Wykorzystywanie swoich ppków na zastępstwach

Czy zgadzasz się na takie rozwiązanie?

  • zgadzam się

    Głosy: 18 94,7%
  • nie zgadzam się

    Głosy: 1 5,3%

  • W sumie głosujących
    19

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Witam

Opisany niżej problem dotyczy chyba każdego kto kiedykolwiek brał zastępstwo.

Jest opcja zablokowania używania ppków właściciela podczas oddawania zastępstw i niektórzy to wykorzystują a potem zapominają zmienić. Przeważnie zastępstwo oddaje się podczas obrony gdzie ppki grają dużą rolę chociażby podczas stawiania murku ale też wykupienie KP na dłuższe zastępstwo jest kluczowe do rozwijania konta. Proponuję by podczas zastępstwa była opcja "użyj własnych pp". Dzięki czemu zastępowani gracze nie tracą swojego dorobku na głupie pomysły zastępcy, a zastępca nie irytuje się na gracza zastępowanego za utrudnioną robotę.

Co sądzicie?
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Taka opcja jak najbardziej istnieje - można używać własnych przedmiotów aktywujących Konto Premium/inne dodatki Premium na kontach zastępowanych ;)
Należy tylko wysłać taki przedmiot ze swojego inwentarza na konto zastępowane - i zamiast akceptować samodzielnie przedmiot (ważne, bo samodzielnie nie będziesz później w stanie uaktywnić przedmiotu!) napisać ticketa do supportu z prośbą o aktywowanie przedmiotu na koncie zastępowanym. Odpowiedni operator aktywuje taki przedmiot ręcznie i napisze w tickecie, gdy zostanie to wykonane.
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
to dotyczy przedmiotów z inwentarza a stawianiu murku za ppki? albo zamiana surowców na rynku?
 

DeletedUser

Guest
" i zamiast akceptować samodzielnie przedmiot "
chodzi tutaj o zaakceptowanie podarunku, racja?
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
chodzi tutaj o zaakceptowanie podarunku, racja?
Tak, dokładnie. Zamiast tego piszemy ticketa, osoba z odpowiednimi uprawnieniami weryfikuje to wówczas i ręcznie aktywuje taki pakiet.
Niestety nie działa to na "usługi natychmiastowe", tylko na przedmioty inwentarzowe typu Premium - ograniczenie jest czysto techniczne, konto zastępcy i konto zastępowane są ze sobą w ścisłej separacji (żadne dane nie są wymieniane, dotyczy to również Punktów Premium) ;)
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.748
To dlatego że dostępna jest opcja "podaruj", a wystarczyła by opcja "kup dla" i bez pisania zbędnych ticketów można było by komuś kupić KP,MK,AS bez konieczności aktywowania czegokolwiek.
 

Prokurator mamusiek

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.293
Taka opcja jak najbardziej istnieje - można używać własnych przedmiotów aktywujących Konto Premium/inne dodatki Premium na kontach zastępowanych ;)
Należy tylko wysłać taki przedmiot ze swojego inwentarza na konto zastępowane - i zamiast akceptować samodzielnie przedmiot (ważne, bo samodzielnie nie będziesz później w stanie uaktywnić przedmiotu!) napisać ticketa do supportu z prośbą o aktywowanie przedmiotu na koncie zastępowanym. Odpowiedni operator aktywuje taki przedmiot ręcznie i napisze w tickecie, gdy zostanie to wykonane.

Przepraszam, że dopytam, ale ile trzeba czekać aż te łajzy z supportu aktywują??? Czekamy już tydzień. Kiedyś czekałem 5 dni i jak im przypomniałem to po godzinie czasu dostałem informację, że przez przypomnienie zgłoszenie trafiło na koniec kolejki xd Więc to nie jest jednorazowa sytuacja

Może jednak ta aktualizacja jest potrzeba? Skądże - wystarczy napisać do Was ticketa - takie banalne.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
a co jezeli wbijam w nocy na konto i jest atakowane a nie mam kp? przeciez kilka dni moze minac zanim support mi to aktywuje... lepiej dodac opcje ;D
 
Do góry