X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Lord Filippo

Miecznik
Wynik reakcji
389
Taa były osoby co sie sprzedały. Moze za PP a moze za złotówki nie wiem to trzeba by zapytać albo Filipppoo albo byłych właścicieli tych kilkunastu wioch. A ty myślisz ze x-mass siłą sie wbiło xD ?? Biedny mały grajku :)
A jeśli dostaniesz dowody na to, że niezadowolone Miśki nie potrzebowały żadnej finansowej zachęty by pokazać środkowy palec plemieniu które zmarnowało im kilka miesięcy gry... To przeprosisz za te insynuacje, czy raczej nie ma sensu?

Rozczarowałeś nas Czeski. Pisanie jakichś tam głupot w profilach w grze czy nazwach wiosek - luz, to jest element frontowego trashtalku, ma to swój urok. Ale to co robisz bez cienia namacalnego dowodu czy choćby poszlaki jest zwyczajnie smutne. Zawsze mieliśmy Cię za dobrego chłopaka, przystopuj z FO, bo nowi koledzy mają na Ciebie zły wpływ.
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.832
A jeśli dostaniesz dowody na to, że niezadowolone Miśki nie potrzebowały żadnej finansowej zachęty by pokazać środkowy palec plemieniu które zmarnowało im kilka miesięcy gry... To przeprosisz za te insynuacje, czy raczej nie ma sensu?

Rozczarowałeś nas Czeski. Pisanie jakichś tam głupot w profilach w grze czy nazwach wiosek - luz, to jest element frontowego trashtalku, ma to swój urok. Ale to co robisz bez cienia namacalnego dowodu czy choćby poszlaki jest zwyczajnie smutne. Zawsze mieliśmy Cię za dobrego chłopaka, przystopuj z FO, bo nowi koledzy mają na Ciebie zły wpływ.
 

Załączniki

  • Bez_tytuu-2.png
    Bez_tytuu-2.png
    13,9 KB · Wyświetlenia: 54

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
45
A jeśli dostaniesz dowody na to, że niezadowolone Miśki nie potrzebowały żadnej finansowej zachęty by pokazać środkowy palec plemieniu które zmarnowało im kilka miesięcy gry... To przeprosisz za te insynuacje, czy raczej nie ma sensu?

Rozczarowałeś nas Czeski. Pisanie jakichś tam głupot w profilach w grze czy nazwach wiosek - luz, to jest element frontowego trashtalku, ma to swój urok. Ale to co robisz bez cienia namacalnego dowodu czy choćby poszlaki jest zwyczajnie smutne. Zawsze mieliśmy Cię za dobrego chłopaka, przystopuj z FO, bo nowi koledzy mają na Ciebie zły wpływ.
EM ogłosiła ze przegrali wiec nie widze powodu żeby jakiś niezadowolony misiek miał by pomagac przeciwnikowi za Freee bo i tak tym nie zaszkodzi EM. Oczywiście ja nie mam dowodów na przekupstwo używam tylko logicznego myślenia czyli czy chciało by mi sie robić coś za free jak sprawa jest przegrana ?? Oczywiście ze nie wiec albo oddaje wiochy sojusznikowi jak to robią inni albo wrzucam zasta sojusznikowi i wychodze w najgorszym scenariuszu dla Black klikam kasacje i wychodze tyle sie robi za Free :).

Osobiście wole nie pisać nic obraźliwego w nazwach wioch chyba raz tylko sie zdarzyło na A9.

Jestem Taki sam jak byłem, a Nowi koledzy nie mają na mnie żadnego wpływu na FO, bardziej nowi przeciwnicy z KM co wypisują głupoty, odpowiadając im argumentami zdziwieni ze nie jest tak jak myśleli i przestają sie odzywać xD
 

Lord Filippo

Miecznik
Wynik reakcji
389
EM ogłosiła ze przegrali wiec nie widze powodu żeby jakiś niezadowolony misiek miał by pomagac przeciwnikowi za Freee bo i tak tym nie zaszkodzi EM. Oczywiście ja nie mam dowodów na przekupstwo używam tylko logicznego myślenia czyli czy chciało by mi sie robić coś za free jak sprawa jest przegrana ?? Oczywiście ze nie wiec albo oddaje wiochy sojusznikowi jak to robią inni albo wrzucam zasta sojusznikowi i wychodze w najgorszym scenariuszu dla Black klikam kasacje i wychodze tyle sie robi za Free :).
Można by wskazywać dziury w tym, co nazywasz logicznym myśleniem, ale po co? Sytuacja o której piszesz, że jest nieprawdopodobna, miała miejsce.

Z dokładnie taką motywacją zgłosili się do nas tacy gracze jak Sir Krystian1, Kiann, miszczu1357 czy Askaneli. Jako że to oni odezwali się pierwsi, to całkowicie rozumiem i kupuję ich motywację. Wystartowali na świecie z Ekipą Miśka, źle się czuli w tym plemieniu i źle w nim skończyli. A skoro Ekipa Miśka wskazała Black jako swoich spadkobierców, to oddania wiosek XMAS było zrobieniem Miśkom na przekór.

Ale wycofuję to co pisałem o insynuacjach i rozczarowaniu. Miałeś pełne prawo podejrzewać nas o kupowanie wiosek po tym, co wrzucił Arhelan. Ja zobaczyłem tego screena dzisiaj po raz pierwszy, TeenShey wie już co na ten temat myślę. Na szczęście do transakcji nie doszło, a bezinteresowność graczy których wymieniłem wcześniej mogę udowodnić, więc pozostaje nam się tylko troszkę powstydzić za niemądrą propozycję naszego kolegi, zaznaczając że ten przypadek nie ma żadnego wpływu na stanowisko i postawę całości.
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
Można by wskazywać dziury w tym, co nazywasz logicznym myśleniem, ale po co? Sytuacja o której piszesz, że jest nieprawdopodobna, miała miejsce.

Z dokładnie taką motywacją zgłosili się do nas tacy gracze jak Sir Krystian1, Kiann, miszczu1357 czy Askaneli. Jako że to oni odezwali się pierwsi, to całkowicie rozumiem i kupuję ich motywację. Wystartowali na świecie z Ekipą Miśka, źle się czuli w tym plemieniu i źle w nim skończyli. A skoro Ekipa Miśka wskazała Black jako swoich spadkobierców, to oddania wiosek XMAS było zrobieniem Miśkom na przekór.

Ale wycofuję to co pisałem o insynuacjach i rozczarowaniu. Miałeś pełne prawo podejrzewać nas o kupowanie wiosek po tym, co wrzucił Arhelan. Ja zobaczyłem tego screena dzisiaj po raz pierwszy, TeenShey wie już co na ten temat myślę. Na szczęście do transakcji nie doszło, a bezinteresowność graczy których wymieniłem wcześniej mogę udowodnić, więc pozostaje nam się tylko troszkę powstydzić za niemądrą propozycję naszego kolegi, zaznaczając że ten przypadek nie ma żadnego wpływu na stanowisko i postawę całości.
co ty pierdolisz farmazonie

znowu się nieudolnie tłumaczysz ze swoich chujowych zagrywek? już przyznaj, że musiałeś zajebać 5 grupówek więcej i przestań robić z siebie debila, serio.
 

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.734
Można by wskazywać dziury w tym, co nazywasz logicznym myśleniem, ale po co? Sytuacja o której piszesz, że jest nieprawdopodobna, miała miejsce.

Z dokładnie taką motywacją zgłosili się do nas tacy gracze jak Sir Krystian1, Kiann, miszczu1357 czy Askaneli. Jako że to oni odezwali się pierwsi, to całkowicie rozumiem i kupuję ich motywację. Wystartowali na świecie z Ekipą Miśka, źle się czuli w tym plemieniu i źle w nim skończyli. A skoro Ekipa Miśka wskazała Black jako swoich spadkobierców, to oddania wiosek XMAS było zrobieniem Miśkom na przekór.

Ale wycofuję to co pisałem o insynuacjach i rozczarowaniu. Miałeś pełne prawo podejrzewać nas o kupowanie wiosek po tym, co wrzucił Arhelan. Ja zobaczyłem tego screena dzisiaj po raz pierwszy, TeenShey wie już co na ten temat myślę. Na szczęście do transakcji nie doszło, a bezinteresowność graczy których wymieniłem wcześniej mogę udowodnić, więc pozostaje nam się tylko troszkę powstydzić za niemądrą propozycję naszego kolegi, zaznaczając że ten przypadek nie ma żadnego wpływu na stanowisko i postawę całości.
ten co sie tlumaczy xdd gosciu juz przegrales batale slowna i kazdy ma CIe w pizdzie, wypierdalaj
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Ty, ale to jest wiadomość co do wypowiedzenia pona a nie tego że wyjechaliście w nas przed jego zakończeniem psie xD
Wyciągać z kontekstu to se możesz jak km w konia robisz, nie ze mną te numery.
 

