Wycieruch świata plemion

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Pragnę tylko wspomnieć tu kilka słów, by każdy w świecie plemion znał największych kosowników tej gry.

Przedstawiam państwu sytuację ze świata 200.
Przedstawiam oszusta i kosownika - @Szum Lasu

To coś jechało ile tylko mógł po SPEEDACH, nie szczędząc podłych słów, by właśnie wczoraj wbić kosę swojemu plemieniu, złamać front i przejść do....SPEED, a jakże inaczej!

Jeszcze jakby tego było mało, przed samą planowaną kosą żarł darmy w najlepsze:

1000016627.png

Proszę zapamiętać ten login, dla którego nie ma już miejsca w świecie plemion.

Stop patologicznym postawom i stop draństwom.

Pozdrawiam serdecznie
 

Sekgolt

Miecznik
Wynik reakcji
36
Nie wiem czy się jest nad czym spuszczać, jak dzień wcześniej wjechało TRD w ten sam rejon <lol>

W sumie to na czymś trzeba budować ego i pewność swojej ekipy :)
 
Wynik reakcji
200
Tapperek to po prostu została otworzona szuflada z wymówkami na to nic poradzisz, jak nie przez ludzi z rekrutacji to przez akcje trd przejmujemy im wioski. Zawsze się znajdzie jakaś wymówka Dlaczego akurat teraz słabo poszło…
 

Sekgolt

Miecznik
Wynik reakcji
36
A nie chce mi się szukać Twojego wpisu, w którym coś tam stękasz o autonomii i tylko ponie z TRD, a teraz lecicie wspólnie akcją ;-)
Ja tam trzymam sobie swój odcinek i nie wypisuje po graczach z ZD, żeby ich wyciągnąć do siebie. P.S czemu się wstrzymaliście z kolejną osobą ?
Szkoda, na ostatniej obronie i tak był zbędny.

Co do wymówek, słabi jesteście i tyle. Wlecieliście dzień po akcji TRD na nas bo się już łatwe cele skończyły. Niby gracie osobno, macie Pona i nic więcej, a na sobotę lecicie razem. Coś mi tu się nie składa. Albo fatalnie kłamiesz albo jakaś odklejka dwubiegunowa.

Też chciałbym się dowiedzieć co do mnie masz, bo od początku świata nie zamieniłem z Tobą ani jednego PW, a za plecami od innych graczy słyszę, że moim nickiem sobie gębę wycierasz. Ale to tylko gra, nie potrzebuje atencji i pisania w kółku różańcowym jak w podstawówce.

Pzdr,
 

Sekgolt

Miecznik
Wynik reakcji
36
Trzeba słabości znajdować i je wykorzystywać na tym polega ta gra :)
Jeżeli naszą słabością jest to, że odbiliśmy dwie akcje ponosząc moim zdaniem małe straty w stosunku do ilości offów w jakie nas wleciały to się cieszę, że to łechta wasze ego. Ponoć ja zassałem deffa - głosem eksperta herolda. W sumie to miałem do Was szacunek na tej linii do czasu tego fatalnego aktu desperacji gdzie próbowaliście mi cokolwiek urwać już na bonusie nocnym ;-)
 
Wynik reakcji
200
A nie chce mi się szukać Twojego wpisu, w którym coś tam stękasz o autonomii i tylko ponie z TRD, a teraz lecicie wspólnie akcją ;-)
Ja tam trzymam sobie swój odcinek i nie wypisuje po graczach z ZD, żeby ich wyciągnąć do siebie. P.S czemu się wstrzymaliście z kolejną osobą ?
Szkoda, na ostatniej obronie i tak był zbędny.

Co do wymówek, słabi jesteście i tyle. Wlecieliście dzień po akcji TRD na nas bo się już łatwe cele skończyły. Niby gracie osobno, macie Pona i nic więcej, a na sobotę lecicie razem. Coś mi tu się nie składa. Albo fatalnie kłamiesz albo jakaś odklejka dwubiegunowa.

Też chciałbym się dowiedzieć co do mnie masz, bo od początku świata nie zamieniłem z Tobą ani jednego PW, a za plecami od innych graczy słyszę, że moim nickiem sobie gębę wycierasz. Ale to tylko gra, nie potrzebuje atencji i pisania w kółku różańcowym jak w podstawówce.

Pzdr,
Klasyka, wpierw mówienie ze się jest za dorosłym na takie dyskusje, a samemu się je rozpoczyna i odpowiada z takim zapałem :D to jednak jesteś w kołku różańcowym czy nie ? Gdzie wycierałem sobie cokolwiek twoim nickiem ? Jedyne nicki którymi niedługo wytrę podłogę to smierdziel i Zbychu. Mam przypomnieć grupowkę do całego mojego plemienia która miała na celu rekrutacje i przedwczesne zakończenie wojny zanim wgl się ona zaczęła? Wiec teraz nie płacz ze pisze do pojedynczych graczy. Przez dłuższy czas byliście plemieniem top1 wiec jeżeli uważasz że macie dobre staty z nami (plemieniem top6) to chyba nie u mnie jest problem z ocena sytuacji. Bo chyba tak dobra plemie powinno wygrywać z nami a nie przegrywać ?
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Seko daj spokój z kimś takim nie warto się wdawać w dyskusję. Uwierz mi ja odpuściłem i mam spokój:) już hipokryta zapomniał że próbował od samego początku zaprosić mnie i namawiał wszystkich dookoła dopiero później była grupowa skoro tak ochoczo do wszystkich wypisywal i dalej wypisuje :)

