Współpraca z Allegro

  • Rozpoczynający wątek DragonMax
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za Współpracą z Allegro

  • Tak

    Głosy: 15 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Niedawno Travian zaczął współpracę z firmą Allegro, współpraca polegała na tym że każda aukcja związana z travianem zostanie natychmiast skasowana. Co wy na to żeby plemion też zawarły układ z Allegro. Uniknęło by to nielagalnych spedarzy botów do plemion, sprzedaży surówki, sprzedaży wojska jako wsparcie i sprzedawania nielegalnie kont aby zarobić.
 

DeletedUser16115

Guest
Odp: Współpraca z Allegro

Pomysl jest bardzo dobry, napewno zmniejszyla by sie liczba oszustw w Plemionach.Głosowałem na TAK:cool::):cool::cool:
 

DeletedUser4076

Guest
Odp: Współpraca z Allegro

Nie wiem jaki interes w tym mialoby allegro, ale jesli zgodziliby sie na ograniczenie swoich przychodow to OK. Nie bedzie juz sprzedazy botow, surowcow czy kont :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Współpraca z Allegro

Nie wiem jaki interes w tym mialoby allegro, ale jesli zgodziliby sie na ograniczenie swoich przychodow to OK. Nie bedzie juz sprzedazy botow, surowcow czy kont :)

wiesz? watpie zeby taka wspolpraca byla charytatywna :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Współpraca z Allegro

jak nie allegro to by znaleźli inny serwis aukcyjny...ale jestem na TAK =)
 

DeletedUser10111

Guest
Odp: Współpraca z Allegro

dobry pomysł z tym i jestem na tak :)
 

DeletedUser13339

Guest
Odp: Współpraca z Allegro

jak nie allegro to by znaleźli inny serwis aukcyjny...ale jestem na TAK =)


Naprzykład eBay, chyba nie poprosimy wszystkich serwisów aukcyjnych o "współprace". Zgadzam się z wami.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Odp: Współpraca z Allegro

Przykro mi, ale warunki współpracy między InnoGames GmbH a QXL Poland Sp. z o.o. (właścicielem przedsiębiorstwa Allegro.pl) są póki co wewnętrzną sprawą firm i nie ma sensu by stawały się przedmiotem spekulacji i listy życzeń na publicznym forum.
Powiem tylko, że oprócz kilkuset osób które w ten "oryginalny" sposób skończyły przygodę z grą w Plemiona, także dołączyło do tego już kilkadziesiąt zbanowanych kont na serwisie Allegro... za różnego rodzaju niecne uczynki. :)

Sonda pozbawiona sensu - zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry