Wyprowadzanie wojska

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16104
  • Data rozpoczęcia

Opinia

  • Tak

    Głosy: 15 27,3%
  • Tak, ale... (jak wybierasz tą opcję to napisz, co ci nie pasuje)

    Głosy: 3 5,5%
  • Nie

    Głosy: 37 67,3%

  • W sumie głosujących
    55
Status
Zamknięty.

DeletedUser16104

Guest
Hej!

Nie wiem, na ile jest możliwe wprowadzenie tego w życie, ale przydałoby się mieć mozliwość wyprowadzania wojska.

Szczegóły
Jesteśmy atakowanie przez gracza P*). Wojo przybywa za 2 minuty. Chcąc uchronić swoje wojsko ofensywne szybko wpisujemy współrzędne jednej z farmy i wysyłamy na nią całą ofensywę, po czym ją zawracamy tak, by przybyła do wioski po ataku P. To samo robimy z surowcami.

Jest to dość kłopotliwa operacja (zwłaszcza, gdy przesył surowców jest blokowany), dlatego fajnie by było, gdyby istniał dodatkowy button 'wyprowadź' obok istniejących atak i pomoc. Działał by tak, że wojo wychodziło by z wiochy na łączny czas 5'. Taki sam button mógłby być w rynku przy opcji przesyłania surowców.






*) P od "pacan", bo przecież nikt normalny by nas nie atakował ;)
 

DeletedUser10647

Guest
Odp: Wyprowadzanie wojska

no troche to ułatwi gre bo będzie trwac szybko i nie będziemy się musieli zastanawiać gdzie co jest wysyłane bo po 5 min wróci ale wątpie żeby to weszło
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyprowadzanie wojska

przecież można tak zrobić wysyłasz byle gdzie wojsko a potem cofasz
 

DeletedUser14726

Guest
Odp: Wyprowadzanie wojska

Mogloby tak bc ale ja nie narzekam co za problem wyslac byle gdzie wszystko a surke wydac?
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Wyprowadzanie wojska

Proszę mi wytłumaczyć cały pomysł jeszcze raz. Bo z tego, co zrozumiałam chcesz wprowadzić w życie coś, co już istnieje...(żeby potem nie było żadnego "ale" iż zamknęłam temat :)) Wojsko można wysyłać byle gdzie na czas ataku i zawrócić po ataku, tak samo surowce....Więc gdzie haczyk?
 

DeletedUser15491

Guest
Odp: Wyprowadzanie wojska

Zdecydowanie przeciw.

Po pierwsze jest to zbędne bo armię można "wycofać" i bez takiej opcji (jak już zauważono)...

Wycofanie surowców - miałyby one niby zostać wycofane w okolice wioski na czas ataku ? heh... jeśli byłoby ich więcej to armia i tak by "zauważyła" taką karawanę.

W sumie opcje dla ludzi nie potrafiących grać, ułatwiłaby jedynie farmom bunkrowanie naszych zdobyczy ;p
 

DeletedUser15908

Guest
Odp: Wyprowadzanie wojska

Zupełnie bez sensu. Jak zauważyli już moi poprzednicy taka opcja istnieje, po wysłaniu ataku masz 10 min na jego zawrócenie a surowce możesz wydać na jakiś budynek a po wszystkim anulować budowę:cool:
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Wyprowadzanie wojska

Proszę mi wytłumaczyć cały pomysł jeszcze raz. Bo z tego, co zrozumiałam chcesz wprowadzić w życie coś, co już istnieje...(żeby potem nie było żadnego "ale" iż zamknęłam temat :)) Wojsko można wysyłać byle gdzie na czas ataku i zawrócić po ataku, tak samo surowce....Więc gdzie haczyk?

Autorowi/autorce pomysłu chodzi chyba o to, że po kliknięciu jednego przycisku widocznego w przeglądzie wioski wysyłamy wojsko(wcześniej ustalone jaki rodzaj) oraz kupcami surowce na jakąś wioskę(również ustawioną) ;). Atak byłby po paru minutach(jak myślcie, do ustawienia? xD) zawracany.


