X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Deleted User - 849172162

Guest
hahhaha ale farmazon xdDDD

Ale zamknij pysk, co Tobie do mojej miłości do plemienia EM?
Już nad łóżkiem wisi logo ich plemienia, jeszcze pościel sobie zamówię i wkleje Ci fotę. Tylko czekaj z 2 tyg, bo takie zamówienie trochę trwa.
Będzie wielki misiek a na poduszce napis Momo
250 zł mnie nie zbawi a Ci udowodnię jak bardzo lubię te plemię i że był to zwykły heppening.
Pajacu
 

Deleted User - 849172162

Guest
Pamiętaj, że to Ty wyciągnąłeś prywatne wiadomości przemecziego

Więc... byłeś pierwszy.

Nie Twoja sprawa co wyciągnąłem w kierunku przemecziego. Przestań się pajacyno wtrącać do spraw, które Ciebie nie dotyczą.
Co za męka, miesza się tam gdzie go nikt nie chce.
 

Wakas

Pikinier
Wynik reakcji
64
Ale zamknij pysk, co Tobie do mojej miłości do plemienia EM?
Już nad łóżkiem wisi logo ich plemienia, jeszcze pościel sobie zamówię i wkleje Ci fotę. Tylko czekaj z 2 tyg, bo takie zamówienie trochę trwa.
Będzie wielki misiek a na poduszce napis Momo
250 zł mnie nie zbawi a Ci udowodnię jak bardzo lubię te plemię i że był to zwykły heppening.
Pajacu
W takim razie dorzucę się na żelki Haribo oczywiście w kształcie misiów <3
 
Wynik reakcji
3.051
Nie Twoja sprawa co wyciągnąłem w kierunku przemecziego. Przestań się pajacyno wtrącać do spraw, które Ciebie nie dotyczą.
Co za męka, miesza się tam gdzie go nikt nie chce.
Nazywasz siebie nikim?
Będę się udzielał gdzie chce i kiedy chcę. Bez żadnych skrupułów wyciąnąłeś prywatne wiadomości przemecziego z innym graczem, trzeba zwalczać takie zachowanie.
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
809
Ale zamknij pysk, co Tobie do mojej miłości do plemienia EM?
Już nad łóżkiem wisi logo ich plemienia, jeszcze pościel sobie zamówię i wkleje Ci fotę. Tylko czekaj z 2 tyg, bo takie zamówienie trochę trwa.
Będzie wielki misiek a na poduszce napis Momo
250 zł mnie nie zbawi a Ci udowodnię jak bardzo lubię te plemię i że był to zwykły heppening.
Pajacu
o jak się odpalił xD po raz pierwszy widzę żebyś wyzywał w taki sposób czyżby psycha sitting?
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
809
Ale zamknij pysk, co Tobie do mojej miłości do plemienia EM?
Już nad łóżkiem wisi logo ich plemienia, jeszcze pościel sobie zamówię i wkleje Ci fotę. Tylko czekaj z 2 tyg, bo takie zamówienie trochę trwa.
Będzie wielki misiek a na poduszce napis Momo
250 zł mnie nie zbawi a Ci udowodnię jak bardzo lubię te plemię i że był to zwykły heppening.
Pajacu
iksde dowody na ciebie są szubrawcu jeden
 

Załączniki

  • black idiota 2.png
    black idiota 2.png
    259,4 KB · Wyświetlenia: 38

Deleted User - 849172162

Guest
Nazywasz siebie nikim?
Będę się udzielał gdzie chce i kiedy chcę. Bez żadnych skrupułów wyciąnąłeś prywatne wiadomości przemecziego z innym graczem, trzeba zwalczać takie zachowanie.

Nie, nie będziesz się wtrącał w sprawy, które Ciebie nie dotyczą.
A jeśli będziesz to robił....gadaj sam ze sobą iks de XD

Mały kapusiu
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
923
@Kuwejt pytanko
Czy propozycja aktualna?

Kuwejt przyleciał do mnie pewnego dnia z pytaniem czy....nie założę z nim takiej prawdziwej partii politycznej XD XD XD XD XD XD XD XD XD

Zajady mi się zrobiły ze śmiechu i kazałem mu przestać chlać.

Nie dość, że nie rozumie jak się zakłada partie, to proponuje to przypadkowej osobie z neta z którą nigdy nawet słowa w bezpośredniej rozmowie nie zamienił. Osobie, która nigdy nie była zaangażowana w politykę i nie jest tym w ogóle zainteresowana. Podejrzewam, że może być chory psychicznie XD

Tak tak @Kuwejt napisz teraz, że to na pewno był....taki żart XD XD XD XD XD

oczywiście, że planuje założyć partie polityczną,

nie przez przypadek mianowałem pierwszego misnistra, misistra zdrowia @Leandere
 

SpeedyMcQigles

Miecznik
Wynik reakcji
88
legia mistrzem polski!!!, teraz tylko raków i humor gituw

Legia pokonała w pierwszym meczu Aston Ville. Aston Villa ostatnio pokonała Man city i Arsenal. Legia > premier league. Raków to oberwało mocno rip atalanta too strong. Sporting Lizbona w Portugalii robi oro lepsze niż w tamtym sezonie póki co
 
Do góry