Lord Filippo

Miecznik
Wynik reakcji
389
co ty pierdolisz farmazonie

znowu się nieudolnie tłumaczysz ze swoich chujowych zagrywek? już przyznaj, że musiałeś zajebać 5 grupówek więcej i przestań robić z siebie debila, serio.
Wciąż czekam na to pożegnanie z wypunktowanymi zarzutami. Nie pytam skąd ta agresja, bo pewnie jeszcze wiele czasu minie nim rozchodzisz to, że personalnie odpowiadasz za upadek Miśków - zarówno na froncie, jak i pod kątem postrzegania rady plemienia wśród szarych graczy, którzy kończąc grę sami proponowali wrogom wioski, by pokazać co myślą o landosiu i jemu podobnych
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
Wciąż czekam na to pożegnanie z wypunktowanymi zarzutami. Nie pytam skąd ta agresja, bo pewnie jeszcze wiele czasu minie nim rozchodzisz to, że personalnie odpowiadasz za upadek Miśków - zarówno na froncie, jak i pod kątem postrzegania rady plemienia wśród szarych graczy, którzy kończąc grę sami proponowali wrogom wioski, by pokazać co myślą o landosiu i jemu podobnych
Wymieniłeś jakichś randomów z rekrutacji z czego jeden był psem Kikera który mimo tego co odjebał jego kolega dostał ode mnie szansę na dalszą grę. Przecież reszta osób co łamała front wychodząc do was lub dając ustawione wsie to były tylko i wyłącznie psy z DR które stwierdziły, że nie chcą kończyć gry w przyzwoity sposób a zepsuć swoje dobre imię dla takiego gówno tworu jaki mjest X-Mas. Śmieszne co? Grasz ten świat tyle miesięcy i nawet nie możesz sie pochwalić, że dobrze Ci poszło tylko, chwalisz się tym ile osób przekabaciłeś na swoją strone.

Czy odpowiadam personalnie za upadek Miśków? Możliwe, może powinienem bardziej naciskać żeby w dyplomacji docisnął te DR'y w początkowej fazie gry zamiast utrzymywać ich przy życiu mimo takiego kręcenia w dyplo. (Mówię tu o sytuacji sprzed fuzji Rafały + Dyktatorzy+ SN które jeszcze istniało).

Jestem dumny z każdego Miśka który z nami startował i grał od samego początku aż po sam koniec. Jestem dumny też z nowych Miśków których poznałem na tym świecie i potrafili zachować się fair mimo panującej sytuacji. Wciąż jesteśmy młodym plemieniem które dopiero kształtuje swoją ekipę (połowa i tak nie wystartowała) a gramy dopiero od świata 176.

Dziwi mnie tylko, że plemię z "historią" jakim jest X-Mas musiało tak bardzo splamić dobre imię żeby mieć jakiekolwiek szanse z nami.

Zamknij już mordę i po prostu graj ten świat do końca.
 

Lord Filippo

Miecznik
Wynik reakcji
389
Dziwi mnie tylko, że plemię z "historią" jakim jest X-Mas musiało tak bardzo splamić dobre imię żeby mieć jakiekolwiek szanse z nami.
Mylisz przyczynę ze skutkiem, by trochę mniej bolało to w jak słabym stylu przegrałeś. To nie gracze oddający wioski xmas spowodowali chujową sytuację w Miśkach i ich upadek. To chujowe zarządzanie plemieniem. Totalna impotencja w ofensywie. Dmuchanie balonika "rodowitych miśków" który przebiliśmy dwiema akcjami. Ale przede wszystkim: wytworzenie atmosfery kółeczka wzajemnej adoracji, czyli podział plemienia na "kolegów Landosia" i "randomów z rekrutacji". Skoro nadal tego nie zrozumiałeś, to będziesz przegrywał świat za światem, obwiniając o to innych. I dobrze. Cierp, pajacu ;)
 

Santi

Miecznik
Wynik reakcji
45
Z piątki plemion
Xmas,Km,black,ez i miśki to miśki najslabsze. Największe wasze osiągnięcie na tym świecie to zmienianie awatarów na grincha plus podpisanie soja z black
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
A wasze to dwa człony darm i wrzucanie kretów do przeciwnika którzy tylko czekali na znak do kosy.
Dziękuję dobranoc, pozdrów krewnych.
 
Do góry