Wsparcie na s92

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174820
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser174820

Guest
Witam

W temacie dotyczącym ustawień świata mamy:
Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia

Ale zauważyłem, że gdy gracz opuszcza plemię, moje wsparcie u niego zostaje.
Czy więc działa to w ten sposób, że mogę odwiedzić 5 plemion, w każdym zebrać trochę wsparcia, a na koniec wrócić do swojego, i będę miał nadal wsparcie tych 5 plemion? Nic z automatu mi się nie cofnie?



Swoją drogą - w jakim celu istnieje ta strona:
https://pl92.plemiona.pl/stat.php?mode=settings
Pełnych ustawień świata tam nie ma, i tak trzeba na forum zaglądać i szukać tematu
Jak chcę sprawdzić na szybko ustawienia starszego, zamkniętego świata, to również muszę szukać gdzie indziej...
 

DeletedUser181431

Guest
Witam

W temacie dotyczącym ustawień świata mamy:
Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia

Ale zauważyłem, że gdy gracz opuszcza plemię, moje wsparcie u niego zostaje.
Czy więc działa to w ten sposób, że mogę odwiedzić 5 plemion, w każdym zebrać trochę wsparcia, a na koniec wrócić do swojego, i będę miał nadal wsparcie tych 5 plemion? Nic z automatu mi się nie cofnie?

Dokładnie tak.
 

DeletedUser147486

Guest
Tak jak kolega wyżej napisał.
Dodam tylko, że w momencie gdy tamci opuszczą plemię to ich def cofa sie od Ciebie.
 

DeletedUser181431

Guest
Tak jak kolega wyżej napisał.
Dodam tylko, że w momencie gdy tamci opuszczą plemię to ich def cofa sie od Ciebie.

Niebardzo rozumiem.

Jeśli ja opuszczę plemię to deff zostaje, a jeśli opuści je wysyłający to deff się cofnie automatycznie? A co jeśli najpierw ja opuszczę, a później wysyłający zmieni plemię?
 

DeletedUser147486

Guest
Jeśli ty wysłałeś do kogoś defa to jeśli ten def dojdzie (będzie stacjonował u współplemieńca) to w momencie gdy opuścisz plemię def cofnie się automatycznie.

W przypadku gdy wsparcie jest w drodze możesz zmieniać plemię, ale jeśli już dojdzie i nie będziesz w tym samym plemieniu co ta osoba do której wysłałeś defa to wojsko najprościej w świecie zawróci.

Analogicznie przechodząc do plemienia B po defa to gdy wrócisz do plemienia A to otrzymane wojsko zostaje. Jednak jeśli gracze z plemienia B odejdą z plemienia to ich def cofnie się od Ciebie.
 

DeletedUser147486

Guest
Nie wiem jak bardziej "łopatologicznie" Ci to wyjaśnić. Wbij na TS to Ci to omówię :D
 

DeletedUser147486

Guest
No normalnie, wysyłasz do współplemieńca defa to on tam zostaje dopóki nie wyjdziesz z plemienia.
Współplemieniec może latać po wszystkich plemionach świata :)
 

DeletedUser181431

Guest
Chyba jednak się mylisz, bo przeszedłem sobie z jednego członu do drugiego i deff który wysłałem został. tak samo deff który otrzymałem.
 

DeletedUser147486

Guest
Widocznie zaszły jakieś zmiany w ustawieniach tych światów, jeśli tak to przepraszam za wprowadzenie w błąd, na s68 były bardzo podobne ustawienia i nie spodziewałem się, iż zaszła w tym jakaś zmiana ;)

Jestem niby na urlopie, ale postaram się zagadać tu i tam żeby wam odpowiedzieć lub ktoś inny już się do was zgłosi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry