej ze stron. A że porozumienia nie będzie bo szkoda gadać z warzywniakiem to taki scenariusz nie jest realny. Pozostają mniam i wybrańcy, którzy ???
2. Xmas nie jest "zakumplowane" z Marionetkami, mają wyłącznie ustaloną granicę. Xmas ma politykę taką by skupić się na swoim froncie.
3. Kuwejt odszedł od gry. Miał skończyć po 2tyg od startu... troszkę przeciągnął, ale w końcu dotrzymał słowa (testament i te sprawy): View attachment 55913
4. Judasz oskarżony o granie na bocie ma wybitnie słabego bota bo od 11dni nie podbił żadnej wsi na froncie, a dodatkowo sprzed chwili wywalił się na dogranej solowej akcji bo pieski wrzuciły mobila... no cóż - bot zlagował aż 8 min przerwy między pierwszą, a drugą częścią ataku. Z palca miałby 12min więc...
jakie wywalił straciłem tak mało, że nawet nie wiem czy jest sens nad tym myśleć xd kuznia dostała przynajmniej troche u kogoś innego xd
 
Wynik reakcji
3.081
Tak, poproszę prywatne wiadomości ze świata 186, gdy Cię zamiatałem na forum. Tu publicznie, śmiało. Nie mam nic przeciwko.

Bo to, że tutaj dobrze się o Tobie wypowiadałem, to żadna tajemnica. Publicznie przecież to pisałem XD XD

Zatem czekamy na screeny.
A ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem słowny. I tak jak napisałem, póki jesteś obsrany z powodu swoich wpisów, nie zawracaj mi dupy.

Pozdrawiam
Nie prywatne ze świata 186 tylko z forum - nie dodawaj sobie.

Czy za każdym razem się dobrze o mnie wypowiadałeś - wątpie. Oczywiście w ostatnim czasie nasze relacje się polepszyły, jednak nie pozwolę sobie na to abyś kolejnymi kłamstwami w moją stronę dewastował moje dobre imię.

Piszesz, że złomowałeś mnie na FO 186 a sam w wiadomościach przyznawałeś, że ostro wkurzałem Ciebie jak i mefisto. Więc czy to była taka jednostronna gra? Wątpie.

Bez tytułu.jpg

Gdzie dowody na mojego bana?

Już się kumple do twojej kłamliwej mordy dorwią, poczekaj.
 

Deleted User - 849167984

Guest
jakie wywalił straciłem tak mało, że nawet nie wiem czy jest sens nad tym myśleć xd kuznia dostała przynajmniej troche u kogoś innego xd

Ojej to okazuje się jednak, że gdy nie możesz grać na bocie, to jesteś zwykłym warzywem?
Dobrze, bój się. Jestem tam i mam Cię na oku
 

Deleted User - 849167984

Guest
Nie prywatne ze świata 186 tylko z forum - nie dodawaj sobie.

Czy za każdym razem się dobrze o mnie wypowiadałeś - wątpie. Oczywiście w ostatnim czasie nasze relacje się polepszyły, jednak nie pozwolę sobie na to abyś kolejnymi kłamstwami w moją stronę dewastował moje dobre imię.

Piszesz, że złomowałeś mnie na FO 186 a sam w wiadomościach przyznawałeś, że ostro wkurzałem Ciebie jak i mefisto. Więc czy to była taka jednostronna gra? Wątpie.

View attachment 55914

Gdzie dowody na mojego bana?

Już się kumple do twojej kłamliwej mordy dorwią, poczekaj.

Ty ale gdzie te opinie o tym, że nie przejeżdżałem się po Tobie? Bo miałeś wkleić a narazie kapiszon wielki.
Nie zrozumiałeś pchełko tych wpisów?
Tłumaczę: w pewnym momencie zacząłeś posługiwać się moją narracją, o czym pisali na forum wszyscy. Zacząłeś mnie małpować. I ludzie zaczęli Ci pisać, że robisz to nieudolnie. Dlatego przestałeś.
Ale był okres, że kopiowałeś moje wpisy, co mnie strasznie irytowało, bo jestem tu kultowy i wkurza mnie, że ktoś podrabiał mnie w tak nędzny sposób.
 
Wynik reakcji
3.081
Ogólnie niezłe combo tam mamy.

Oszuści z Xmas dogadani z Marionetkami, które Kuwejt chciał pojechać a finalnie przed nimi klęknął wpuszczając na obrzeża.
Tylko czekać jak @Kuwejt zrobi to co na świecie 186, gdy pomógł Overowi stworzyć plan rozwiązania plemienia i oskarżenia Witam.
Teraz pewnie rozwiąże swoje plemię i oskarży Pacika.
Przecież przyzwyczajenia się nie zmieniają.
Jakby tego było mało w rozwiązaniu plemienia maczał palce również @TheSzumix x Ramajad , który finalnie jednym nieodpowiednim screenem sprzedał Overa XD
Dalej mało? Dziś Kuwejt gra w jednym plemieniu z Szumixem. I to w sytuacji, gdy na starcie wioska Szumixa była oddalona o 30h drogi wojsk.