Pomysł na bank nie zostanie wprowadzony(bo któryś był?), i nie wymądrzajcie się też, że coś takiego jest, bo nie ma. Co prawda podane przez autora/autorkę topicu 2 minuty to za dużo, bo mnie wystarczy lekko 20 sekund ;p(chyba, że muli neo), ale jest to przydatne. Popieram, bo prawdopodobieństwo, że ktoś tego użyje jest prawie zerowe i ataki mniej skuteczne byłyby naprawdę rzadko, a jeśli komuś nawala internet, to jego deska ratunku(a to już od niego nie zależy ;/)...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16104

Guest
Odp: Wyprowadzanie wojska

No to tłumaczę wszytkim, którzy nie zjarzyli idei.

Wyprowadzanie woja na własną rękę jest - luz. Chodzi o zautomatyzowanie.

A teraz mega zagadka dla tych, którzy mówią że z surowcami można zrobić to samo - jak tego dokonać na s10, gdzie nadal przesyłanie jest zabronione i dysponujesz tylko jedną wioską?
Nie chodzi o to, by coś ukrywać przez atakującym... chodzi o to, by zminimalizować skutki ataku (chodzi o straty w armii i sur.).


W sumie jak ktoś wali z katapult, to żadna różnica, bo to, co zachowaliśmy trzeba będzie wydać na odbudowę... no ale przynajmniej będzie z czego zapłacić.
 

DeletedUser15491

Guest
Odp: Wyprowadzanie wojska

Jak zminimalizować skutki ataku? Po prostu inwestuj w deff i nie pozwól się farmić ;]

Ty to nazywasz automatyzacją, ale jak dla mnie to próbujesz wprowadzić system ochrony farm... do tego bez limitów czasowych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyprowadzanie wojska

cvałkowicie nie potrzebne poniewaz juz jest taka opcja

szkoda ze jestes tak leniwy ze nie mozesz samemu wyprowadzac wojska na 5 minut
 

DeletedUser11885

Guest
Odp: Wyprowadzanie wojska

Lenistwo się szerzy najlepiej żeby jeszcze wioski same się budowały i to w odpowiedniej kolejności.Bez sensu
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Wyprowadzanie wojska

Po prostu kocham autorów 2 postów powyżej ^^.

cvałkowicie nie potrzebne poniewaz juz jest taka opcja

Pokaż mi screena z taką ikonką ^^...

szkoda ze jestes tak leniwy ze nie mozesz samemu wyprowadzac wojska na 5 minut

Zwłaszcza, kiedy odświeżysz plemiona, kiedy atak jest za 3 sekundy(lub masz internet z prędkością 20 kb/s), a prawdopodobieństwo, że wtedy wejdziesz, jest i tak niskie...

Lenistwo się szerzy najlepiej żeby jeszcze wioski same się budowały i to w odpowiedniej kolejności.Bez sensu

A napisał to autor tematu? -.- Jak podoba ci się twój pomysł to sam załóż topic...

Ty to nazywasz automatyzacją, ale jak dla mnie to próbujesz wprowadzić system ochrony farm... do tego bez limitów czasowych.

Ataki idą nie tylko na farmy, tak do twojej wiadomości ;f...
 

DeletedUser15753

Guest
Odp: Wyprowadzanie wojska

Przecież to już jest! A zresztą co tam szkodzi przy okazji zarobić trochę surowców na farmie :)
 

DeletedUser13433

Guest
Odp: Wyprowadzanie wojska

Ja jetam tak jak chyba wszyscy na nie jest cos takiego tylko ze mozna woja wycofac do 5 min potem juz za pozno jak komus zalezy na woju to taka akcje zrobi a w ogole jest to kolejne ulatwienie do gry jestem na nie
 
Status
Zamknięty.
Do góry