Wykrywanie Jednostek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6520
  • Data rozpoczęcia

dobry pomysł?

  • Tak swietny pomysł

    Głosy: 22 28,9%
  • Nie nie podoba mi sie

    Głosy: 46 60,5%
  • Trzeba dopracowac

    Głosy: 8 10,5%

  • W sumie głosujących
    76
Status
Zamknięty.

DeletedUser6520

Guest
Taki mały pomysł polegajacy na tym aby urzytkownicy KP posiadali mozliwosc wykrywania jednostek jakie ida, chodzi mi o to np.
nie ma mnie w domu, przychodze, patrze a tu ida na mnie ataki, nie wiem co idzie bo nie byłem w stanie sprawdzic z jaka predkoscia na mnie idzie,

a mi chodzi o to zeby było wiadomo ze np "Idzie atak z predkoscia tarana" i wszystko wtedy juz wiem:) co wy na to?

nie chce słyszec komentów w stylu "nie bo nie mam KP" i chciałbym zeby ktos z administracji sie wypowiedział czy wogole jest taka mozliwosc:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

dodaj sonde mysle ze to by było za duze ułatwienie dla tych co mają KP:eek:
wiem ze mało kosztuje ;p ja nie uzywam KP :D
 

DeletedUser6520

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

jest ankieta...
mówiłem ze nie chce komentów w stylu ja nie mam KP, prosze was obiektywna mysl na temat tego pomsył,
i prosba do administracji- koment
 

DeletedUser9439

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

Mi się nie podoba. Za duże ułatwienie w grze. Można by łatwiej rozpoznawać "fejki".
 

DeletedUser10081

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

Osobiście jestem na tak. Tylko poco aż tak ułatwiać gre, że atak idzie z prędkością taran?? Ja bym zrobił, ile czasu trwa dojście wojska.
 

DeletedUser6520

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

Mi się nie podoba. Za duże ułatwienie w grze. Można by łatwiej rozpoznawać "fejki".

haa jak ktos nie umie fejkowac to bedac przy komputerze jestem w stanie rozpoznac:) wiec trzeba by było sie bardziej wysilic...
 

DeletedUser8099

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

Jasne, a może jeszcze zrobić, że użytkownicy KP mają zwiększoną produkcję, a ich wojsko jest o 10% silniejsze. Nie zgadzam się ;P
 

DeletedUser8935

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

Uważam że pomysł jest w porządku sam jestem stałym posiadaczem konta premium i chciałbym aby pojawiła się taka opcja - jednakże to znacznie ułatwia rozgrywkę i jest to pewna przewaga nad osobami które nie mają konta premium
Jestem na tak ponieważ pomysł jest sensowny i dodaje kolejny powód aby kupować konta permium i wspierać rozwój naszych polskich plemion.
 

DeletedUser15753

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

Zły pomysł. Za duże ułatwienie dla ludzi z KP. Jak ktoś nie ma płatnego konta stoi na coraz bardziej straconej pozycji...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

Taki mały pomysł polegajacy na tym aby urzytkownicy KP posiadali mozliwosc wykrywania jednostek jakie ida, chodzi mi o to np.
nie ma mnie w domu, przychodze, patrze a tu ida na mnie ataki, nie wiem co idzie bo nie byłem w stanie sprawdzic z jaka predkoscia na mnie idzie,

a mi chodzi o to zeby było wiadomo ze np "Idzie atak z predkoscia tarana" i wszystko wtedy juz wiem:) co wy na to?

nie chce słyszec komentów w stylu "nie bo nie mam KP" i chciałbym zeby ktos z administracji sie wypowiedział czy wogole jest taka mozliwosc:)

Na NIE. Dlaczego? Bo KP nie może dawać przewagi w grze, może co najwyżej ją [grę] udogodniać, a w twojej propozycji to człowiek z KP może sobie sprawdzić co na niego idzie - a człowiek bez KP niech się martwi = przewaga tych z KP, nad tymi bez :mad:. Tak poza tym jeden z gorszych pomysłów jakie czytałem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

Hehe... Ja mam KP:D:D:D lecz uważam że KP ma być ułatwieniem by np: Szybiciej monety wybić, a nie że wiesz jaka jednostka idzie:p Może jeszcze w jakich ilościach:confused::confused::confused: ZDECYDOWANIE NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

Za duże ułatwienie... A może jak ktoś ma KP to jak zwiad wyśle to pokaże gdzie wojska idą.

NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

Nie podoba mi sie ten pomysł. Zgadzam się z przedmówcami - konto premium ma ułatwiać grę, oferując udogodnienia, ale nie upraszczać jej, oferując lepsze warunki gry.
Dzielenie graczy na tych z KP i na tych bez KP uważam za szkodliwe i nieużyteczne.
Jestem zdecydowanie przeciwna takim pomysłom.
 

DeletedUser6520

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

i o to mi chodzi, jednak moj pomysł nie okazał sie zbyt dobrym:)
dziekuje za opinie, aha i jeszcze jedno,

z tymi jednsotaki co maja byc 10%silniejsze, wybacz ale nie o to pytałem, ale widac jak ktos nie moze to musi jeszcze dolac troche wody do gara...ehh ta zawisc...
 

DeletedUser11086

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

jakbyście nie wiedzieli KP daje przewage nad tymi bez KP.1.można budować więcej budynków!2.ten pomysł który podał autor tematu.to jest przydatne i chociaż sam nie mam KP to jestem na tak
 

DeletedUser10647

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

fatalny pomysł popsuło by nieco sens gry i dało ogromną przewagę osobom z kp nad tymi bez kp

Ciezko qrwa kp kupic? Nie stac was napare zloty? zal.

Jestem na TAK !

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
nie których może nie stać mnie stać ale mam inne wydatki niż kp
a po za tym tu nie chodzi o tą różnice między graczami z kp a tymi bez tylko że pomysł jest bez sensu byłby to kolejny bonus dla obrońcy i wogóle kicha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

Mnie dla przykladu nie stac. Dlaczego? BO NIE ZARABIAM! wiele osob grajacych w plemiona jest na garnuszku rodzicow wiec postaw sie w ich sytuacji. Ja np. na impreze predzej dostane niz gre...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

jakbyście nie wiedzieli KP daje przewage nad tymi bez KP.1.można budować więcej budynków!2.ten pomysł który podał autor tematu.to jest przydatne i chociaż sam nie mam KP to jestem na tak
to prosze pana jest udogodnienie - jak nie masz kp musisz tylko czesciej dojsc do kompa i bedziesz miał to samo
Ciezko qrwa kp kupic? Nie stac was napare zloty? zal.

Jestem na TAK !

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
pozostawię bez komentarza...
@topic
pomysł z góry był skazany na niepowodzenie...

PS. nie używałem alta bo jadłem ciasto - pomeczcie sie bez polskich znakow ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wykrywanie Jednostek

nie - bo plemiona to strategia czasu rzeczywistego. jak się nad tym zastanowić trochę, to taka obserwacja wystarcza żeby uznać pomysł za wyjątkowo nieudany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry