Wszystkie grzechy Peee

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser209423

Guest
Będę tu wklejał, opisywał, a następnie przypominał o parszywych, podłych zagraniach Peee.
O ich kłamstwach i krętactwach.
Tak, żeby cały świat 182 wiedział z jakim tworem ma do czynienia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser209423

Guest
tvpis24113f.jpg



Zastanawiało mnie z czego wynika to, że Peee zawsze na starcie świata ustawia się w dobrej pozycji. W takiej w której dużo plemion chce się z nimi układać, a oni zawsze w tych relacjach startują z pozycji dominującej.

Czy są tak dobrym plemieniem?
Czy tak dobrze grają?

Ależ skąd! Tajemnica ich sukcesu tkwi gdzie indziej.

Pee na starcie świata zawsze krzyczy jak to walczą z wszystkimi dookoła, jak są odważnym plemieniem. A jakie są fakty? Walczą! Ale z własnymi darmami.
Prostym przykładem jest ten świat, gdzie wystartowali na dwa pełne człony, gdzie jeden był zbieraniną darm.
Prócz tego, mieli darmy ukryte pod inną nazwą:

https://pl.twstats.com/pl182/index.php?page=tribe&id=259

Myślicie sobie, nieźle?
Ależ skąd, to nadal zbyt mało. Do tego trzeba było jeszcze dołożyć darmy z dwóch członów Vege.

Łącznie kilkadziesiąt dni po starcie świata, gdy wy musieliście walczyć o każdą pierwszą i kolejną wioskę, rozbijając offa czy tracąc deff, na jednego aktualnie grającego w Pee gracza, przypadało....5-6 darm.
Na start!
Jaką to robi różnicę? Chyba nie trudno sie domyślić.
Gdzie byłoby Peee, gdyby nie to, że na starcie mają 3xkrotną przewagę nad innymi?

Ci łapczywcy nie tylko pasą się na start darmami, ale rozwijają je przez jeszcze bardzo długi czas i żrą do tej pory. Czym zdobywają duży teren, duże zagęszczenie i mogą krzyczeć - 'patrzcie na wielkie Peee'

Co bardzo ułatwia dyplomatyczną rozgrywkę.
Ich umiejętności są zerowe, to nieudacznicy, którzy nie potrafią nic, poza oszukiwaniem.
Dlatego każde przyzwoite plemię na tym świecie, będzie skłonne ich pojechać, bo nikt nie zapracował na to, by dostać mele na ryj, tak jak właśnie Peee.

A teraz zwerfyikujmy ich forumowych krzykaczy.
Pokażę wam procent darm trzech podstawowych graczy z topki. Do darm będę zaliczał również barby, bo są i tacy bohaterowie, którzy walczą tylko z nimi, jak np zordon.

Zaczynamy:
Kanarinhos - 96 wiosek - 83% darm
Kuosik - 112 wiosek - 99% darm - absolutny rekordzista!!
zygu -
90 wiosek - 88% darm


To jest wielkie Peee!
Analizując większość ich graczy, każdy ma te same wyniki. Od startu świata, do dziś pasą się wyłącznie darmami. Przy czym sztucznie nabijają RA i RO, żeby wszystkich okiwać i nie zostać zbanowanym.

Oczywiście dokładna całkowita rozpiska, będzie gotowa w tym tygodniu i przesłana w zgłoszeniu do supportu. Mamy ewidentny kant i 75% graczy Peee powinno zostać definitywnie zbanowanych.
Zastanawiam się jak support to rozwiąże, bo pozostałe plemiona mogą czuć się całkowicie skrzywdzone i oszukane.
Można przymknąć oko na jakieś pojedyncze darmy, ale tu skala przebrała wszelką miarkę.
No ale pewnie będzie jak zwykle, czyli udadzą, że nic się nie dzieje. Tym większa rola WAS wszystkich, graczy, wyeliminujcie sami spośród swego grona tych zakłamanych propagandzistów.

I BulwaŻenady ma czelność napisać, że oni od początku 'walczą' z wszystkimi dookoła.

Najciekawsza wiadomosć dla ościennych plemion - Ci nieudacznicy, przy tym żarciu darm, wiele wioch tracili na rzecz chociażby Mniam. Cyrk.

Dziękuję za uwagę. To dopiero początek wielkich afer tego pseudo plemienia.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
tak Cie bolom Ci pedalsi a co ty takiego w życiu osiągnełeś??
kilkaset parszywych pościków na forum dla upośledzonych przegrańców co nigdy nie musnęli kobiety nawet...
każdy wsiowy głupek WIE, że pedalsi to przereklamowana marka, nabuzowana niesłusznie zagarniętymi blaszkami.
na ten temat nie trzeba i nie powinno się pisać referatów, gdyż upamiętniają one tylko i utwierdzają w kartach historii byt, jakim jest plemię P

powiem tak Black Snow
pipka jesteś nie mężczyzna
tyle lat tu siedzisz i wypisujesz
a ani jednej głowy pedalsa nabitej na pal jakoś nie widzę przed twoimi włościami
w przeciwieństwie do moich wrogów z czarnej listy... jeden już się przekręcił i jego pusty cymbał został nabity na pal przed jedną z moich wsi. koordynaty: 542|496
 

DeletedUser209423

Guest
@pippin - trzeba było od razu wytatuować sobie na czole 'gram w Peee'
I bym od razu wiedział, że mam do czynienia z cymbałem
 

DeletedUser209423

Guest
ale jak już mam na dupie to po co mi jeszcze jeden na czole taki sam???
na czole moge sobie Bulwe wytatuować
to ty jesteś jakiś piepsznięty na rozum....

No dobra, pośmialiśmy się a teraz spadaj. Znudziłeś mnie
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
No dobra, pośmialiśmy się a teraz spadaj. Znudziłeś mnie
ty mnie nawet nie zaciekawiłeś
przyszedłem tu by skraść serca czytelników, i odciągnąć ich od dna jakim jest twój "content"
zamiast tego oferuję im szansę na wspólną podróż u mojego boku po coraz to mroczniejszych i bardziej anormalnych zakątkach tego forum...
 
Do góry