Wszystkie grzechy Peee

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Jak to się dzieje, że społeczność plemion coraz starsza, a głupota leje się hektolitrami xD

Szambo głupoty wyjebało i zalewa kolejne wsie xd
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Do darm będę zaliczał również barby, bo są i tacy bohaterowie, którzy walczą tylko z nimi, jak np zordon.
i w tym momencie przestałem czytać ten wysryw.

plugawy, oślizgły i zakłamany bałwanie!
nie po to wstaję o 8 rano żeby wysłać karetę na darmę, żebyś mi tutaj opowiadał androny że zjadam wyłącznie barby.

jeśli chodzi o wioski to jestem wszystkożerny, aczkolwiek pamiętajcie, że nie powinno się jeść zbyt dużo mięsa.
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.465
Pamiętam jak BulwaZagłady grajac jako coop gracza Blejkoo prowadził zbiórke na jakas operacje dla siebie i z tego co wiem to ludzie z plemienia mu wpłacali, a on ich wszystkich oszukał. To jest dopiero godne potępienia, a nie jakies zjadanie darm. Black snow wez to pod uwagę i głoś na kazdym forum.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
Pamiętam jak BulwaZagłady grajac jako coop gracza Blejkoo prowadził zbiórke na jakas operacje dla siebie i z tego co wiem to ludzie z plemienia mu wpłacali, a on ich wszystkich oszukał. To jest dopiero godne potępienia, a nie jakies zjadanie darm. Black snow wez to pod uwagę i głoś na kazdym forum.
Co ty pierdzielisz XD

Bulwa nigdy u mnie na zascie nie grał XD
 

DeletedUser209423

Guest
MTI0NDg5YjUoUjh3SE5vIGsKbC0OF2F2PBJ0Zkh6Ymd5CDZ1XwViMiBcKzYCRSJ6LkI7NAZCPXo5XGElF1xiIngfKi0UR...jpeg


Plemię patocelebrytów z Peee, pogrąża się coraz bardziej.
Po tym jak żerują na tonie darm (jestem w trakcie przygotowywania obszernego zgłoszenia), okazuje się, że są równie dobrzy w wyłudzaniu zastępstw.
Wyobraźcie sobie państwo, że tona darm, to ciągle mało!
Ależ oni muszą być obsrani, co za tchórze.

Zgłoszenie już poszło, dziś w roli głównej gracz @Sayyid

Screenshot_20221229-100814~2.png




Brawo, wisienka na spleśniałym torcie w postaci plemienia Pee.

To jest wręcz nieprawdopodobne jak Ci ludzie nie potrafią grać. Zero umiejętności walki na froncie, wszystko co zdobywają zawdzięczają nieuczciwości, kłamstwom i kantowaniu.

Ależ ten świat ich upokarza, ależ ich obnaża.
Szok

A to dopiero początek, mam dla państwa coraz więcej takich kwiatków
 

DeletedUser209423

Guest
z24861891AMP,-Przegrali-wybory--chca-wojny-domowej-----pasek-w-.jpg


Kontynuujemy wątek, jest jeszcze wiele spraw do poruszenia, dziś jednak zmiana planów i skupimy się na aktualnym procederze jaki rozwija Peee.

Chodzi o niezwykłe próby manipulacji w celu skłócenia współpracujących ze sobą plemion.

Jak pewnie każdy zauważył, od kilkunastu dni szczególnie aktywni zrobili się manipulatorzy jak Husqa czy Choriel, którzy uprawiają tanią propagandę, kreśląc absurdalne wizje przyszłych rozstrzygnięć.
Tanią, bo dziecko by zauważyło jak beznadziejnie głupi jest ich przekaz.
Husqa wspomina o jakichś swoich 'źródłach' i 'dowodach', które ujawni za miesiąc.
Rozumiecie państwo? Nie może teraz. To zły moment. Musi poczekać miesiąc, aż wszyscy zapomną o tej bzdurnej zapowiedzi.
Kija ma i kija pokaże.
Ten człowiek działa na zlecenie Peee.

Prawda jest taka, że doskonale sobie zdają sprawę w jakiej dupie się znajdują i próbują zdestabilizować gniotącą ich koalicje.
Chcą wywołać wojnę domową, choć Magi i Key dokonały wyboru - chcą zbić Pee na kwaśne jabłko.

Takie próby będą się nasilały, będą także coraz bardziej cyniczne.
Peee nie ma granic do których się nie posunie, gdy widzą, że grunt pod nogami się osuwa.

Obiecuję państwu, że będę czuwał, by na bieżąco prostować wszystkie ich łgarstwa.
 

AgresywynyNiedźwiedź

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.143
BRAWO ZA ODWAGE PROSZE NAPISAĆ PRAWDĘ O KRETACH NA ZAMKNIĘTYCH SKŁADACH


Pod jaką presją musi być ten człowiek że napisał obraźliwy post o peee..
Bulwa bedzie mu za to żywcem paznokcie zrywać a Kanar poobcina mu palce u stóp i rąk i rzuci na pożarcie hordzie wygłodniałych wilków. Kto wie co jeszcze go czeka.
Odważny człowiek. Bohater.
 

Banda Rumunow

Szlachcic
Wynik reakcji
1.754
Pod jaką presją musi być ten człowiek że napisał obraźliwy post o peee..
Bulwa bedzie mu za to żywcem paznokcie zrywać a Kanar poobcina mu palce u stóp i rąk i rzuci na pożarcie hordzie wygłodniałych wilków. Kto wie co jeszcze go czeka.
Odważny człowiek. Bohater.

No ten jego jeden dodatkowy chromosom daje mu taka presje
 

DeletedUser209423

Guest
Chyba już można zakończyć?
Miałem pisać o oszukiwaniu plemion co do końcowych nazw.
Miałem pisać o kretach
Miałem pisać o nabijaniu RA i RO.
Ale Peee mnie wyprzedziło i nabiło
Sobie guza
 
Do góry