Wydarzenie: Smocza gra - komentarze

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Drodzy Gracze,

zapraszamy serdecznie do podzielenia się z nami swoimi opiniami na temat wydarzenia "Smocza gra".
Wasze komentarze są dla nas cennym źródłem informacji i pozwalają nam na rozwijanie gry w taki sposób, aby jeszcze lepiej odpowiadała Waszym oczekiwaniom.

- edycja IX 2021
- edycja VII 2022
- edycja VII 2023


Z góry dziękujemy!
Wasz Plemiona Team
 
Ostatnia edycja:

Misha

Chłop
Wynik reakcji
25
Event jak event. Graczom zależy by dostać jak najwięcej bonusów za darmo, a twórcom gry by gracze wydali jak najwięcej PP. Natomiast uważam że event jest niezbalansowany pod względem lootu, a raczej kwot w sklepie w porównaniu z ilością zyskiwanych łusek. Ja sam musiałem dokupić 10 rzutów żeby móc kupić chociaż jeden pakiet surowców 20%, co uważam za przesadę. Gracz który nie wydaje ppków nie tyle dostaje mniej niż ten który wydaje (jak to ma miejsce w przypadku innych eventow), tylko nie dostaje nic, a to uważam za niesprawiedliwe.
 

strateg5

Chłop
Wynik reakcji
0
wydarzenie dosć słabe. Bez PP zebralem 20 950, czyli stać mnie na jedna srednią nagrodę lub kilka bezwartosciowych. Dwa, to taki typ gdzie nawet nie ma nawet pozoru że masz jakis wpływ (w przeciwieństwie do łapania tego goscia w podziemiach), równie dobrze może być koło fortuny gdzie od razu losuje nagrodę.
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
event dno<stop> można wydawać pp i nic to nie daje karne ruchy lub powrót na początek planszy a pp leci <sciana>
już łatwiej chyba w lootka wygrać można :confused:
 

adekkolt1

Miecznik
Wynik reakcji
24
Nie dość, ze trzeba miec szczescie w raportach, zbijaniu poparcia to jeszcze w tych eventach. To troche za duzo...
Ale pociesze Was, ja przez 10 rzutow kostka zamiast pojsc do przodu to bylem ciagle na tym samym polu xD
Tak ludzie narzekali na event z herbami, ale tam przynajmniej jak ktos byl aktywny to dawal rade nadrobic z nagrodami. Bo pytanie po co sa te eventy? Zeby byla wieksza dysproporcja miedzy graczami?
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.073
ten event nie zawodzi. Smok znów z grypą wjechał i 70% to kichnięcia i cofasz sie przy rzucie.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
KP na miesiąc nadal 200 pp kosztuje, więc argument inwalida.

Rozumiem, że domagasz się podniesienia cen funkcji Premium?

Ideą filmu jest zaprezentowanie MECHANIKI wydarzenia, został przygotowany ponad rok temu, jeszcze przed pierwszą edycją eventu, więc prawdopodobnie pochodzi z jakiegoś świata testowego. zatem jego szczegóły zdecydowanie mogą się różnić od obecnej wersji wydarzenia.
 

witek7787 to przyjaciel

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
967
W wiadomośći:

Plemiona-Team wczoraj o 14:00

Witaj witek7787 to przyjaciel
Plotka głosi, że w pubach i tawernach wielu królestw pojawiła się dziwna nowa rozrywka.
Jest wiele skarbów do wygrania, jeśli szczęście jest po Twojej stronie – dołącz do wydarzenia Smocza gra i pozwól, by kości Cię zaskoczyły!
Wydarzenie Smocza gra zaczyna się jutro o 14:00 a kończy dnia 01.08. o 14:00.

Twój Plemiona Team



nie ma żadnej wzmianki o tym, że przedstawiony na filmiku event może różnić się od rzeczywistego.


Co do zwiększenia ceny premium: a proszę bardzo, możecie to uzasadnić tym, że biedni niemieccy programiści marzną z braku ciepłej wody.


Dlaczego zwracam uwagę na rozbieżność? Bo mogę, sam żeś Pan Kmicic pisał:
Drodzy Gracze,

zapraszamy serdecznie do podzielenia się z nami swoimi opiniami na temat wydarzenia "Smocza gra".
Wasze komentarze są dla nas cennym źródłem informacji i pozwalają nam na rozwijanie gry w taki sposób, aby jeszcze lepiej odpowiadała Waszym oczekiwaniom.

- edycja IX 2021
- edycja VII 2022


Z góry dziękujemy!
Wasz Plemiona Team

no to masz Pan feedback.

Co do samej mechaniki: event słaby, prawdopodobnie wyskrobany przez jakiegoś studenta na zakończenie stażu w Innogames. Jak na moje oko dał z siebie solidne 30%. Na plus ładna grafika smoka, na minus reszta. Elementy taktyki ograniczają się do logowania nie rzadziej niż co 10 godzin, by rzuty nie przepadły. Ładnie wpisuje się w trend maturalnego kolorowania drwala.
 
Ostatnia edycja:

witek7787 to przyjaciel

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
967
Nawet o 14 nie ma resetu rzutów kostkami haha ;D Najgorszy event ever. Wyślijcie telegram do Panów Niemców o treści: Am schlimmsten Veranstaltung.
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.073
Nawet o 14 nie ma resetu rzutów kostkami haha ;D Najgorszy event ever. Wyślijcie telegram do Panów Niemców o treści: Am schlimmsten Veranstaltung.
Zmiany
Pierwsza edycja tego wydarzenia - we wrześniu 2021 - spotkała się z niekoniecznie pozytywnymi opiniami. Była to dla nas cenna wiedza, która zaowocowała szeregiem zmian w wydarzeniu, opierając się na otrzymanym od Was feedbacku. Mamy nadzieję, że zaowocują one dużo cieplejszym przyjęciem wydarzenia. Po kolei:
- system energii w wydarzeniu (czyli rzuty kostkami) została diametralnie przebudowany - otrzymywać będziecie 1 rzut na godzinę (przed rokiem było to 2 na dobę)
- maksymalna liczba posiadanej energii (rzutów kostkami) została zwiększona z 5 na 10. Na starcie wydarzenia otrzymacie pełen pakiet 10 rzutów, więc w ciągu pierwszych 24 godzin wydarzenia będziecie mogli łącznie wykonać 10+24=34 rzuty!
- zwiększona maksymalna liczba rzutów skutkuje zwiększeniem pakietów rzutów jakie możecie dokupić za Punkty Premium. Rok temu było to 1, 3 i 5 rzutów, obecnie te pakiety wraz z cenami przedstawiać się będą następująco:
 
Do góry