-wypolerowany* vs Pan Kropeq

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser155263
  • Data rozpoczęcia

kto wygra


  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser157137

Guest
a ty robisz w 45min 400 toporów... i co to za szpan topory są dwa razy tansze od lk

i dodaj 100-150 padlo mi + 200 pik ^ ^ . Plus Wbilem tam tylko po to by wpasc Ci toporkami ^ ^ Nie gralem normalnie. A Ty miales mi nie odpisywac ! ;D ha ha ha
 

DeletedUser155263

Guest
mi padlo 400lk ... jak już piszemy ile straciliśmy
 

DeletedUser157137

Guest
mi padlo 400lk ... jak już piszemy ile straciliśmy


Wciaz do mnie piszesz mimo ze obiecales ze tego nie zrobisz. Jakby Ci juz padlo 400 lk to by pojedynek i tak byl przerwany a i nie prosilbys mnie o przerwanie pojedynku ani to ja nie bylbym przyczyna przerwania pojedynku. I Gdzie raport potwierdzajacy strate 400 lk przez ktore zostal przerwany pojedynek ? I przed napisaniem poprzedniego posta wykonaj nastepujace czynnosci:


1. Przeczytaj moj post x3
2. Pomysl co chcesz napisac i powiedz to 3 razy na glos. (popraw bledy bo napewno beda)
3. Napisz to teraz. I znowu przeczytaj 3 razy.
4. Jezeli stwierdzisz ze to bardziej Cie nie osmieszy o ile to mozliwe to wyslij. Jezeli nie zamknij wiadomosc i wylacz przegladarke.
 

DeletedUser155263

Guest
pokaz raport gdzie straciłeś te 150topora

nie pisałem poszedł atak od ciebie..n zaraz pw do ciebei weź nie atakuj pojedynek gram
 

DeletedUser166157

Guest
Dobra temat do zamkniecie bo tylko spiny i kto wiecej... opoor co do cb to chcialem sie offa pozbyc po tym jak kropeq zostal ubity. zattakowalem TOP1+2 i ubilem obom deffa. z 900 toporow + 400 lk tylko tyle mi zostalo.
pytaj sie Jeffren Suarez jak mu kontre walnelem 005s... czyn otoz nie zawielki wiedzadz ze google chrome opoznia mi ataki rowne 0.850 sec.
 
Status
Zamknięty.
Do góry