Ale też świat jest malutki:)
Boli Cię moja przyjaźń z @Kuwejt?
Dobrze, ma boleć.

Masz dowody na "plan" rozwiązania Fiesty? Nie masz - dziękuje. Twój dowód to paplanie jęzorem na lewo i prawo - gratuluję.


#stoppropagandzieblacka
 
Wynik reakcji
3.081
Ty ale gdzie te opinie o tym, że nie przejeżdżałem się po Tobie? Bo miałeś wkleić a narazie kapiszon wielki.
Nie zrozumiałeś pchełko tych wpisów?
Tłumaczę: w pewnym momencie zacząłeś posługiwać się moją narracją, o czym pisali na forum wszyscy. Zacząłeś mnie małpować. I ludzie zaczęli Ci pisać, że robisz to nieudolnie. Dlatego przestałeś.
Ale był okres, że kopiowałeś moje wpisy, co mnie strasznie irytowało, bo jestem tu kultowy i wkurza mnie, że ktoś podrabiał mnie w tak nędzny sposób.
Przejeżdżałeś się po mnie - to tylko twoja narracja, pamiętaj.
"O czym pisali na forum wszyscy" - wszyscy = @Bl-ack sno-w XD XD XD Nie mogę z gościa XDDDDD

#stoppropagandzieblacka
 

Deleted User - 849167984

Guest
Boli Cię moja przyjaźń z @Kuwejt?
Dobrze, ma boleć.

Masz dowody na "plan" rozwiązania Fiesty? Nie masz - dziękuje. Twój dowód to paplanie jęzorem na lewo i prawo - gratuluję.


#stoppropagandzieblacka

Tak, bardzo boli. Prawie jak szczelina w tyłku he he

Tak, wszystkie dowody zostały przedstawione, również te na Twój udział w tym procederze.
Byłeś na tyle głupi, że chcąc dowalić Witaczom wkleiłeś screen...udowadniający winę Overa
Od tamtej chwili było jasne kto to zrobił XD
Może przypomnieć jak się wtedy splułeś? To odblokuj profil, chętnie to zrobię iks de XD

--

A tak Szanowni Państwo @TheSzumix x Ramajad szczycił się tym, że łamał regulamin i mu się udawało pozostawać bezkarnym na świecie 186

Screenshot_20231124-154651~3.png
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
813
Tak, bardzo boli. Prawie jak szczelina w tyłku he he

Tak, wszystkie dowody zostały przedstawione, również te na Twój udział w tym procederze.
Byłeś na tyle głupi, że chcąc dowalić Witaczom wkleiłeś screen...udowadniający winę Overa
Od tamtej chwili było jasne kto to zrobił XD
Może przypomnieć jak się wtedy splułeś? To odblokuj profil, chętnie to zrobię iks de XD

--

A tak Szanowni Państwo @TheSzumix x Ramajad szczycił się tym, że łamał regulamin i mu się udawało pozostawać bezkarnym na świecie 186

gdzie jest napisane, że tym wpisem łamie bądź łamał regulamin gry?

#stoppropagandzieblacka
 
Wynik reakcji
3.081
Tak, bardzo boli. Prawie jak szczelina w tyłku he he

Tak, wszystkie dowody zostały przedstawione, również te na Twój udział w tym procederze.
Byłeś na tyle głupi, że chcąc dowalić Witaczom wkleiłeś screen...udowadniający winę Overa
Od tamtej chwili było jasne kto to zrobił XD
Może przypomnieć jak się wtedy splułeś? To odblokuj profil, chętnie to zrobię iks de XD

--

A tak Szanowni Państwo @TheSzumix x Ramajad szczycił się tym, że łamał regulamin i mu się udawało pozostawać bezkarnym na świecie 186

Ale powiedz mi, gdzie tam była wina Overa? Były tam tylko logi z logowania na konto, człowieku XD XD
Aha, splułem się. Nie, nie było to splucie, tylko walka z nieprawdą, którą szerzyłeś.
Żadnego profilu nie będę odblokowywał, marnuj swój czas na przekopywanie forum, może znajdziesz coś ciekawego :)

Tak, szczyciłem się. Szkoda, że wyciąłeś z kontekstu :) Była to wiadomość w czasie, kiedy zarzucałeś mi granie na koncie pchelki, gdzie byliśmy razem w plemieniu xD XD

Ah.. piekny wieczór się zapowiada ze złomowania Blacka.


#stoppropagandzieblacka
 
Do góry