Szkoda klawiatury w telefonie:)
 

Jax-

Miecznik
Wynik reakcji
59
Seko daj spokój z kimś takim nie warto się wdawać w dyskusję. Uwierz mi ja odpuściłem i mam spokój:) już hipokryta zapomniał że próbował od samego początku zaprosić mnie i namawiał wszystkich dookoła dopiero później była grupowa skoro tak ochoczo do wszystkich wypisywal i dalej wypisuje :)

Szkoda klawiatury w telefonie:)

powiedział naczelny hipokryta :)
 

Sekgolt

Miecznik
Wynik reakcji
36
Klasyka, wpierw mówienie ze się jest za dorosłym na takie dyskusje, a samemu się je rozpoczyna i odpowiada z takim zapałem :D to jednak jesteś w kołku różańcowym czy nie ? Gdzie wycierałem sobie cokolwiek twoim nickiem ? Jedyne nicki którymi niedługo wytrę podłogę to smierdziel i Zbychu. Mam przypomnieć grupowkę do całego mojego plemienia która miała na celu rekrutacje i przedwczesne zakończenie wojny zanim wgl się ona zaczęła? Wiec teraz nie płacz ze pisze do pojedynczych graczy. Przez dłuższy czas byliście plemieniem top1 wiec jeżeli uważasz że macie dobre staty z nami (plemieniem top6) to chyba nie u mnie jest problem z ocena sytuacji. Bo chyba tak dobra plemie powinno wygrywać z nami a nie przegrywać ?
Nie odniosłeś się do tego co napisałem, walenie w ten sam rejon co wasz niepisany sojusznik dzień po nie czyni z was wielkich wojowników.
O kółeczku różańcowym też aluzji nie wyłapałeś, cóż trudno tłumaczył Ci nie będę ponoć my dorośli.

Co do wycierania przypomnij sobie pewną rozmowę na DC, w której żywo używałeś mojej osoby, gdzie my nigdy się wcześniej nie przecięliśmy. Tym bardziej masz jakieś dziwne uprzedzenia.

Nie chce mi się wracać już do buntu graczy z Trybu, w którym maczaliście paluchy opisywać tych kos, które u nas przeprowadziłeś. To tylko gra, ktoś powie to też element gry. Ale nie zgrywaj tutaj ultra bohatera grając w ten sposób. Bo do tej pory tylko w taki sposób teren zdobywaliście i się coś zatrzymało ostatnio. Mówię Ci wyciąg tą osobę co miała na poprzedniej akcji wyjść bo słaby z niego pożytek był i tak.

Już tak gwoli zakończenia masz zero jedynkowe podejście do sprawy i mimo, że się z nas śmiejesz, że to niby my wymówek cały czas szukamy. To każdą sprawę potrafisz ładnie wytłumaczyć, zracjonalizować. Brakuje szacunku do drugiej strony, cóż ja szanuje graczy z mojego odcinka, fajny poziom i rywalizacja. Zaś Ty zachowujesz się jak nastolatek, któremu ktoś odbił dziewczynę i będzie się mścił na tych konkretnych osobach co do tego doprowadziły. Widocznie tak musi być, że w tę grę zaczynają grać już tylko ludzie potrzebujący się dowartościować.


Pzdr, ;-)
 
Wynik reakcji
200
Masz na myśli rozmowę z waszym radnym na dc gdzie chciał żebyśmy pomogli wam ogarnąć bajzel który jest u was i obrócili się na trd ? Bo hendi cup 3tys wiosek to dla was za mało, dlatego kolejna wojnę próbowaliście wygrać dyplomacja ? Hmm co mogłem tam o tobie mówić, pewnie to ze jedyne co potrafisz to zasysać deffa, ale niedługo nawet on Cię nie uratuje. Gdybyś miał choć trochę skilla to nie przepchnęlibyśmy Artica (który tego skilla akurat pokazał dużo)


Bunt trybów do którego nie chcesz wracać ale wróciłeś, nie chcesz gadać bo to nie twój poziom ale odpisujesz. Tak tryby napisały same do mnie ze chcą wam wbić kose na co jaka była moja reakcja ? Odmówiłem sojuszu i wysyłki deffa do centrum. Wiec faktycznie wielce maczałem w tym moje złe palce :D Może w końcu spojrzycie na jakieś swoje grzeszki ? Bo tryb nie bez powodu się od was odłączył, kto maczał palce w buncie venlevela i jego ekipy w trybie ? Która zmusiła ich do fuzji z wami ? Z czego później bezczelnie się śmialiście na dc w twarz radnych ez-trybu ? Przez co dokładnie oni podjęli taka decyzje a nie inna… ze z takimi śmietnikami jak wy nie warto grać


cała nasza gra na tym świecie pokazuje ze akurat wojownikami jesteśmy ;) ale nie muszę Ci tego udowadniać, wystarczającym dowodem na to są statystyki naszego plemienia. Kolejny dowodem na to będzie zniknięcie twoje jak i całej darmy z mapy…
 
Wynik reakcji
200
A i podaj jakikolwiek teren który zdobyliśmy „brudna gra”, na każdej naszej akcji znika przynajmniej jeden wasz gracz, uważaj bo następny możesz być ty


Tak uwielbiacie argumenty to przedstawcie chociaż jeden
 
Do góry